Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

Claude Speed

Obyčejný, nezajímavý a průměrný thriller, jakých na světě existují stovky. Herecká sestava je na snímek těchto kvalit víc než dobrá, takže z hereckých výkonů není třeba mít strach... Jinak jde o průměrný snímek, kterému k úspěchu nestačí jen vynikající soundtrack. 45%. ()

josieaddms

Neměla jsem z toho ani jinak dobrý pocit, ani nijak zlý. Byl to přesně ten typ filmu, na který se člověk podívá jen aby se díval na film. Rozhodně to není žádná intelektuální, nebo hluboká podívaná. Je to docela zábavné, docela nepravděpodobné, i když nás tam zase netahali za nos, je to mírně líbivé, ale zas to není nijak vlezlé, nebo podle sentimentální. Myslím si že to místy chtělo být i vtipné, a že to nebylo docela tak od věci. Ovšem nebyla jsem ani nijak napnutá, ani jsem neměla akční pocit, ale jak to tak plynulo, tak jsem to tak sledovala, a myslím že mě to ani moc nenudilo. Je to prostě takový zábavnější průměr. Docela mě tam bavil Jason Statham, a Chris Evans se taky docela snažil. Tak proč ne. ()

Likan7

Cellular je strašně hloupej. Příběh je děravej jak ementál, ale naštěstí je krátký, akční a furt se v něm něco děje, takže nemáte moc času přemýšlet proč se děje zrovna to, co se děje. Všemu vévodí Statham, kterému role záporáků podle mě sedne víc. Mladej Evans je roztomile pubertální a Kim Basinger film utáhla jen s pomocí telefonu. ()

mira.l

Krimi / Drama / Thriller?? Joóó??? No to byl teda tríler jako řemen. Já bych řek, že to byla spíš nějaká parodie na detektivku, kde se minimálně v první polovině chovají naprosto všici jako kreténi. Ne, oni se nechovají jako kreténi, oni jsou kreténi. Na konci vlastně jeden neví, jestli ti zlí byli vlastně zlí nebo vlastně byli dobrý nebo to byli zlí, co byli nejdřív dobrý a pak byli zlí.... Kdybych měl vypsat všechny nelogičnosti, nereálné situace a nesmysly, asi bych ten film přepsal skoro celý. I proto mě docela překvapilo poměrně vysoké hodnocení a množství pěti- a čtyřhvězdičkových komentářů. ()

Nix

To, že kapitán Amerika umí běhat, už ukázal v tomhle filmu. Ne vážně, je to dobrý film a bavil mne, sice Statham tu není tolik vidět, ale jako bad ass je taky fajn. ()

rublik05

Docela nenápadný thriller, který působí těžce retro, začátek připomíná spíše nějaké romantické drama, postupně ale nabere na obrátkách a ve finále je z toho relativně obstojný krimi akčňák. Námět je sice tuctový a zpracování těžce průměrné, avšak díky skvělým výkonům herců a dobře napsaným postavám snímek ani moc nenudí a dá se bez problémů dokoukat až do konce. 6/10. ()

D.awi.d

Chvilkama průměr, chvilkama tak debilní, až je to k smíchu, takže jsem se vcelku bavil.Čím víc se vám líbí Telefonní budka, tím víc se tady budete smát. ()

lift666

Krásný příběh s dobrou (ač neoriginální) zápletkou. Je pravda, že mi všechnonedošlo hned od začátku... Herci byli vybrni špatně až na dvě hlavní postavy, které to všechno zase napravily. A to Chris Evans a Kim Basinge. Myslím, že Basinger by měla hrát mnohem víc a Evans je nadějný herec, který jednou dostane určitě Oscara :-D:-D ()

matynka

Film odsejpá přesně tak, aby si divák nestihl uvědomit, kolik nelogických momentů se v něm povedlo nastřádat. Ale co, kdyby byl řazen spíše mezi komedie a chvilkami si nesnažil hrát na thriller, vůbec by to nevadilo. ()

Chuppa

Film má tempo a zajímavou koncepci, i když trošku přehnanou. Nenudil jsem se a navíc to není nijak dlouhé takže to nezačne nudit, nebo otravovat. ()

vetsinezobri

Taková překvapení mám rád, film nadupaný akcí, svižný, bezstarostný. Sešlo se tu i výborné herecké obsazení, mladý Chris Evans tomu dává teenage nádech a s mobilem u ucha a tu a tam vtipnou hláškou se filmem proří(d/t)í až do konce. Celý film jsem si říkal, co si chudák jeho slečna počne bez 4 beden s tričkama a na má slova došlo. ()

Shitonit

Dramaticky napínavý akčně přiblblý příběh, s totálně předvídatelným dějem. Takový něco, na co se dá kouknout, ale zároveň takový něco, na co se nechce obětovat energii plkáním komentáře. ()

snake

Film, který má zvedat hladinu adrenalínu. Opakuji MÁ zvedat. Jestli ji zvedne nebo ne už je věc názoru. V mém případě to je tak napůl. Na jednu stranu ano. Film je, jak bych to jen řekl, very fast, very very fast. Opravdu děsivě rychlý. Občas, ale spíš často jsem měl pocit, že jsem na horské dráze. Nejdřiv děsivá rychlost a pak doba ničeho. Nejspíš to je vinou herců. Respektive herečky. Film měl vyvolat takový ten pocit "jo tak teď se o tu rodinu doopravdy bojím". No jo, ale to se bohůžel konalo asi tak na pár minut. Nejhorší byl každopádně začátek, kdy jsem Kim Basingerové nevěřil ani slovo a film mě poměrně sral. Pak na scénu vběhl Chris Evans a film začal pomalu nabírat tempo. A pak přichází vrcho, který se nějakou chvíli držl. Tím chápu vše, od odchodu Chrise Evanse z policejní stanice, až po scénu na letišti a v bance. No a pak má film opět sestupnou tendenci. Což je trochu škoda. Rozjezd může být pomalejší ale když dojde k tomu vrcholu, tak by se měl snažit se ho držet. A rozhodně ne udělat, šup, a jsme ve stoce klišé, trapnosti a slátanin. Nemůžu si pomoct. Ke konci mě přišlo, že film z něčeho krade, nevím z čeho ale krade. Je to poměrně škoda. David Ellis je docela nápaditý režisér, který pomocí kamery udržuje stále dobré tempo. Ale scénář je věc druhá, ke konci je to ta brzda. A rozhodně té brzdě napomáhá i tuctově přehrávající Kim Basinger. Film má rozhodně skvělý námět ale je poměrně nezvládnutý. Narozdíl od telefonní budky se mi adrenalín příliš nezvedl a hlavně jsem o ty hrdiny neměl takový strach. Což je škoda. Jediné co jsem si řikal bylo "vy fízlové jste ale svině". Děkuji Jasone Stathame. ()

Gekon

Tuctový příběh se slabými hereckými výkony (kromě Kim Basinger) dělají z tohoto filmu poměrně dlouhou reklamu na mobilní telefony. ()