Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

RushRush

Tak to smekám ...takovej nášup jsem hodně dlouho neviděl,kamera naprosto dokonalá,střílečka nemá konce ve scénách jsem snad ani nedýchal Chris naprosto neuvěřitelný...a ten konec hmmm mazec. ()

Decado23

Narodil ses v osmdesátkách, nebo dříve a miloval jsi, či stále miluješ staré akční bijáky? I když jsi mladší než z osmdesátek, máš rád ty staré pecky? Pokud alespoň jednou odpovíš ano, je tento film pro Tebe svatá povinnost. ()

RRRoX

Akční nářez beze sporu. Chvílemi to silně připomínalo Wicka, naopak bych řekl, že to bylo i lepší (možná ne tak dlouhé scény jako u JW). Ale poslední scény z mostu mi celý dojem z filmu pokazily. A úplně poslední scéna, byl snad jen přelud - ne, že bych si nedal druhý díl, ale to by nesměla být ta trapná scéna z mostu... ()

ProchySBK

Až na tu modelku co pulku filmu chodi jak modelka v nobl hadrech a tvari se jako ze zachranuje celej svet aby pak pred koncem v aute pohladila panzerschreck, ze teda taky muze jit do akce, dobry. Bollywood jak vysitej. Ted jen aby Chris nezapadl mezi Indy jako kdysi skoncil VanDamme v asiji a uz se nikdy nevratil v plny sile. ()

PMU

Velmi, velmi ale opravdu velmi dobrý akčňák. Dlouho jsem si tak nepochutnal na takovém filmu. Kamera byla lahůdka. Bojové scény špičkové. K tomu všemu krásná Farahani.. hm.. co víc? Tak usedněte a v klidu si tuto pecku dejte. ()

Zaks

Veľmi dobrá akčná záležitosť s trochu nudnejším a zbytočným intermezzom. Akcia je však to, čo treba na tomto filme vyzdvihnúť. Kamera, zvuk, strih, skrátka všetko, čo sa jej týkalo, bolo super, samotný príbeh, osud postáv nestál za veľa. ()

kudryj

Ale ne, nechci napsat je špatný, ono je to hrozný. Všechno už tu 100x bylo, jediná trošku odlišnost je ta banda smaradlavejch morgošů, který jsou nudnější, než velikonoční bohoslužba. A ten závěr, to už jsem se jen pousmál nad neoriginalitou a tupostí scénáře. Obří zklamání. ()

Mr.Branco

Tento film má vynikajúcu akčnú choreografiu. Skvelú prácu s kamerou. Problém je, že je to asi všetko. Občas mi to prišlo príliš rozťahané. Trošku mi to pripomínalo Johna Wicka 2. Ktorý bol až príliš dlhý v niektorých pasážach. Ale pre fanúšikov akčného filmu, určite chutná záležitosť. ()

negativ

Akční pecka na sobotní odpoledne. Uvěřitelnější než J.Wick apod. Luxusní kamera, akce jakoby v jednom záběru vtáhne do děje. Slušná práce. Scénář a závěr už horší ale nebudu řešit. Lol ()

Kpitbull

Jako Thor s bouchačkou skvělej. Equalizer kříženej s Wickem funguje a ta Indie tomu dává zvláštní kouzlo. Dal bych 4,ale za ten konec 5. ()

CaptainPixel

Spousta paradni akce s hodne dobrou kamerou, zazdena prisernymi dojaky. Kdyby zustalo 30 minut buleni na podlaze strizny, mohla z toho bejt paradni akce za plnej pocet. ()

teekanee

Ale jo. Bavil jsem se po celý film. Téma kdy citově zničený drsňák chrání dítě už bylo zpracováno mnohem lépe, přesto ale film ve vážných momentech nepusobí trapně, což se cení. Po akční stránce je film pak naprosto super a Hemsworth to krají stejně dobře jako John Wick. Speciální pochvalu si zaslouží výtečná kamera. Film opravdu zabavil a o tom to přece je. 81% ()

jakubesd1

Natočené to je celkom low budget ale tak nedá sa čakať ze sa budu investovať neskutočné čiastky do netflix filmov. Najviac ma na tomto filme bavilo že to bola super akcia a efekty vyzerali naozaj dobre . Po dejovej stránke to pre mňa nezabodovalo i keď miestami sa to tvari ze to chce hrať aj na city a aj na rýchlosť filmu. Celkom príjemný filmik na večer ()

Simir.ma

Mám rád Chrise Hemswortha, kdy i Joe Russo splnil v tomto filmu má očekávání. Ten konec mohl být trochu víc otevřený, ale i přesto se nějak přenesu. Scénář opravdu trochu jednodušší, avšak akční stránka tohoto filmu veškeré nedostatky přetlačí k tomu, aby divák měl opravdu dobrý zážitek. Za mě tedy 5*. ()

Mike_Zet

Zlatý Tony Scott, zlatý Michael Bay, zlatý Michael Mann... Já vyrostl na akčních klasikách a tohle mi přijde jak špatná počítačová hra. Pár zajímavých záběru a totální sterilita, neskutečně špatná kamera, ty barevné filtry a děj (příběh???!!!?), který taky chvíli hledáte a sympaťák Chris, který by měl raději točit fitness tréninky.... Tohle je jasný příklad špatné, ale pěkně zabalené televizní produkce, Netflix je v tomhle ještě v trenkách a nebýt těch TOP režisérů, kteří s nim občas spolupracují, tak by v nich ještě dlouho byl.....ja teď jen hledám náhradu za ty skoro 2 ztracené hodiny, vypadá to na Radegast, 2, 3...jinak 3/10 za Chrise a jeho smrt ala Gradiator! ()

omega_SK

Takmer cely film prestrelky a bitky ... SUUUPER ... a na zaver "třešnička na dortu" kto rad cita romany, nech sa paci 15 minutove zaverecne titulky ... to fakt niekto toto cita? ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno