Yummy je orgie krve, násilí a zábavy, při které mladý pár cestuje do ošuntělé východoevropské nemocnice specializované na plastickou chirurgii. Mladá žena Alison (Maaike Neuville) chce zmenšit prsa. Její matka zase přijede kvůli dalšímu faceliftu. Alisonin přítel Michael (Bart Hollanders) se ve volné chvíli jde projít po opuštěném oddělení, kde narazí na mladou ženu s ústy zacpanými roubíkem a připoutanou k operačnímu stolu; dívka je výsledkem experimentálního omlazovacího ošetření. Osvobodí ji, ale neuvědomuje si, že právě způsobil vypuknutí viru, který změní lékaře, pacienty i jeho tchyni na krvelačné zombie. (C0r0ner)

E´Tonno

No hej, síce to miestami pripomína slovenskú produkciu, ale nakoniec to nie je úplný odpad. Príbeh ako už býva zvykom moc riešiť netreba, avšak už som videl aj horšie pokusy, takže nakoniec oceňujem dve úsmevné scény, slušné gore a samotný záver. ()

TheSpearCZ

Yummy jsem úplně nevěřil, ale nakonec si nemůžu stěžovat, protože jsem dostal film, který funguje jako horor i jako komedie. Celých 89 minut je akčních, je tu spousta krve, povedené gore (skartovačka a hořící penis top !!), nějaká ta nahota a výborné masky. Až jsem si vzpomněl na Dead Island. Jediná věc, která mě opravdu štvala (což je problém mnoha evropských filmů) je ta angličtina, kterou postavy mluví, to je něco, co bych hned odstranil. Hlavní postavy se mi také líbily a nemocnice atmosféru také měla. Bylo to prostě Yummy. Slabší 4* ()

cskomando

Brutálně pěkná gore zombie řežba, ale pozor nepamatuju si, že by Belgičani něco takového kdy udělali. Opravdové překvapení po pár letech, kterému nechybí krev, vnitřnosti, nohy, ruce - prostě vše co patří do lahodných gore scén. Za mě našlápnutá podívaná od samého začátku až do konce, ba co nemáme happy end! Enjoy it! ()

Hernycztek

Yummy je skvělým příkladem, že, chcete-li pořádný gore horor, tak musíte hledat v evropských vodách, jelikož se američané svou bojácností nemohou srovnávat například s Francouzi, Španěli nebo, v tomto případě, s Belgičany. Největší problém jsou zřejmě postavy, které nejsou sympatické a jen těžko si najdete svého favorita, ovšem vezmeme-li to z druhé stránky, tak je k dostání bodycount v dvouciferném čísle a to je věc, kterou v poslední době v hororech postrádám. Nejednoho člověka, určitě, potěší i lehčí porce nahoty, která v erkovém hororu nesmí chybět. Pozitivní je i to, že to není moc komediální, ačkoliv zdejší popisek pravý něco jiného. Hloupé to také není, vše dávalo smysl a zrod epidemie je realistický. Co se týče samotných zombie, tak to je slast pro každého fanouška těchto stvoření. Masky jsou výborné, krev tu teče po litrech, střeva se válejí až na stropě a fakt, že tyhle potvory řádí v prostorných chodbách nemocnice, tomu dává tu správnou atmosféru. Yummy tak dostálo svému jménu, protože tohle bylo opravdu ,,yummy." ()

Rathalos

Europa opat raz nakopala prdel americanom,tentokrat belgicania a predviedli im,ze ako natocit kvalitny horor,lebo toto bola perfektna,akcna,vtipna,krvava,sialena zombie jazda,pri sledovani,ktorej mate o zabavu postarane,vsetko este umocnuju skvele masky,gore efekty i krasne zeny,jednoducho pecka,pri ktorej som sa ani sekundu nenudil,bravo,tlieskam...:-) ()

Rockerman

Krev, mozky, vytažená střeva, prostě klasické znaky zombie filmů. Hrozná kravina, která má několik velmi nápaditých a vtipných scén, ale také dost nudy. Za jedno zhlédnutí to stojí. ()

vikino1

Ty kráso tohle je jednoznačně 4,5. Ne ne a ne, Zombie žánr rozhodně není za zenitem a pokud se povede udělat aspon něčím zajímavý děj, tak je z toho taková pecka jako tohle. Královsky jsem se bavil a scéna s ptákem absolutně nemá chybu. Gore bylo absurdno taky - zombie humor mě baví. Když to tak shrnu, tohle se nemůže jmenovat jinak než Yummy. ()

neo250 odpad!

