Astartes jsou sérií krátkých CGI filmů, které představují abordáž nepřátelské lodi vesmírnými mariňáky (astartes). Jedná se o neoficiální fanouškovský projekt, který je zasazen do univerza Warhammeru 40 000. (Tarmenel)

EvilPhoEniX

Fan 13 minutový projekt zasazený do světa Warhammer  a je to teda ukrutná nálož! Pořádně temné, pěkně brutální, úžasná atmosféra, prvotřídní vizuál, našlapané armory, skvělá hudba a řízná akce. Tohle je hodně velká paráda a z 13 minut jsem si odnesl zážitek jak z plnohodnotného filmu. 10/10. ()

Cappuccino

Príbeh Warhammer 40 000 nepoznám, k projektu som sa dostal na odporúčanie. Len ťažko uveriť tomu, že Astartes vytvoril jeden jediný človek. Po vizuálnej stránke ide o absolútne úchvatné dielo, ktoré mi pripomínalo skvelé Warcraft cinematics. Iba s tým rozdielom, že na upútavkách Blizzardu robí tím profesionálov. ()

Melios

Nie som fanúšik Warhammer série, ale toto ma ohromilo. Ak toto zvládol jeden amatér ,čo by potom zvládol cely tím? Doba pokročila a limity už takmer neexistujú. Vitajte do svetlých zajtrajškov.... ()

Drom

Skvěle! A to nejen proto, že z univerza Warhammer prakticky nic není, nemluvě o tom, že Games Workshop jaksi cpe Age of Sigmar a 40k vesele hnije. Výborný po stránce animace, zvuku i příběhu a byla to radost vidět. Několikrát. Škoda, že to nemá ani 15 minut, ale i tak to bylo o moc lepší, než ta bojovka vesmírných ultrabukvičáků. ()

Karmin

Je trochu matoucí, o co tam na konci vlastně jde, ale je to natolik napínavé, že to nevadí. Každopádně existují různá jiná fanouškovská videa na YouTube, která předestírají tápajícím divákům všelijaká vysvětlení z oblasti warpových artefaktů, sil Chaosu a tak podobně. ()

Tycygo

Momentálně 5 dílný projekt jednoho člověka, což je vzhledem k jeho kvalitě neuvěřitelné. Kacířství? řekl by jakýkoliv fanoušek 40K universa. Ne, tento projekt mohl vzniknout pouze s požehnáním Božského Císaře. Povinnost pro každého fanouška Warhammeru. ()