Ztracené dívky

• USA Lost Girls

Zoufalá matka se snaží najít pohřešovanou dceru a odhalit pravdu – a pomáhá tak uzavřít šňůru nevyřešených vražd. Podle skutečné události. (Netflix)

fafejt001

MOHL to být neskutečný příběh , ale zpracování vázlo jak na scénáři tak i režijně .Amy se snaží co může , ovšem je na to vlastně sama . Takže ani thriller včetně dramatu se vlastně nekoná . Tento film ničím neohromí ani nenadchne . A takový to mohl být bijááák . ()

Kozlowski8

Příběh zoufalé matky, která pátrá po své zmizelé dceři a snaží se vyvolat větší iniciativu v (ne)konání policie...Slušně vystavěná atmosféra a velice dobré herecké výkony Amy Ryan a Thomasin McKenzie, ale jinak docela nuda s absencí okamžiků, které by diváka více vtáhly. 55 %. ()

ir.hools

Nic moc....spíš nic, než moc.  Je to takový unylý, asi jsem se trošku nudila a rozčilovala mě ta matka, co se z ní najednou stala matka roku bojující za dceru..... pozdě. No, prostě je to takový táhlý bez většího napětí, které by udrželo diváka v pozoru. Nejzajímavější mi přišlo to prostředí :) ()

lubica1995

Jakože dobre.. Stalo sa to. Možno je to na tom celom najlepšie ( najhoršie..) , že asi presne tak, ako opisuje film.. a to je pre divákov veľmi nezáživné.. Skutočne sa postavy len tak potulujú v záberoch.. Celý film sa nič neudeje. Polícia nič nerobí.. ani matka, ktorá sa sem tam tvári, že áno.. a na konci , v tých posledných písmenkách .. dokonca kurňa, ani v nich sa nič nedozviete. Len teda to, že ( spoiler.) zomreli tam baby.. ale.. to sa vie od asi piatej minúty začiatku filmu. ()

maticka90

Potenciál tam, na základě skutečného příběhu, určitě byl, ale výsledek je takový, že se skoro dvě hodiny díváte na film, abyste vše podstatné zjistili v závěrečných titulcích. ()

LadyLucrezia

Spousta lidí hodnotí tenhle film jako špatný a já jim to neberu. Bohužel pro člověka, který roky strávil v pomáhajících profesích a k tomu zná forenzní vědy, je tohle v zásadě velmi dobře natočeno. Zoufalost, vina, nedůvěra, ryzost emocí, zkostnatělost systému, nechuť se čímkoliv zabývat, to vše z tohoto snímku čiší a bohužel i ta děsivá reálnost, nehledě na to, že je to film zpracovaný podle reálné události a osudy členů této rodiny, jsou také tragické. Mimo to mi filmová Mary mi trochu připomíná Cher. ()

pájap

Myslím,že tuším kdo to udělal .čas 57.45....uvidim,jestli by ze mě byl detektiv...jinak moc líbí.. máma,co hledá dceru je fakt antihrdinka....tak jsem se nespletl....... ()

Lesazrk

s prižmúrenými očami a ušami sa tomu dajú dať aj tri hviezdičky, film by bol omnoho lepší, keby všetky telá a kosti, ktoré počas vyšetrovania našli, aj ukázali, čo by pridalo na vážnosti...film bol aj zbytočne natiahnutý a bolo tam mnoho pasáží, kde sa vôbec nič nedialo ()

Sonjoe

Hned od zaciatku to bolo nudne, ale povedal som si po 15 minutach, ze ma to len 90 minut, dopozeram to, to ubehne. No nie. Vlieklo sa to a vlieklo. Strasne nudna zalezitost. Zaujimave skutocne podklady, ale ukrutne nudne podane. ()

Rosijebuh

Není snad nic víc depresivnější než když odcházíte zklamáni od něčeho od čeho jste vůbec nic nečekali. Odpad nedávám jen s ohledem k tomu, že pořád ještě existují pořady s Jaromírem Soukupem. ()

hori14

Ničím nepřekvapivý příběh. Za celou dobu se děj prakticky nijak nevyvinul a skončil prakticky tak jak začal. Od Netflixu lze zřejmě čekat jen dobré seriály ale filmy...bída... ()

HickeyEarl

Strašný film. Stará, vyžilá šlápota, adeptka na matku roku, dostane nečekaný záchvat mateřství a začne hledat svou dceru pouliční šlapku. Vinu za svou neschopnost postarat se o dítě, hází na každého kolem a hlavně na policii. Nedoporučuji sledovat. Je to ztráta času. ()

mike7777

Nuda, příliš brzo tomu spadl řetěz a mechanik nikde. Po prvních pěti minutách se příběh zacyklil ve stylu zmizela mi dcera, policie nic nedělá tak na ně musím ječet a takhle pořád dokola... ()

lineker

To nízké hodnocení mne opravdu moc nejde pod vousy. Lost girls nedokážu vnímat jako nějaký nepovedený, nebo snad nudný film. Smutný příběh o lidské bolesti při které se dovolání dočkáte jen u lidí se stejným prožitkem . Smutnější o ten fakt, že vše bylo natočeno dle skutečné události. ()

avogrebnork

Téma dobrý, zpracování dlouhý a nudný. Určitě by se z toho dalo dostat mnohem víc. Nutila jsem se dokoukat do konce. Pořád čekáte nějaký zlom, rozuzlení ale bohužel se nic takového nekoná. ()

leafroller

Filmů na téma zneužívání a vraždy bezejmenných poslední dobou přibývá a člověk si říká, zda tento fenomén vůbec někomu vadí. Zda někomu vadí, že si boháči kupují lidi, potom je zneužijí, umučí a mrtvé někam zahodí. Existují terotie, že ve Spojených státech mizí tisíce imigrantů zejména v dětském věku. Beze stopy, bez vysvětlení. A ať už je to pravda, polopravda nebo jen paranoidní konspirace, já v tom vždy uvidím semínko pochyb. Ale zpět k filmu. Ten drží a tlačí kupředu vynikající a velmi emotivní Amy Ryan, těsně následovaná brilantním Gabrielem Byrne, zastupujícím poklidnou a v jistém směru velmi pomalou policii, u níž si nejste jistí, do jaké míry záleží na vyřešení případu. Rodinné pasáže jsou sice poněkud otravné, ale jde přeci jen o vraždu potomka a kdo z nás by něco takového snesl bez emocí. Každopádně je nutné takové filmy nejen tvořit, ale i tlačit. Snad to konečně někomu začne vadit, snad se konečně najde "Batman", který všechny ty perverzáky postupně oddělá. ()