Clear Riversová (Ali Larterová) jediná prežila katastrofu letu č. 180. Všetci ostatní pasažieri, ktorí rovnako ako ona najprv unikli pádu lietadla, sa neskôr jeden po druhom odporúčali do chladnej náruče smrti. Nezvratný osud si postupne vybral ich životy a vyrovnal tak číslo náhodne prežitých takmer na nulu. Clear vie, že ona je teraz na rade. Že smrť sa na ňu už chystá a len náhoda ich môže zachrániť. Bohužiaľ je jediná, ktorá tomu verí. Všetcia ostatní si myslia, že šok zo smrti jej priateľov bol natoľko silný až stratila súdnosť. Preto ju teraz držia pod zámkom na psychiatrickej klinike, kde si ju môže smrť nájsť pri jednej a tisícej príležitosti. No smrť má zatiaľ inde plné ruky práce. Kimberly Cormanová (A.J.Cooková) má zvláštnu víziu - ona a jej priatelia zomreli na ceste č. 23 pri strašnej zrážke áut, kde lietali časti tiel spolu s kovom a plastovými úlomkami. Bol to nejaký psychický záchvat strachu? Alebo snáď varovanie? Kimberly je na najlepšej ceste do ústavu za Clear. Dožije sa toho vôbec? (oficiálny text distribútora)

Maza2222

Tak jsem to zkouknul. Bylo to dost dobrý a s novými postavami, ty mě ale nijak extra nevzaly. SPOILER První scéna na dálnici s havárií je luxusní, potom to kleslo. Jednu věc jsem však nechtěl-Nečekal jsem, že Clear zemře. Bylo to oproti prvnímu dílu trochu srandovní a nevážné. Něco tomu ale chybělo-Hrůzostrašná atmosféra z prvního dílu. DALŠÍ SPOILER Jedna scéna mě dost rozesmála a tou je ta konečná u grilu. Bryanova smrt s grilem, kdy ho výbuch roztrhá a ruka mu přistane na talíři. Dávám 90%. ()

Duffman 97

Je to trochu jiné než jednička ale stejně dobré.Ten trošek co film stratil na atmosféře,to doplňuje krvavou jízdou smrti.Při scéně kdy černoch vypráví o letu 180(z prvního dílu)jsem měl mrazení v zádech.Jeden z mála dobrých sequelů. ()

HAMLOCK

Udělat vše větší a krvavější mi prostě jako pokračování nestačí a bohužel to ukazuje ,že tvůrcům jde hlavně o ty prachy což je škoda ,přesto je to stále zábava. ()

guy_1

Dvojka podle mě nezaostává jako většina druhých dílů je to napínavé, překvapivé krvavé všechno co dělá dobrý film ()

BigJohn02

Zábavná dvojka, ale ta úmrtí jsou někdy až příliš vyumělkovaná a zvraty překombinované. Všechno ale přebíjí famózní epická havárie na dálnici v úvodu filmu. ()

mdf

Tady snad ani nejde o něj tady jde o to, co zase vymyslí,za tu smrt a myslím že ta řetězová havárie,bylo teda top. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (viac)