Tom si vymyslí úplně nový příběh a život v Benátkách by mu mohl každý závidět. Musí přitom ale doufat, že jeho lži nikdo neprokoukne. (Netflix)

FilmFan24

Třešničkou na dortu je v poslední epizodě obsazení Johna Malkoviche, který ve filmu z roku 2002 “Ripleyho hra” ztvárnil Toma Ridleyho, obchodníka s uměním. Je to také povedený filmový přepis románu Patricie Highsmith. ()

Anderton

Od finále asi viacerí budú očakávať niečo iné, napríklad že pôjde o neustále vyšetrovanie a polícia bude stále bližšie a bližšie k cieľu. Ale i keď Tom robí chyby, nie je úplne najinteligentnejší podvodník všetkých čias, tak viac menej nemusí pracovať v strese, až na pár výnimiek, takže na prípravu ďalšieho podvodu či reakcie na vývin situácie má relatívne čas. Benátky sme v takejto atmosfére asi ešte nevideli a je radosť si porovnávať Zaillianovu a Elswitovu víziu s inými dielami odohrávajúcimi sa v tomto meste. ()

Rocky88

Ač jsem od finále čekal něco akčnějšího, každých pět minut jsem musel měnit pocit mezi "chytí ho - nechytí ho". Opravdu krásná hra s policií (a divákem). Jedna z nejlepších minisérií, co tvorba může nabídnout. ()

Ahsoka

Brilantné vyvrcholenie! Moje myšlienky počas epizódy by sa dali zhrnúť ako: "Chytia ho, nechytia ho, ale áno chytia ho, nechytia? ... ". Dámy a páni, takto sa finišuje krimi dráma. Tlieskam a mám málo hviezd! ()

JB001

Zkoukl jsem to ve dvou dnech. Nemohl jsem se od toho odtrnout. Možná i proto, že jsem si předtím pustil barevný celovečerní film Talentovaný pan Ripley. Černobílý seriál mne ale nadchl ještě mnohem víc. ()