Grand Isle: Vražedná pasca

• Česko Noční bouře (viac)

Walter Franklin (Nicolas Cage) je bývalý námorník, ktorý žije so svojou manželkou Fancy (KaDee Strickland) vo viktoriánskom dome na pokojnom ostrove v Louisiane. Keď Waltera v noci zobudí zlodej, rýchlo ho zneškodní, ale zničí pri tom plot. Walter preto najme Buddyho (Luke Benward), mladého otca, ktorý zúfalo potrebuje peniaze, aby plot rýchlo opravil. Jeho prácu však preruší divoký hurikán a uväzní ho v sídle Franklinovcov. Walter neverí, že Buddy dokáže odolať zvádzaniu jeho manželky, a keď mu dá ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť, noc naberie neočakávaný spád plný chamtivosti, sexu, násilia a šokujúcich zistení, ktoré prinútia Waltera obviniť mladíka z vraždy. Keď je do rozsiahleho vyšetrovania zapojený detektív Jones (Kelsey Grammer), čoskoro odhalí skutočnú identitu a zámery sprisahancov. (TV Markíza)

gazogazo odpad!

Na film se dívejte, pokud jste buď neviděli v posledních letech Cage v nějaký podobný věci - a že jich je, nebo pokud prostě zbožňujete jeho tragické pokusy o herectví. Snímek má pocitově tak 189 minut. Žánr neexistuje. Možná první hodinu myslíte, že to nakonec teda bude porno. Spoil, nebude. ()

rublik05 odpad!

Hodina a půl intenzivní nudy a hrůzy. Scénář děravý jak ementál, místy bych dokonce řekl, že se jedná o jedno velké vakuum. Jak jinak si vysvětlit tak pitomý příběh, nebo zápletku úplně mimo veškerou logiku. Tohle snad ani nikdo nemůže myslet vážně. Jediná věc, která stojí za zmínku, je docela v pohodě kamera a střih, i tady se však nejedná o žádný zázrak. Upřímně nevím, co chtěli tvůrci tímto snímkem říct. Každopádně je to čisté utrpení a Nicolas Cage si může připsat další katastrofu do své filmografie. 0/10. ()

Clark_Kent

Nick Cageho mám rád, snaží si vybírat netradiční role. Od tohohle by člověk prve čekal, snad dokonce i lehčí porno hrátky. Ovšem, zvrhnulo se to. Šak uvidíte sami. ()

ANTYCHRYST

Vůbec to není tak hrozný jak místní hodnocení.. Naopak kamera dobrá..Cage v pohodě.. Samozřejmě.. že to mohl hrát kdokoliv jinej.. ale mě fakt nevadil.. Hlavní Milf dámská role :) hodně dobře zahrana.. By svedla i mrtvolu.. :) škoda že to je takové prekombinovane.. Od každého žánru trošku.. Pravda.. že jsem celou dobu nevěděl co si o tom myslet.. Jakým směrem to pojede dál.. 65% skoro 4* ()

Mamlas

Dědeček a babička jsou fakt pořádně šílení a dnes hrají hru s mladíkem, co u nich musel zůstat na noc kvůli hurikánu. Začátek nevypadá nadějně, ale zlepší se to. Připomnělo mi to Pan a paní Smithsovi (myšleno obrazně). Nenudil jsem se a ani neměl důvod přetáčet. Dobrý. I Cage dobrý přesně v té roli, kam se hodí. (52%) ()

ostravak30

Nicolas Cage nejspíš po vzoru třeba Bruce Willise bere takzvaně všechno. Nemyslím si, že by tuhle roli nezvládl kdokoli jiný. Pravdou ale je, že s takovým scénářem se jinak, než čistě průměrně prostě zvládnout nedala. První polovina totiž působí dojmem, že to hlavní je přefiknout Franklinovou, která o to zoufale stojí, a pak si svůj život vybojovat na manželovi. Ve výsledku vlastně přesně nevím, co se odehrálo. Buddy nám svůj příběh vypráví z vyšetřovací místnosti a ani po shlédnutí nedokážu vysvětlit, jak to, že to celé přežil. To nejzajímavější na filmu, tedy sklep a to co dělali mladíkům, se totiž dozvíme jen okrajově a spíše z vyprávění na konci. Takže ok, budované sexuální napětí je na jedničku, další napětí na trojku, ale ze zbylých atributů tvůrci hrozným způsobem totálně propadli. A že se tvůrci snažili upozornit na to, jak se chová vlast ke svým vojákům? No...řekněme, že na to šli opravdu šalamounsky. ()

w.w.

V popise obsahu: Kolotoč událostí plný násilí i sexu .... aký sex? jedna jemne erotická scéna kde vidno trochu stehna, to je aj v Kauflande ()

Oup

Bolo obdobie keď som Cage meno obchádzal a teraz je obdobie keď vidím Cage meno a hneď to potrebujem vidieť. Na staré kolená ukazuje, že je dobrý herec ktorý mal príšernho Managera predpokladám. Tento film sa mi páčil, bol pochmúrny, vystupovali v ňom osoby zrelé na psychiatriu, presne do tohto Cage sadol ako riť na šerbel. Chcelo by to šikovnejšieho scenáristu a neuškodilo by zopár kamier z rohov izieb. Keby to vypadá, že ich sledujem a nie pozerám sa im len priamo do tváre väčšinou času, no mohlo to byť lepšie, rozhodne som nelutoval, že som to z kukol. 4 hviezdy idú len preto, že je to tu podľa mňa podhodnoťené, inak by som dal 3 ()

themiracle

Když jsem viděl to hodnocení tady, tak jsem si říkal, že je zbytečné to sledovat. Nakonec to ale nebylo tak špatné. Na tři hvězdy to není, ale 55 % bych tomu dal. ()