Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

Kosmik 1

Já už tenhle film jednou viděl před pár lety. Vůbec jsem si na něj podle názvu nevzpomněl, ani začátek mi nic nepřipomínal a neměl jsem tedy šajn, o co půjde. Po první čtvrthodince mi to bylo všechno jasné, ale já si pak ten zbytek dokonale užil, jelikož nápad se mě líbil, akce bylo dostatek, a to že film občas postrádá logiku, mi vůbec nevadilo. Ani to, že vše bylo od počátku předvídatelné. Napínavé to však pro mě bylo hrozně a to se mi líbilo. A pokud jsem Cellular zvládnul i na podruhé a bez nudy, tak to svědčí o dobrém filmu. Ikdyž si pak na něj zase po letech nevzpomenu, tak bude alespoň důvod si ho pustit znovu. 70% ()

Autogram

Film je akčný, ale skôr smiešnym spôsobom a pritom to nechcela byť paródia. Ďalšie stathamovské slabé béčko s nezmyselným posúvaním deja do stále väčšej absurdnosti a pobehujúcou Kim. Vyvrcholilo to záverečnou plážovou plavkovou scénou, kde sa predvádzajú vnady dokonalých Američaniek, ktoré odvádzali moju pozornosť od filmu tak, že mi bolo skoro celkom jedno, ako to skončí. Možno aj preto, že sa to dalo tušiť už na začiatku. ()

Nepi

Náhodou mě tenhle film celkem chytnul a i mě bavil...Námět není špatný a postavy jsou celkem dobře vsazeny do děje...Jeden z lepších průměrných thrillerů...!!!! ()

manonfire

Film byl postaven na vysokém tempu, nápaditosti a na Hollywood minimu nedomyšleností. Určitě ve své kategorii nadprůměr. A mimochodem Kim hrála skvěle. 60% ()

Specs

Hlášky: Ryan: - "Promiňte, jste detektiv?" Detektiv Looking Guy: - "Detektiv? Já jsem oběť, zatraceně. Ti hlupáci mě sem přivedli, že mi přečtou moje práva. A kam jdeš ty, darebáku?" & Ryan: - "Ricky Martin? Ty jsi dala svému dítěti jméno Ricky Martin?" & Ryan: - "Dej mi svůj telefon, nebo ti rozbiju auto." Lawyer: - "To ne. Proč bys mi chtěl udělat něco tak hrozného?" ()

ssfan

Velmi slušně natočený a napínavý akční thriller, který rozhodně skvěle pobaví. Příběh celkem zajímavý, i když na začátku jsem si říkal, že zápletka je opravdu slabá, ale pak mě to ale začalo dost bavit. 70% ()

Aqualung

Myslím, že jde o průměrný až mírně podprůměrný akční film s nevýraznou a nenápaditou zápletkou.Nezaslouží hlubší rozbor, ono totiž ani není co rozebírat. ()

voleman

Tak tohle se mi překvapivě celkem líbilo. Ikdyž nejsem úplně největší fanda akčních filmů Jasona Stathama, tak tohle díky svému vynikajícímu tempu, mně celou dobu dobře bavilo a nijak sem se nenudil. Sice to samozřejmě není žádné filmové veledílo, ale jednou na pobavení se tenhle film krásně hodí, a i ten stupidní scénář jsem tu nějak v pohodě přežil. Nenáročná a zcela oddechová zábava, která si u mě vysloužila výborných 75%. ()

Smileface

Thriller jak řemen, který by před nekolika lety nemohl být z pochopitelného důvodu natočen. Napínavá jízdá od začátku až do konce. Mám rád tento žánr a podobných kvalitních filmů je poslední dobou čím dál tím méně. I když, jak tu už bylo napsáno, obsahuje Cellular mnoho žánrových klišé a nelogičností, bavil jsem se určitě na ****. ()

sedm.1

Film s tak neuvěřitelným spádem už jsem dlouho neviděl!Hned se jde na věc,film prakticky bez hluchých míst,napínavé,místami trefně vtipné,uvěřitelné zvraty i postavy,velmi nadprůměrný thriller,a opakuji,to hlavně díky nezadržitelnému tempu. ()

toffy

Jeden z mala filmov, pri ktorom som sa na zaciatku nadychol, drzal to v sebe cely cas a vydychol som pri zaverecnych titulkach. ()

Chise

Herci mi přišli trochu nevýrazní, a ani napětí nebylo tolik, kolik jsem čekala. Bylo to trochu akční, trochu dramatické, trochu realistické, trochu působivé. Škoda, že jen trochu. ()

Arius

Ach zasa mi prisiel pod ruku film zanru akčný ktorý sa sice dejovou liniou nepodoba ostatnym, základ je rovnaky. A opat je prezraty stupiditou americkych akcnych filmov ktory sa snazia zaujat najma velkym akcnym hrdinom bez najmensej chybicky.Mobil nie je zrovna najhorší počin, no vzhladom na frekvenciu akčných scen vo filme moze mat vyššie ambicie ako jeho nevydareny kolegovia, nuz škoda tych scen ktore bili do očí ako neprofesialne. ()

ferero

Když jsem tento snímek videl poprvé, seděl jsem přikovaný k televizi a hleděl co se bude dít dál. Film má po celé jeho trvání slušné tempo a nenašel jsem hluché místa což je samozřejmě dobře. :) ()

dr.jacoby

Nemôžem sa zbaviť pocitu, že to bola v podstate veľmi predĺžená reklama na nokiu. Inak tam bolo celkom dosť úsmevných, ale bohužial až veľmi trapných scén. Klasická americká pitomosť. A slovenský dabing?celý film sa stále opakujú dve frázy - do riti a do čerta... Film na jedno pozretie, záver je od začiatku veľmi predvídateľný. ()

BMAJTZ

Tenhle film se mi docela líbil. Jasně zápletka taková všelijaká, ale v podstatě se jedná o vcelku chytře udělaný film. Trošku mi vadí, že z atmosféry tvůrci nevytřískali trochu víc. Neměl jsem z toho pocit totiž bezvýchodné situace. Už od začátku bylo jasné, že vše dopadne dobře. Stejně tak postavy policistů, mě nepřesvědčili, že by vůbec mohly někdy u policie pracovat. Nějaká morální stránka věci se tu totiž vůbec neřeší. Co se dialogů týče tak jsem by víceméně spokojen, to jak některé postavy jednají a že využívají situace a profesních znalostí mě taky potěšilo. Bohužel těch kladů je tak akorát aby vyvážily ony zápory a když si k tomu přičtete občas naprosto hloupé řešení dostanete lehce nadprůměrný film. Mimochodem posledních pár minut filmu, zvláště scéna s expřítelkyní Ryana na molu mě vyloženě nasrala, klišé největšího kalibru. ()

slovan1

Svým žánrem nevybízející ale šíleně zábavný film. Člověk se nenudí, film nabízí stále nové a nové situace. Na Stathama nejsem zvyklý v záporné roli ale v pohodě ji zvládnul. Film utekl, díky své akčnosti, jako voda a po jeho skončení jsem byl spokojný. ()

herr_carter

Příjemně odsejpající záležitost s dobrými hereckými výkony, je fajn, že se tu tvůrcům daří držet napětí až do závěru...............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()