Luz, sebejistá dospívající lidská dívka, náhodou narazí na portál do kouzelného světa, kde se spřátelí s rebelskou čarodějnicí Edou a rozkošným malým válečníkem Kingem. Přesto, že Luz nemá magické schopnosti, sleduje svůj sen stát se čarodějnicí tím, že slouží jako učeň u Edy v Owl House a nakonec zde najde novou rodinu. (Disney Channel)

Recenzie používateľa Scanerior k tomuto seriálu (4)

Soví dům (2020)

Soví dům mě z počátku moc nezaujal, respektive po prvních dvou dílech jsem neměl ani moc chuť koukat na další, nicméně jsem dal seriálu i díky jeho poměrně vysokému hodnocení a poměrně nápaditým postavám šanci a nakonec jsem si seriál, tak zamiloval, že jsem zhlédl zbytek epizod za několik dní. Soví dům má, jak jsem již zmínil zajímavé postavy, děj je relativně volný, ale taktéž poutavý a celá atmosféra seriálu je jednoduše fajn. První sezóna má celkem různě zajímavé epizody, některé jsou slabší, některé naopak úžasné, každopádně druhá sezóna jede na vlně skvělých dílů a doufám, že i třetí řada, která ještě nevyšla kompletně nabídne brilantní epizody. Aktualizace: Po pár dnech se musím vrátit, abych dodal, že seriál si mě opravdu získal a neskutečně se těším na finální epizody. Z toho, co jsem viděl ze třetí sezóny to vypadá naprosto skvěle! - Po zhlédnutí poslední epizody mohu říci, že jsem více než spokojen s celým příběhem. Poslední sezóna seriálu byla mistrovsky udělaná - skvělý příběh, postavy, hudba - bylo to jednoduše perfektní! Nedokážu ani popsat, jak skvělý seriál Soví dům nakonec je. Miluji tenhle seriál a rozhodně ho doporučuji zhlédnout! (Od slabších začátků seriálu se dostanete přes poutavé epizody až ke kouzelně brilantnímu konci) ()

Thanks to Them (2022) (S03E01)

Již první díl třetí série je opravdu fantastický. Trochu jsem si říkal, že celý jeden díl ze tří věnovaný čistě lidskému světu je možná i trochu moc, nicméně stopáž byla opravdu dobře využita a tato epizoda slouží jako skvělý rozjezd nové sezóny. ()

For the Future (2023) (S03E02)

Druhá speciální epizoda sezóny 3 je stejně jako ta předchozí opravdu skvělá. Hned začátek je naprosto neuvěřitelně úžasný, především pak část, kdy začne hrát hudba. Celkově je epizoda opět zajímavá a líbí se mi, kam se příběh vyvíjí. Tento díl ukazuje představení "nového" světa démonů, trochu větší seznámení se Sběratelem a samozřejmě perfektně připravuje půdu pro poslední epizodu. Závěrem už jen dodám: I want to play a final game! ()

Watching and Dreaming (2023) (S03E03)

Watching and Dreaming je epizoda, která je finálem celého seriálu The Owl House a jsem rád, že mohu říct, že tato epizoda je stejně jako předchozí dvě speciální epizody neskutečně povedená. Opravdu perfektní zakončení, kde je všechno a myslí se na každou postavu. Příběhová i hudební stránka jsou naprosto dokonalé, líbí se mi charakter postav, speciálně pak třeba Collector mě bavil opravdu celou dobu, Luz také skvěle napsaná postava a další. Neskutečně jsem si užil sledování tohoto seriálu a speciálně pak poslední 3. sérii. ()