Počas svojej nedobrovoľnej účasti na svadbe stretne Nyles Sarah, hlavnú družičku a čiernu ovcu rodiny. Po tom, čo ju zachráni od tragického príhovoru, začne ju priťahovať svojím „mámvpažizmom“. Ich spontánny sex je prerušený neočakávanou udalosťou, vďaka ktorej Sarah začne chápať, že na ničom v podstate nezáleží a pustia sa do sabotovania svadobnej zábavy. (Continental film)

RyxiraAmy

Je to jeden z těch filmů, kde většinu dobrých scén uvidíte v traileru, ale stejně jdete do kina, protože (možná naivně) doufáte v něco víc. Palm Sprins ale nic moc navíc nemá. Kdo je zatížený na Andyho Samberga a snadno se rozesměje (jako já), bude spokojený, kdo čekal něco víc... neměl chodit do kina. Bohužel se tvůrci neubránili lehkému vysvětlovacímu klišé, kdyby veškeré fyzikální/spirituální/vesmírné záhady naservírovali se stejnou samozřejmostí jako panáka v baru, filmu by to jenom prospělo. Jinak ale za mě spokojenost, dala bych tři a půl *, ale za Andyho 4*. ()

jjjerry

Časová smyčka jako téma niky nezklame. Celkem slušné tempo. Trošku absurdní. Mám pocit, že scénárista se snažil být orginální, ale moc mu to nevyšlo. První polovina mě bavila daleko více. Na Hromnice o den více to opravdu nemá... ()

moriero

Po Black Mirror je to pro Cristin Milioti druhý snímek, ve kterém uvízne v pokřivené realitě a jako jediná z postav se nepoddá osudu a najde únik ven.Tohle je dost podařená jednohubka. Bavil jsem se. ()

bonovox

Príjemná letná nezávislá oddychovka. Ústredná herecká dvojka je veľmi fajn a vôbec nevadí že scenáristi si základný námet požičali z mnohých podobných filmov. ()

Heywood

Překvapivě dobré... Vždy bude někdo, kdo si bude chtít užívat bez odpovědnosti a následků. Průšvih je když se to stane modlou celé jedné generace. TÉ TENTO FILM UKAZUJE POMÝLENOST celého císařství konzumu. Že to dali do známé podoby "Na Hromnice"? To je jen forma, obsah hovoří. Výběr lokace skvělý, herci výborní, muzika překvapivá, některé kousky úžasné (Kate Bush např.) Ten vtípek z brontosaury byl originál a ten záběr oranžového svítícího stanu byl "rembrandtovský". Zážitek. ()

kolly13

Takřka "nic nevážící" film, který mne zcela dostal svou esencí svobody, úsměvů a lidských vztahů. Bavil jsem se, přál hrdinům lepší život a zároveň záviděl možnosti. Vše bez potřeby se nořit do hlubokých proudů myšlenek a těžkých rozhodnutí. Přestože tam byly. Bravo, tak jsem si dlouho neodpočinul u filmu. ()

taibrek

Pohodovka. Už bolo dosť filmov o tom ako sa niekto vracia v čase a zasekol sa v časovej kapsuly, ale napriek tomu sa dá stále vymyslieť niečo novšie. Stretnú sa dvaja ľudia, ktorí by sa v reálnom živote nedali dokopy. Niekedy stačí malá náhoda a hneď sa ti zmení svet. ()

@nthr4X

Časová smyčka, to je vždy jednou nohou v průseru trapnosti. Ale tady to překvapivě funguje a určitě se dá zařadit jako mezi ty lepší komedie. ()

Buywhat

Jake Peralta a Tracy McConnell si odskočili prežívať ten istý deň, stále dookola. Malý feel-good film, ktorý síce rozoberá už niekoľko krát sfilmovanú tému časovej smyčky, avšak celé to stojí na sympatickej dvojke Samberg a Milioti, úžasnom synťákovom soundtracku s nostalgickým podtónom a to všetko dopĺňa svižná stopáž. J.K. Simmons je už len akási čerešnička na torte. Pokiaľ bude človek ignorovať príležitostné plot holes, dostane príjemnú letnú komédiu s nádychom romantiky (ktorej tu nie je zbytočne veľa). K Palm Springs sa budem veľmi často vracať a dovolím si povedať, že sa subjektívne jedná o slušný comfort movie. 8/10 ()