1* za Michael, ktory si zasluzi Darwin cenu. Potom za jeho znovu skriesenie. Dalsiu za horiaceho vtaka s gulami a poslednu za tie jedny pekne kozy. A potom -1000* za ten stupidny dej. ()

ANTYCHRYST

Nečekaná zombie jízda.. :) začátek jsem si říkal nějaka amatérská sragora.. Ale pak přišlo několik naprosto legendárních a naslaplych záběrů.. Že jsem se nestačil divit :) scénka s pérem.. Top.. Jsem se smál jak blázen :) skartovacka na papíry to samé.. Bylo na co koukat a o krev není nouze :) díky tomuhle masakru 70% :) jinak film by stál za hovno ale takhle alespoň vím k čemu se dají použít žebra a tlusté střevo :) :) :) ()

Mamlas

Rodinka si jede plasticky vylepšit těla do nějakého okoloruského vidlákova, tam propukne epidemie ala zombie. Většinu fimu postavy pobíhají po budově, což je velmi monotónní a dost nudné. Tu a tam se objeví příležitost k nějaké skeči. A ano, bylo tam pár úsměvných momentů. Ale 95 % času bylo úplně o ničem. Potěší konec, bacha SPOILER, všechny ty protivné postavy umřou a to se mi na tom líbilo nejvíce. Proto dávám tak vysoké hodnocení neb jinak to byl plebs. (22%) ()

xxmurphyxx

You just got killed by a Daewoo Lanos motherfucker !!! Ako odchovanec starých Resident Evil hier z PSXka milujem zombie žáner až do špiku kosti, ale priznávam, že ak dám bokom Kórejskú adrenalínovú pecku Train to Busan, moc kvalitných vecí sa nám za posledné roky neurodilo a žáner citeľne prešľapuje na mieste. O to viac si cením, keď dokáže prísť niekto s neotrelým nápadom a aj ho primerane zrealizuje. A toto sa fakt podarilo. Trošku som mal obavy o tu komediálnu zložku filmu, nakoľko k zombie žánru mi to až tak nepasuje, ako zbesilé infarktové tempo či naopak tiesnivá atmosféra strachu a bezmocnosti. Ale tu mi ten mix komédie a takého light hororu vynikajúco zapasoval. Príbeh ako taký je úlet a umiestnenie niekam do polorozpadnutej nemocnice v prdeli východnej Európy dáva príležitosť a miesto na vznik niekoľkých vydarených scén. Naozaj, ale naozaj veľké plus dávam za parádne masky, brutálny gore, vynikajúcu tempo dokresľujúcu hudbu s prvkami folklóru a miestami hravú kameru a humor, ktorý vie byť občas riadne bizarný, ale ani raz mi neprišiel trápny, infantilný alebo cez čiaru. Sám za seba môžem bez hanby napísať, že herci a ich výkony ma milo prekvapili a nijako mi nerušili pôžitok z filmu, ako tu niektorí akademici tvrdia. Samostatná kapitola je koniec, až taký happyend som fakt nečakal. Veľmi, veľmi silné štyri. ()

mivr

Príjemné prekvapenie, naozaj slušný na hlavu padnutý horror s komediálnym čiernym humorom...a funguje to skvele :) takmer som dal plné hodnotenie... ()

srolyma

Nadměrně vyvinutá belgická slečna si jede na obskurní ruskou kliniku nechat lehce vyfouknout airbagy. Klinika je až natolik obskurní, že se to v ní za chvíli jenom hemží hladovými kanibalistickými zombíky. A to je vše, nic jiného se tu neděje. Celé je to založené jenom na gore efektech, takže spousta rozmašírovaných lebek, vyhřezlých vnitřností, useknutých končetin, ale hlavně hromada nudy a trapnosti. Snad jedině závěr byl jakž takž zajímavý. ()

Mamutol

Belgickej masakr bez motorové pily. Brutální a ujetá chuťovka ke kávě na jedno deštivé odpoledne. Kozatý holky, střeva, krev, humus a fujky. Bezkonkurenční závěr filmu ...  :-) ()

argo.smile

Ako komédia ma to vôbec nepobavilo. Ako horror sa to dalo, najmä Gore bolo fajn. Poslednú hviezdu dávam za ten koniec. Pravdepodobne sa k "mňamke" nevrátim. Jedine v Kebabizni. ()