Yummy je orgie krve, násilí a zábavy, při které mladý pár cestuje do ošuntělé východoevropské nemocnice specializované na plastickou chirurgii. Mladá žena Alison (Maaike Neuville) chce zmenšit prsa. Její matka zase přijede kvůli dalšímu faceliftu. Alisonin přítel Michael (Bart Hollanders) se ve volné chvíli jde projít po opuštěném oddělení, kde narazí na mladou ženu s ústy zacpanými roubíkem a připoutanou k operačnímu stolu; dívka je výsledkem experimentálního omlazovacího ošetření. Osvobodí ji, ale neuvědomuje si, že právě způsobil vypuknutí viru, který změní lékaře, pacienty i jeho tchyni na krvelačné zombie. (C0r0ner)

Grázl83

Milióntý zombie horor plný hloupostí, že to ještě někoho baví točit. Puberťaci se budou rochnit blahem za gore scény a hektolitry krve, nic převratného nečekejte. ()

exe.

Jednoduchá nenáročná hororovka s komediálnymi prvkami, ktorá si drží ako taký drive, ale dokonalé to rozhodne nie je. Podobných zombie filmov bolo viac a aj trochu lepších, avšak klinika, v ktorej ste objednaný na plastickú operáciu zmenšenia pŕs, kde je katastrofálna hygiena, doktor a sestry tesne pred operáciu popíjajú kávu a kde vám netreba ani testy, tak to už je druhá vec, taká klasika v Európe. Zápletka a ani samotné spracovanie nie je originálne a nie je ani najlepšie napísané, ale účel zabaviť a nesrať sa s logikou vychádza, ako má, herecké výkony sú na poloamatérskej úrovni, ale neberiem to ako mínus, skôr naopak, herci boli celkom pozerateľní, aj keď viete, že to nie je žiadna sláva, na takýto žáner to v pohode stačí a keď nemáte prehnané očakávania, tak Yummy je na jedno pozretie ako stvorený. Dialógy sú na tom podobne, z mála rozumné a zaujímavé nápady a zväčša bizáry, ktoré by človeku v danej chvíli nenapadli a niektoré hlášky a scény fungujú, ako sa patrí. Lars Damoiseaux natočil blbinu, ale s vedomím, že vie, že to bude trochu bizár a tak sa k tomu aj stavia, čo cením rozhodne viac, ako keď sa nejaké filmy snažia tváriť seriózne a naplnia viac podstatu komédie, niekedy až trapnosti, aj keď to v žiadnom prípade nebol zámer. Horory z nemocničného prostredia mám celkom rád a je len otázkou času, kedy si všimnú, v akom stave je naše zdravotníctvo. Nemocnice u nás túto podstatu napĺňajú už iba svojim vzhľadom (vonkajším, ale hlavne vnútorným). A kým by Maaike Neuville dostala len termín na plastiku, bola by už nej dôchodkyňa, ktorú držia nažive len prístroje. ()

Milo384

Dobrá zombie komedie ze zdravotnické kliniky. Pár povedených vtipů, spoustu krve, pár nechutností. První půlka filmu byla opravdu v pohodě, ke konci už to ztrácelo dech, ale nenudilo. Prostě oddechový film. ()

Major776

Belgický horor? No to mě teda polej! Ale jo! Mix žánru horor-zombie-komedie sedl na večer skvěle a co se musí ocenit jsou masky. Příběh má své tempo pěkně od začátku do konce, nuda tu taky nehrozí (jen zřejmě pro "náročné rádoby hodnotiče") a tak si to dám klidně ještě jednou! ()