Zvláštní teenager Magne se vrací do města, odkud pochází jeho rodina, a tam zjistí, že má nové zvláštní schopnosti. Krásná příroda kolem ale skrývá temná tajemství. (Netflix)

Martrix

Kdo se neorientuje v severské mytologii a nechápe význam slova podobenství, bude zmatený a otrávený. A totéž se týká nebožáků, kteří si myslí, že když viděli marveláckého Thora, ví o Ragnaroku vše podstatné. Krásná příroda, svérázní seveřani a příběh Ragnaroku naroubovany do současnosti. První epizoda je jen seznámení s prostředím a postavami, nepochybuji o tom, že nás to nejlepší ještě čeká. ()

Melios

Ako už tu bolo nižšie povedané od prvej epizódy podobenstva podľa severskej mytológie sa nedá moc čakať. Zväčša sa nám tu predstavujú nové postavy (najviac mi prídu sympatické práve Magne a Isolde), čo predpovedá značne spomalené tempo. Ťažko sa to dá nejako hodnotiť, seriál sa ešte len rozbieha, ale i tak toho predviedol už viac než dosť. Zaujímavý, na svoju tému krátky a výstižný dej. Skvelé fázovanie, ktoré vás udrží až do konca epizódy a konečný zvrat, ktorý vo vás vzbudí efekt nasledujúcej epizódy. Takže, aby som to zhrnul na to, že je seriál značne obmedzený dokázal sa celkom dobre predviesť. Prvý diel značí, že je to len špička ľadovca fantázie tvorcov. Dúfam, že ju nevyhodia. Zatiaľ 77% a Známka: B ()

Mitin

Po prvním díle vůbec nechápu, na čem tvůrci jedou. Skandinávskou produkci mám hodně rád a vím, že se občas jedná o divný záležitosti. Jenže už první díl je přeplněný americkýma cliché, hipster holka je typická aktivistka, která to cpe všude, ale sama zní, jak kdyby o tom doopravdy nic nevěděla. Magnusovo brácha se snaží rozjet kariéru s prankama, který nedávají smysl, nic do děje a ještě se u toho tlemí jak retard. Magnus sám je naprosto mimo. Jestli mám správný pocit, že jsou Thor a Loki, tak to je oficiálně nejhorší dosazení ever. ()

chrispe

Přiznávám, že bych se v těch super kulisách radši dívala na detektivku, krimi nebo thriller. Nicméně musím říct, že se mi to celkem líbí, i když je to taková divnost z které vyleze bůh ví co. :) A! S Isoldou mě kapku naserinkali. ()

meduzak

Nejvic divna vec..to cele uvedeni do deje a vsechno kolem.ten uchylny bratr a ty dialogy.wtf ?..dam tomu sanci jenom kvuli tomu,ze jsem nekde cetl ze se to ma docela slusne rozjet..jinak absolut fekal,jeste ze to zachranuje trochu ta priroda.. ()