Clear Riversová (Ali Larterová) jediná prežila katastrofu letu č. 180. Všetci ostatní pasažieri, ktorí rovnako ako ona najprv unikli pádu lietadla, sa neskôr jeden po druhom odporúčali do chladnej náruče smrti. Nezvratný osud si postupne vybral ich životy a vyrovnal tak číslo náhodne prežitých takmer na nulu. Clear vie, že ona je teraz na rade. Že smrť sa na ňu už chystá a len náhoda ich môže zachrániť. Bohužiaľ je jediná, ktorá tomu verí. Všetcia ostatní si myslia, že šok zo smrti jej priateľov bol natoľko silný až stratila súdnosť. Preto ju teraz držia pod zámkom na psychiatrickej klinike, kde si ju môže smrť nájsť pri jednej a tisícej príležitosti. No smrť má zatiaľ inde plné ruky práce. Kimberly Cormanová (A.J.Cooková) má zvláštnu víziu - ona a jej priatelia zomreli na ceste č. 23 pri strašnej zrážke áut, kde lietali časti tiel spolu s kovom a plastovými úlomkami. Bol to nejaký psychický záchvat strachu? Alebo snáď varovanie? Kimberly je na najlepšej ceste do ústavu za Clear. Dožije sa toho vôbec? (oficiálny text distribútora)

kendynka

Tento i další díly Nezvratného osudu stojí za nic. V tomto případě platí, že každý další díl je slabší a slabší. Tak neuvěřitelné shody náhod, způsobující smrt, člověka spíš otráví a vyvstane otázka, zda si režisér netropí z diváků žerty. ()

treeny

No musím říct, že to byla pěkná řežba, lepší jak v jedničce. Avšak jak už se stává, tak další a další díly nemají tu jiskru jako v jedničce. Děj není nic moc, ale krve a různých vychytávek jak vás dostane smrt je mnoho a mnoho. Prostě fajn strávená chvilka :D. ()

Figuto

Je to totální hňupina... Ale zábavné, nevypočitatelné zásahy smrti mě baví a určitě to ještě několikrát v televizi v příštích x letech o pátku či sobotě uvidím. A ten výborný konec. ()

jioex13

Tohle je nejlepší díl z celé série. Lehká návaznost na první film tomu ještě přidá na obohacení. Akční hororové scény připomínající nechutnosti z filmů typu Saw se také najdou, ale pořád je to koukatelnější. Přesto je ale škoda, že myšlenka filmu se od jedničky nezměnila a zatím každý další díl (včetně dvojky) je velmi podobný. ()

ogy86

O něco slabší než jednička, ale stále velmi dobře koukatelné. Jde o velmi dobrý teenagerovský horor, navíc je to zábavné. Stejně jako v jedničce mě dostávaly rafinované způsoby umírání, zaujala i efektní bouračka v úvodu. Na ty čtyři hvězdy to vystačí :-) ()

Pcermis

Mně se teda dvojka líbila více jak jednička tak sice byla jiná atmosféra ale celkově mi to přišlo taková trochu nuda tady byla smrtka rafinovanější a závěrečná scéna byla velmi vtipná takže jo pro mně lepší jak jednička uvidím co řeknu na další dily :-) ()

Martinaa.Tru

Jak to tak chodí druhý díl je už jen snaha vydunit ze snímku co nejvíce penízků. Děj už není tak napínavý, spíš ohrátý, přibylo však více brutality s kapkou černého humoru. Jak tu píší ostatní přikláním se k tomu že úvodní scéna je opravdu do detajlů profesionálně zpracovaná ()

Toro8

Diaľnica, poleno kládka, poleno, highway to hell, a "pouze nový život múže obelstit smrt". Videl som mnohokrát a stále pobaví i keď dnes za tie herecké výkony by som im asi strhol tu hviezdičku. ()

-krusty-

EHF: Na jedničku FINAL DESTINATION solidním oslím můstkem navazující dvojka je přecejenom jiné kafe. Akce, akce, nehody, katastrofy...prostě adrenalin. Adrenalin i za cenu cukajících koutků a logických kiksů par excellence :-) Například scéna, kdy si přeživší za jízdy v autě sdělují jakou má každý z nich zkušenost se smrtí na mne působí jako scéna z Cimrmanovy "Hodiny pravdy" :-):-) FINAL DESTINATION 2 je čirá zábava a je třeba ji přesně takto brát. Já ji tak bral a byl jsem velice spokojen. Schopná zápletka, akce, napětí a úžasná úvodní dálniční scéna se zlobivou kládou :-):-) Já se bavil královsky... ()

Matysek1984

Sice oproti jedničce v podstatě nic nového, ale vyšperkovali do dokonalosti způsoby smrti. Po dlouhé době jsem nedočkavě vyhlížel smrt hlavních hrdinů, a těšil se, kdy to přijde a jakou variantu paní smrtka zvolí. Takže když to shrnu, dvojka je vylepšená jednička, a pro mě o hvězdičku víc. ()

Konarka

Upoutala mě tak dobře natočená havárie! Žádnou takovou sem ještě v žádném filmu neviděla! Jinak film byl docela dobrý a někdy sem se vážně musela smát!:D ()

leo_kure

Na začátku mi připadalo jako bych si místo Nezvratného osudu stáhl Kobru 11, protože ta bouračka na dálnici byla jeden výbuch za druhým A.K.A. styl Simir... Celkově mi ovšem ten film připadal dobrý s nechutnými zabitími A.K.A. styl Saw ;) ()

kratajirka

Trochu slabší nežli jednička, ale stále povedený snímek. Pozvolná návaznost na první díl přidává na dramatičnosti a rozekrývá nová zákoutí a temné stránky letu č.180. 60% za stále kvalitní kameru a příběh ()

DavidAAAA

No, o malinko lepší než jednička. Sice šíleně překombinované, zbytečně moc ukecané, ale způsoby jakými hrdinové hynou jsou slušně propracované. Scéna bouračky na začátku filmu je úchvatná. A poslední scéna filmu má rovněž náboj a kouzlo. Solidně jsem se bavil a to se počítá. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (viac)