Soví dům - Série 3 (2022) (séria)

Thanks to Them (S03E01)

(epizóda)

Mini_X

Tohle byla hra na moje nervy. Nikdy by nečekal, že by se epizoda takhle moc soustředila na emoce a hlavně na postavy. Ale hezky po popořadě. Nejen, že se epizoda soustředí na postavy a jejich vztahy, ale také epizoda zvládal myšlenku bez naději. Podle mě se jedná o jednu z těch temnějších epizod co nám seriál dál. Intro sezony je podle mě nejlepší intro z celého seriálu (a ne jen kvůli Lumity v intru). Nový dizajn postav je krásný a naprosto bez chyby. Ale teď bych chtěl mluvit o každý postavě, konkrétně skupinu co se povedlo dostat do lidského světa. Luz byla neuvěřitelně napsána. Působila jako osoba, která si dává za vinu, že její přátel uvízli v jejím světě a myslí si, že všechno je to její chyba. Také bylo super sledovat, jak Luz postup času získávala naději. Amity byla zajímavá postava sledovat. Opět se mi líbilo, že její vztah z Luz byla k nezaplacení. Líbilo se mi, jak Amity se snaží udělat Luz zase holku, která je plná pozitivní energie. Kolem a kolem Amity opět fungoval, tak dobře jako v minulých sezonách. Willow a Gus fungují furt dobře, jako v minulých sezonách (není moc co dodat). No a na závěr Hunter, který byl neuvěřitelný. To jak provedli Huntera v týhle epizodě to jaký měl vztah z Flapjackem bylo nádherný a emocionální jako prase. Na závěr řeknu, že tohle je jedna z nejlepších epizod celého seriálu. Pokud chcete vidět epizodu, která se soustředí na emoce  ze Sovího domů. Tak tohle je ono. 10/10 ()

Scanerior

Již první díl třetí série je opravdu fantastický. Trochu jsem si říkal, že celý jeden díl ze tří věnovaný čistě lidskému světu je možná i trochu moc, nicméně stopáž byla opravdu dobře využita a tato epizoda slouží jako skvělý rozjezd nové sezóny. ()

Gerwant_L2

U The owl House je z nějakého důvodu pravidlem že nová série musí být lepší než ta předchozí a daří se jim to tahle epizoda nádherně prokresluje vývin postav a hlavně Luz trápí jí vina za to že v druhé sérii pomohla Belosovi najít Collectora ()