Mini_X

Tak jsme se konečně dočkali, máme tu druhou epizodu sezony třetí Sovího domu. No musím říct, že jsem zase nechápal, jak to zase Dana Terrace dokázala. Ale hezky popořadě. Tahle epizoda opět udělala správný krok a to, že epizoda se opět soustředí na postavy a hlavně na emoce, které opět jako v minulé epizodě fungovaly. Také jsem nevěřil, jak moc se tu pracovalo se startem epizody, které nejen, že byla dobrá, ale byla grandiózní a podle mě se jedná (hned vedle první epizody téhle série) o jeden z nejlepších otvíráku jakékoliv epizody. Postavy byly stejně geniální, jak již jsem mluvil ve své recenzi na první epizodu, ale dodám následující. Luz a Amity byli zase ten nádherný gay couple, který jsem si užíval každý moment když byli na scéně. Willow a Gus byli zase ty úžasný support přátele, které později v epizodě řeší svoje osobní problémy (a to má každá postava v téhle epizodě). No a pak Hunter, který sice ze začátku neměl moc prostoru, ale epizoda na to nezapomíná a v druhé části epizody Hunter dostane svůj vytoužený prostor. K závěru řeknu, že mě bude mrzet až nám vyjde poslední epizoda a bude konec, ale jsem rád, že Dana nám chce na dělit to nejlepší z jejího výtvorů. 9,5/10 ()

Scanerior

Druhá speciální epizoda sezóny 3 je stejně jako ta předchozí opravdu skvělá. Hned začátek je naprosto neuvěřitelně úžasný, především pak část, kdy začne hrát hudba. Celkově je epizoda opět zajímavá a líbí se mi, kam se příběh vyvíjí. Tento díl ukazuje představení "nového" světa démonů, trochu větší seznámení se Sběratelem a samozřejmě perfektně připravuje půdu pro poslední epizodu. Závěrem už jen dodám: I want to play a final game! ()

Gerwant_L2

Terrace tohle prostě umí.. jde tu vidět snaha postav, vývoj a že konečně se i fanoušci dočkali nového shipu a to Huntera a Willow... Tohle prostě je výborná Epizoda... Hudba, atmosféra a hlavně postavy a jejich snaha o záchranu jak svých rodin tak i Celých ostrovů 9,8/10 ()