Zed a Addison usilují o jednotu na Seebrookské střední. Ale rivalská skupina tajemných vlkodlaků jejich snahou otřese a způsobí rozkol mezi Zedem a Addison! (Disney Channel)

Arsenal83 odpad!

Spievajúci zombíci a tancujúci vlkodlaci s drakulovskými tesákmi, to je čo už? A celá tá farebnosť vám v prvej sekunde napovie, že ide zase o stále viac upadajúci Disney kanál. Doslova kanál. ()

Marze

Tento stredoskolsky muzikal ma svou vlastni zretelnou prichut. Je v nem dist stereotypu .Je to vhodna zabava pro celou rodinu s chytlavymi pisnickami, zombiky, kteri se dusuji,ze uz roztleskavacky davno nepoziraji a vlkodlaky. Film ukazuje,ze pokracovani muze byt lepsi nez prvni dil. ()

oveckaoa

Zhruba 20 minut před koncem mě to přišlo slabší jak jednička pak se to, ale rozjelo (od té scény na tom plese) a rapidně se to zlepšilo. Příběh horší jak v jedničce místo zombie máme nově vlkodlaky a hledání jejich alfy, kterou stejně nenajdou a ani nezjistíme kdo to teda byl písně mě přijdou lepší. Jinak problémy co jsem měl s jedničkou přetrvávají i zde je tady zase ten teplouš a jeho nohsledi a ta černoška, která je jeden z největším omylů filmografie. Nechápu kde tu ženskou vyhrabaly a , že nemá nějakou hrdost vždyť neumí hrát neumí se ani namalovat a neumí ani tančit (všimněte si, že vždy, když je nějaké hromadné hudební číslo tak kamera se snaží zabírat všechny jen ne ji případně málo). Pokud zase bude do dvou roků nebo dříve další díl kde se dozvíme , že Addison je upírka (nic jiného co by mohla být už mě nenapadá :-) ) jsem pro. ()

mia.com

A me se libila i dvojka. Zase je to pekne barevne, mile, roztomile, hlavni hrdinove jsou krasni a zpivaji dobre (ocenuji,ze nemaji ujecene hlasky jak v muzikalu ze stredni). Co akorat nechapu, proc maji vlci zuby jak upiri a ta tlusta cernoska je faaaakt desna. ()

• Stejně jako mají všechny zombie postavy ve filmu písmeno Z někde ve svém jméně, všechny postavy vlkodlaka mají někde ve svých jménech písmeno W. (ČSFD)