Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

(relácia)
  • USA Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!
Stand-up / Komédia
USA, 2019, 63 min

Účinkujú:

Ronny Chieng

V tomhle stand-upovém speciálu se představí Ronny Chieng a okomentuje třeba životní styl moderních Američanů. (Netflix)

APLSMLS

Má to silný chvíle, ale jako celek spíš k průměru, hodně mi to kazily příliš temný, nihilistický, zlý místa bez ospravedlnění, prostě plain evil shit. To nechci, ranější Louie i další greats se tam taky dostávaj, ale něco ti za to dají a má to pointu, tohle byl zlej, přepracovanej, jedovatej, arogantní člověk. Nejhezčí moment byl slogan Texasu :) ()

Devadesát Dva

"Thanksgiving means nothing to me." aneb hodina(+), kdy multi-kulti Ronny Chieng uráží amerikanismus v každé jeho formě. Docela zábava, sledovat někoho s tak pragmatickým pohledem na rozštěpenou, línou a abstinující morálku národa. Mně se to líbilo, Ronny je sympatico. ()

Hapretor

Díky Netflixu a YouTube vás prostě dříve nebo později donutí se na něco podobného kouknout ... všude to bliká a nabádá na to kliknout ... u nás je to tragédie ... ale tohle byl první človíček, který bez zbytečných sprostých slov a hezkých vypointovaných skečů, které krásně na sebe navazovaly, navíc přidal něco z mimiky ... teda došlo i na mé oblíbené ksichty ... nechtěl jsem, ale doposlouchal jsem do konce ... a konečně můžu napsat, že jsem se celou dobu příjemně a bez pocitu trapnosti uchechtával ... děkuji Vám, pane Chieng ... ()