Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (Netflix)

AndrewNewman

Krimi triler, ktorý sa vysmieva z ďalších krimi trilerov, ale zároveň ctí všetky ich tradície a preto nás na konci čaká istý brutálne nečakaný moment. Herecké obsadenie úžasné, najviac zažiarili ako Rosamunde Pike tak aj Peter Dinklage a Blakeson má rozhodne nakročené ku skvelej kariére. ()

Bbbulanek

Přes ty všechny hvězdy zainteresované je to OBROVSKÁ NUDA. Myšlenka je dobrá a v první polovině se zdá, že se dozvíme něco víc. Ale nekoná se nakonec ani napětí, řádná akce, prostě to není divácky zajímavé. Prvních 20 minut jako nápad stačí, ale pak nepřichází nic, co by stálo za zmínku. Jelikož jsem to teda zhlédla celé, říkám si, jestli to takhle v USA skutečně funguje? Když už tvůrci použili tohle téma, bylo by dobré zahrnout do titulků třeba současnou legislativu apod. Názory na USA jsou momentálně tak moc roztříštěné a tenhle film neukazuje dobrý obrázek. Jde o naprostou fikci, nebo se to zakládá na skutečných zákonech? Celkově jde o nekvalitní snímek zobrazující to nejhorší o USA nudným způsobem s přispěním slavných herců. ()

Vajnlich

Rozjezd slušný a vypadá to dost nadějně. Ale nakonec se to stočí úplně jinam než jsem si myslel a navíc to přestane úplně dávat smysl. Třeba ta scéna v garáži kde 50 kilová blondýnka přechytračí šéfa ruský mafie a jeho dvě gorily už byla fakt moc. Škoda mohl to být ucházející film. ()

angeline

Marlu nemá nikdo rád, protože je svině. Jenže ve chvíli, kdy by za to měla logicky dostat přes držku, se z ní stane superžena, na kterou kulky nestačí. A protože si celou dobu přejete, aby už přes tu hubu dostala, začne to celý být dost nesnesitelný. Jasně, má to být krutá realita zmanipulovaného opatrovnického systému a kapitalismu, jenže kdyby to bylo reálný, tak ruská mafie by byla schopná zabít na první pokus. ()

serdehelan

Veľmi zábavná a svižná záležitosť s parádnou Rosamundou Pike. Filmársky veľmi dobré remeslo podkreslené kvalitným soundtrackom Marca Canhama, Blakeson zvláda réžiu aj scenár na výbornú. Problém budú mať diváci, ktorý by chceli niekomu fandiť, to tu ide dosť tažko. Mimo to, príjemné prekvapenie. ()

universal

Nerad dávám tak nízké hodnocení, ale celou dobu jsem si myslel, že je to komedie. Nasmál jsem se na konci až, až. Ale jako celek je to naprostá kravina. 1/10 lesby forever. ()

Hopeman

Charismatická Rosamunde představuje příběh o svini, která narazí na supersvini ( kde divák drží palce odplatě, jenže né) což vyustí ve fúzi na hypersvině a jediné co dostane divák je mikrotřešnička vařící se vody na svini v závěru. Mohlo tam bejt víc pošťuchování v rámci sviní....a to bych dal 4* ()

Insomniac

Škoda. Začiatok super a... potom prišla hlúpa, idiotská a naivná mafia, ktorá film podrazila a zo skvelého námetu zrazila dole. Takýchto by som sa nebál ani ja. ()

denyny

Ach jo, vždycky mě mrzí, když se film zabývá neotřelým tématem, který má velký potenciál, ale není ani zdaleka využit. Nemůžu si pomoct, ale to je přesně tento případ. První polovina byla dobrá, bylo mi špatně z Marliných praktik a těšila jsem se, až to té svini někdo nandá. I tu nevěrohodnou ruskou mafii bych překousla. Ale že se ze z podlé a bezcitné zástupkyně přes noc stane profesionální únosce, to už ne. Následují nevěrohodné scény a místo thrilleru na mě film rázem působí jako béčková komedie. To, co následuje skoro na konci, mě už vyloženě nasralo. Velká škoda, chtělo to využít zajímavý námět a to že Pike a její mrchu prostě musíte nenávidět. Alespoň tím finále si to u mě trochu vyžehlili. ()