ReactLotus

ÚŽASNÝ FILM. PLNÝ MYSLIENOK, KTORÉ DÁVAJÚ ZMYSEL A TÝM TEN PRÍBEH LEN ZLEPŠUJÚ. HERCI SÚ hádam NAJLEPŠÍ, AKÝCH MOHLI VYBRAŤ A TÁ HUDBA, KULISY A KAMERA, PROSTE NÁDHERA. VTIPNÉ, ZÚFALĖ, ALE REALNE (+-). ZAUJÍMAVÉ JE, ŽE MA TO VLASTNE UTVRDZUJE V TOM, ŽÉ MÁM RADŠEJ "KĽUDNEJŠIE" FILMY A NIE TIE AKČNÉ A VÁŽNE. FILM UKAZUJE, ŽE KAŽDÝ SME V NIEKTORÝCH VECIACH ROVNAKÍ, AJ KEĎ SI TO NECHCEME PRIZNAŤ... KONCEPCIA OOAKOVANIA TOHO ISTÉHO DŇA DOOKOLA JE PROSTE GENIÁLNA. 7,3/10 ()

Sirpusak

Když jsem nedávno koukal na film Na Hromnice o den více, dostal jsem touhu po nějakém podobném filmu, jelikož filmy zabývající se časovou smyčkou mi přijdou jako originální námět, u kterého máte nepřeberné množství možností, jak film pojmout. Po krátkém hledáni na internetu jsem narazil na Palm springs. Film, který bych asi normálně viděl v kině, ale soudě podle toho, jaká je u nás situace koronaviru, by kina dřív vyšla z módy, než by skončil nouzový stav a já bych si mohl zajít na film do kina. Palm springs si troufám nazvat jako takový modernější zpracování Na Hromnice o den více, i když samozřejmě jsou mezi filmy jisté rozdíly. Asi hlavní rozdíl je to, že filmy od sebe dělí téměř 30 let, takže se nelze divit, že Palm springs je trošku více zasazené do dnešní doby, což se podepíše například i na způsobu jakým se mužské protějšky snaží získat svou životní lásku, čímž ale film mírně ztrácí na jakési poetičnosti. U filmu s Billem Muraym v hlavní roli se hlavní hrdina pokouší získat si dívku šarmem, inteligencí a důvtipem a využije svůj volný čas například k tomu, aby se naučil hrát na klavír a oslnil tak svůj ženský protějšek. Nyles využívá svůj čas hlavně k přemýšlení nad tím, jak si zapíchat se vším co se hýbe a má to alespoň řitní otvor, k čemuž mu samozřejmě dopomáhá notná dávka alkoholu. Saru pak nakonec sbalí na to, že se společně zhulí a koukají na dinosaury. Tohle by bylo všechno v pohodě, protože já sám jsem asi více zastáncem humoru než romantiky a vážnosti, ale film měl pak kvůli tomu, že se rozhodl jít cestou humoru trochu problém udržet tempo a vznikala tak občasná hluchá místa. Celkově si tedy myslím, že film Na Hromnice o den více zkrátka dokázal lépe zakomponovat rovnováhu mezi komedii a romantikou. Když jste s někým uvězněný v časový smyčce tak jsou asi jenom dvě možnosti, buďto to bude životní láska, nebo životní prokletí, ale pokud nenaleznete způsob jak se z takové smyčky dostat ven tak to bude rozhodně na celý život.  Producenti samozřejmě kvůli happy endu vždycky nějaký způsob najdou, ale zrovna u tohohle filmu si myslím, že příběh mohl klidně skončit u scény v jeskyni a já bych se vůbec nezlobil. Tohle bylo asi trochu hodnocení dvou filmů najednou, ale filmy jsem viděl v časovém rozmezí pár hodin od sebe, takže jsem se srovnání neubránil a musím říct, že Palm springs zaostal za mým oblíbeným filmem jenom o kousíček, což je v případě ČSFD, kde není možnost dávat půl body znázorněno jednou hvězdičkou. ()

PTuranyi

Výborná komédia, plná sarkazmu, čierneho humoru a bláznivých zvratov. Na Hromnice o den více v ostrejšej verzii s hedonistickým Nylesom a cynickou Sárou opakujú svadobný deň jej sestry Taly. Hľadaním cesty ako vykĺznuť z nekonečnej časovej slučky ich vzťah naberie romantický rozmer. Našťastie vďaka humoru neskĺzne k sladkému romániku. Produkcia je výborná ale niektoré informácie dávkuje dosť nečakane, takže keď sa Sára ráno prebudí so snúbencom svojej sestry chápal som to ako koniec slučky a nie ako každodenný stav. Našťastie sa to rýchlo vyjasní. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů