Neznesiteľná váha obrovského talentu

• Česko Nesnesitelná tíha obrovského talentu (viac)

Herca Nicka Cagea trápia finančné problémy. Aby odvrátil nevyhnutný bankrot, musí prijať ponuku vystúpiť na narodeninovej oslave bohatého fanúšika za odmenu milión dolárov. Týmto fanúšikom je však mocný drogový barón Javi Gutierrez (Pedro Pascal), ktorý uniesol dcéru mexického prezidentského kandidáta. A tak musí slávny herec Nick pod vedením agentky CIA Vivan (Tiffany Haddishová) predviesť pred gangstrami svoje životné predstavenie, aby zachránil nielen seba, ale aj svojich blízkych a splnil cieľ tajnej misie. (TV JOJ)

vinducha

Sympatická komedie . Nezapomenutelné jsou pro mě 2 pasáže. V cca 36. minutě pokus o přístup k bezpečnostním kamerám  . A když si pak Nicolas s Pedrem šoupli v cca 45:35 boží vnuknutí a vydali se na jízdu do města , to sem byl už úplně ve svém živlu. ()

Sopholojong

Najlepsia i najvychutnanejsia rola "Nicka" Cagea od Adaptacie? Pravdepodobne... Niekolko silnych scen (Con Air uvod, improvizacia ulohy pred autom producenta, Pascalovo muzeum "cageovskych" artefaktov) v zajati slabej, nezaujimavej hlusiny osemdesiat percent stopaze. A vydatne tomu pomaha i chemia "dvoch kohutov" Nicka a Pedra, ktora by si zasluzila akcny spin-off v rezii nejakeho "Rogenom" najateho typka. ()

Chicharron

V kontextu s filmy Nicolase Cage z posledních tak 15 let se tento film vyloženě povedl, ale bez reminiscencí na starší a úspěšné filmy by to zjevně nešlo. Nicméně scénky, kdy mladší já fackuje starší "verzi" Nicolase jsou naprosto boží  a Pedro Pascal je víc než jen zdatným sparingpartnerem ve filmu a díky své latinskoamerické tváři na sebe strhává značnou část pozornosti. Film se mi líbil a to mi obyčejně Nicolas Cage leze na nervy (už od dob Con Air...). ()

Pompeius

Taková škoda! Takový skvělý námět a tak málo vytěžený a tak průměrně natočený! Promarněná šance. Na akční film je to málo akční, na komedii málo vtipné. Mohlo to být skvělé. Ale vyšel z toho jen šedivý průměr. ()

Tomas.Abi

Nicolas Cage hraje Nicolase Cage a ten kdo má NIcolase rád za to jak hraje, protože Nick je prostě svérázným hercem, bude milovat i tento film. Navíc kromě Nicka je tu  i Pedro Pascal, který je prostě úžasný a chemie mezi ním a Nickem je elektrizující. Zápletka a děj sice ke konci trochu ztrácí na síle, protože náš druhý protagonista je zkrátka a dobře dobrák až do morku kostí, ale jako jednohubka, která pobaví, nebojí se utahovat si z filmového klišé a hollywoodské trapnosti, kterou nám servíruje postupně po douškách, jde o nadprůměrnou parodii, která Vás pobaví a rozhodně neurazí. ()

Monyfik

Botoxová paní exmanželka Sharon Horgan, bez mimiky je tragická figurína, následně dcera Lily Mo Sheen s vyšňupaným nosem, ala Majkl Jackson a pusou Džokera Jacka Nikolsna cáknutá Downem vypadá také dost otřesně. ()

VashCZ

Nevim proč, připadalo mi to jako fork Clinta Eastwooda. No, asi neznám kult Niccolase Cage, abych mohl tvrdit, že to bylo špatný... ale říct že to byl přůměrňákov si dovolit můžu. Lehce absurdní akční komedie, která zvládla nudit v každé minutě. ()

mullerad

Na 5 hviezd to isto nie je, ale film ma niekoľkokrát celkom pobavil. Zaujímavé herecké výkony Pedra Pascala, trápny Nicolas, proste všetko ako má byť. Takéhoto "padoucha" by si asi priala každá hviezda. ()

adelismus

Já jsem se skvěle bavila :-) První polovina filmu je za mě ještě lehce zajímavější než druhá, nabitá vtipem a skvělými nápady. Nicolas i Pedro hrají naprosto přirozeně, jejich bromance je tady vykreslená fenomenálně. Přiznávám, že Pedro Pascal je moje srdcovka. Škoda vystřižených scén (scéna s heslem k WiFi by do konceptu skvěle zapadla :D ).. Za mě ideální film na nedělní podvečer a po dlouhé době komedie, která skutečně pobaví. ()

dragon'88

Jedno velke meta-klise becko, mne to velmi vtipne neprislo.  Na druhe pozretie zmizne uz aj ta stipka ocakavania, co vymyslia dalej.  Pekne pocasie.  1.5* ()

snop

Takový to, když úplně cítíte, že by to mohl být kultovní film, kdyby jen... Je to příjemné a občas se to přehoupne na stranu geniality (LSD scéna, prolamování 4. stěny), ale celkově to bohužel zůstává "jenom" průměrná feel-good taškařice. Lepších 70 %. ()

Zagger

zklamani, ale Cage uz neni takovy hovnak v obliceji, jako dycky tatka z 80tkovych filmu, ale solidni typek, to bylo prvni ceho jsem si vsiml, snad ted natoci par supr akcnaku dokud je cas ()

mdf

Já teda opravdu nechápu z čeho jsou tady lidi tak nadšený, mně to žádná pecka nepřipadala, pár pousmání tam možná bylo, ale že bych se mlátil smíchy, tak to rozhodně ne a že  je to Cage,asi nejlepší film za poslední dobu, tak jsem se asi koukal na jiný film. Určitě to hodně táhl Pascal. ()

Koho by si rád zahrál Nicolas Cage?

Koho by si rád zahrál Nicolas Cage?

16.03.2022

Následující zpráva zřejmě zdivočí představivost mnoha filmových fanoušků, i když je třeba ji brát s velkou rezervou. Nicolas Cage v předchozích dnech zavítal do texaského Austinu na South by… (viac)

Vrcholný Nicolas Cage

Vrcholný Nicolas Cage

17.11.2019

Nicolas Cage ztvární Nicolase Cage v tom nejvíc nicolasocageovském filmu o Nicolasi Cageovi vůbec. Kultovní herec známý například z filmů Tváří v tvář, Con Air nebo 8 MM se čerstvě upsal snímku The… (viac)