MadyDollar

Docela zajímavej nápad, ale tak neskutečně zpackaný zpracování. Těžko říct, jestli je to vědomě odfláknutý nebo způsobeno neschopností tvůrců. Slušnej začátek, náběh na zajímavý příběh a povedený začátek tvorby zajímavého charakteru. Po asi 15 minutách to opadá a stává se z toho hotová patlanice. Jediná scéna není dotažená do konce a drtivá část děje a jednání postrádá smysl. Bylo by i lepší tam dát nějaký hloupý klišé. ()

quido_zidle

Krimi/Drama/Thriller - hahaha. Spíš nepovedená parodie. Zajímavej námět, super hlavní mrcha, prvních 20 minut sice trochu přestřelený, ale O.K. Pak nastoupí druhej psychouš a je po filmu. To už jsme doma jen řvali "To néé,.. To si dělají prdel...". To byli mafiání jak ze Čtyři vraždy stačí drahoušku, chyběl jen Kemr se svým fekem... A korunu tomu nasadil ke konci nejzlejší prcek Ivan s jeho konstatováním: "Zabít vás by byla hračka..." hahahaha tak to joooo:-). Dvě hvězdy za Rosamund Pike a její skvělou proměnu v sociopatickou egoistickou potvoru a za další připomenutí, že takové kreatury mezi náma opravdu žijou. Jinak ztráta času...:-( ()

hony23

Marla je vážně odporná bytost. Byznys má založený na tom, že si vyhlédne bohaté a osamělé seniory, které zbavý svéprávnosti, zavře je do ústavu a převezme jejich majetek. Jednou však narazí, když se do jejích spárů dostane babka, za kterou stojí opravdu nebezpeční lidé. Je to zábavné od začátku do konce, tu skvěle zahranou svini nenávidíte od prvních minut a celý film doufáte v její bídný konec. Závěr je trochu přepálený a těžko uvěřitelný, ale nakonec uspokojivý. ()

trigan

Opět důkaz, že film delší než 85 minut je tragédie. Po zajímavém startu následuje nepochopitelné chování postav, ruská mafie je sbírka dementů, která není schopná ani někoho dostat. A tak největšího padoucha dostane úplně nečekaná postava. Nemohu si pomoct, ale zařazuji mezi další Holywoodský blábol namířený primárně proti zlé farmaceutické lobby a zlým bílým lidem. A film bez leseb by už asi nemohl vzniknout. Dvě hvězdy dostal Peter Dinklage, i když jeho herní projev tady zjevně dost trpěl pokyny režiséra. Posledních 45 minut můžete projet rychloposunem, o nic moc nepřijdete. ()

Fuksinka

Morálně zvrácená hnusná ku+da. Z celýho filmu mě je na zvracení. Dvě hvězdy za výkon tvůrců ale už nic takovýho v životě nechci vidět. Jak kdyby se tím člověk ušpinil. ()

Brk

Má to všechno, jen ten prcek mi tam nepasoval, což byl asi provokativní záměr :) a koncovka mi připomněla Layer cake. Zábava ()

JeffScylla

Naprosto nevhodná hudební kulisa s ještě horším zvukovým mixem. Sotva se dá přetrpět celý film jelikož je velmi rušivá. Je to jako pustit si k filmu ještě navíc dvě hodiny elektronické hudby a ještě to pořádně "osolit" aby postavám nebylo rozumět ani slovo. To jako fakt nezbylo v rozpočtu filmu alespoň na zvukaře amatéra? :) Nicméně neměl jsem možnost porovnat s originál zvukem, tam je to možná lepší. Dabovaná verze je však po zvukové stránce katastrofická. Bohužel čím dál častější problém. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby