Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

vampvegetar

impresívna puzzle Bčková akcia pôsobiaca ako imperitív v žilách a transformujúca sa na veľmi kvalitné A s (a)typickým Jasonom ( hrával i záporáka i klaďasa, no nie "súčasne" v jednom filme ). Ukončenie prediktívne pri postupnom skladaní deja, no u G.R.  to je stávka na istotu a nedochádza k nude ani na moment. Šité pre Stathama a "seknulo" mu to ako v dobách, kde začínal. Nebyť jeho dvoch "rýchloozdravných" šťastných vyviaznutí streľby ( zvlášť druhej trochu nejednoznačnej ), dám i viac.   4* ale plné bez výnimky. ()

Mistarin

Masterpiece. Velmi promyšlený příběh doplněný o úžasnou hudbu a celý film má neskutečný smysl pro detail, kdy jsem ho musel vidět na 2x, abych si vůbec uvědomil některé souvislosti. 10/10 ()

ArchAngel_

Ještě že ty filmy s Jasonem mají na začátku ty názvy, jinak by je od sebe člověk obtížně rozeznával :). Všude hraje pořád to samé a tu samou postavu (asi vysněného sám sebe? :) ) …. Což není nic proti ničemu, protože je prostě dobrej. A tohle je další dobrý žánrový akční film. Skvělá kamera, akce, prostě taková klasika, co potěší. Každopádně skoro by udělali líp, kdyby se nesnažili tvůrci těchto filmů s Jasonem Stathamem vymýšlet mu pořád nějaká filmová jména, stejně si je nikdo nepamatuje .... prostě mu říkejme v každém filmu Jason nebo Mr. J, a je to. Hodnocení: 80% protože na Crank sérii to nemá ;) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Chci tvoje játra, plíce a slezinu. Jo a jmenoval se Dougie!" Prostý příběh o pomstě Jasona Stathama vůči gangu podvodníků, který přepadává dodávky převážející hotovost. Film sází na netradiční vyprávění jinak standardní zápletky akčního filmu. nápaditý audiovizuál a je tu nadstandardní péče věnovaná práci s hudbou. Stathamův hon za pomstou je založen na čirém zlu, touze vznítit další bolest a smrt. A stojí to za to vidět! Pokud byste tedy rádi viděli nějaký klasický akční thriller, který je ale podán v nestandardní formě, Rozhněvaný muž by vás mohl velmi příjemně překvapit. Za mně je to pětihvězdičková záležitost  z dílny Guye Ritchieho. - 100%. ()

yrwen

Zbožňuji filmy, které skáčou mezi jeho jednotlivými událostmi  a pak se zase retrospektivně vrací na začátek, přičemž nahlíží na již známé scény z různých úhlů. Tento film to všechno má. Jason Statham opět dokazuje, že role drsňáků mu sednou. I když vlastně nic moc nehraje a celý film má jeden a tentýž výraz a pronese pár suchých vět, tak v celkovém kontextu filmu to vůbec nevadí a člověk ho prostě žere. Hudba je zde vynikající, nijak se člověku nevnucuje a dokonale umocňuje jednotlivé scény. Velmi mě zaujal i výkon Scotta Eastwooda, který zde svého otce rozhodně nezapře. ()

Portyc

Průměrný akčňák, s přiměřenou dávkou absurdností a přiměřenou dávkou nelogičností. Ritchiemu v tomhle filmu zbyly z jeho klenotů tempo a spád děje. Takže se ty necelé dvě hoďky nechají celkem dobře přežít. ()

horskejvlk

Ááááaaa starý televizní trik Josh Harnet, už jen dostává na budku to znamená že filmový hrdinský com back se nekoná už bude jen prohrávat před lety by je zkopal do krabičky sám teď sestřelí jeho.  Tenkrát v Hollywoodu”. Film má spád. ()

doom.cz

Kvalitka. Hustá atmosféra, pěkná vyvražďovačka, akce taky cajk. Příběh mi přišel kapku nepřehledný, ale autorům budiž odpuštěno, protože zbylé atributy filmu tuhle chybičku vyrovnají. ()

OtokPag

Střelba hlavního hrdiny pohodě, bez zbytečného plýtvání municí. Ovšem ty záběry z předení několikrát opakovat “z jiné kamery” a s jiným časovým posuvem mě nebavily. Mám rád vyprávěné pŕíběhy od A do Z, postupně a chronologicky, bez vracení zpět. Pŕesto je Rozhněvaný muž je správná akční podívaná ()

momomoo22

Temný akčnák s Jasonom. Dej ubiehal čisto. V textovej časti to mal Jason jednoduché :D.  Musím vyzdvihnúť hudbu, ktorá dotvorila celú atmosféru. Páčila sa mi aj práca s kamerou. Vydarený film. ()

godal

Nejdřív jsem si myslel,že jsem se vrátil v čase,protože filmy od Manna a Tarantina,přesně takhle vypadaly.Do toho ještě mladý Eastwood,který je až neskutečně fotrovi podobný...Ale pak se to rozjelo.Dlouho se mi nestalo,že bych byl přikovaný k sedačce a strávil 2h tak rychle.Neskutečně mistrovský kousek,který můžeme časem nazvat kultovní-a vůbec bych se toho nebál.Děj odsýpá svižně,prostřihy minulosti a současnosti dávají smysl-dokonce i Jásoně naučili hrát.Pravda-je už dlouho považován za Williše č.2,ale tahle role na něj čekala celý život. ()

Lalaith22

Skvělý začátek, děj začíná hodně svižně. Líbí se mi pojetí zlodějů. Především to, jak si bývalí vojáci hledají místo v normálním životě. Od poloviny filmu ale tempo zpomaluje, což je na škodu. Film mohl být klidně o půl hodiny kratší. Jen by to prospělo. ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD