Zámek a klíč - Série 2

(séria)

Tyler, Kinsey a Bode dál zkoumají moc záhadných klíčů a odhalí nová rodinná tajemství. Nebezpečí na ně ale číhá blíž, než by si přáli. (Netflix)

xzajox

Druhá séria bola krok správnym smerom. Čo v prvej nevysvetlia, nedoriešia, to sa tu  zodpovie a dorieši, pričom samozrejme prichádzajú nové problémy, otázky a samozrejme kľúče. Keďže na postavy som si viac zvykol, viac na mňa vplývali aj citové scény. Tých je tu na môj vkus trochu moc. Možno by zopár z nich mohli vymeniť za démonické efekty a súboje, ale koniec koncov, je to teen-seriál, takže tie cmučiky, muciky a slzičky budeme musieť trpieť naďalej. Atmosféra zostala výborná, herci sú OK. Spokojnosť 84% - 5* ()

MIchael90

Druhá série mě překvapivě hodně bavila, což jsem nečekal. Nemůžu se však zbavit dojmu, že ukončení je slabé, hlavně další berlička k novému ději, aby bylo ještě co řešit ve třetí sérii. ()

Dawe2

Velmi povedená druhá série. Byť nevím proč pro mě jsou první série téměř vždy nejlepší, nejkouzelnější a pak už to není takové. Nebo je, ale ten první nápad, to první objevování klíčů a totálního neznáma, tomu se to těžko vyrovnává. Ale jinak naprosto výborné, Joe Hill se rozhodně potatil, Stephen King se opravdu stydět nemusí, do budoucna má velmi dobrého nástupce. Mě sedí možná i v lecčems víc. Škoda jen toho povinného Netflixového multi kulti. Nemuselo by to snad být vždy ... ()

Petper

Druhá Séria LaK bola za mňa úplný priemer. Prvá polka série ale nasvedčovala tomu ,že to dokonca môže predbehnúť jednotku. Bola príbehovo zaujímavá , temnejšia , a hlavne mysteriózna . Bohužiaľ sa tvorci nevedeli dokopať do konca tým správnym spôsobom. Posledné časti mi prišli pomerne rovnaké a finále bolo za mňa dosť odlfáknuté. Keby rozdelili finále na viac častí a nenatočili by sa 2 zbytočné časti o ničom , možno by moje hodnotenie bolo iné . Prvá polka 4* ale žiaľ koniec pokazil - 3* 60% ()

stret

Ukoncil som sledovanie hned potom, co som zistil ze aj tu ma chcu vychovavat k homosexualite. Zacinam byt na tuto povinnu jazdu alergicky. ()