Yanis Zeri je jedním z nejnadanějších únosců obrněných dodávek v Paříži. Díky své důslednosti a genialitě se mu daří unikat nechtěné pozornosti a zůstat v utajení. Jeho přátelé Franck a Nasser jsou společně s jeho bratrem Aminem jedinými lidmi, kterým důvěřuje a je ochoten s nimi spolupracovat. Ke svému nejnovějšímu kšeftu ještě přibere i odborníka na výbušniny Erica. Všechno jde podle plánu. Udělají terno! Amine je však příliš chamtivý a dopustí se chyby, díky níž jsou nuceni začít pracovat pro místního vlivného drogového barona. Jejich úkol: unést vysokorychlostní transportér a sebrat co nejvíc peněz a drog. Pokud se jim to nepodaří, odskáčou si to jejich rodiny. V sázce zatím doposud nikdy nebylo víc... (Cinemax)

PamelaJJK

Povedené krimi drama, které na plný počet nedosáhlo jen díky zkratkovitému "useknutému" konci. Neokoukané obličeje, fajn akce, pohlcující atmosféra. Hudbu bych viděl trochu tvrdší, ale nevadila. V globále Lupiči pobavili a to se počítá. ()

Mikakel

Film průměrný,ale něco navic mi sem prinesli tito herci v hlavních rolích! Akce super a skoda ze film nebyl delší s dalsimi akcemi:) 4*! ()

argo.smile

Fajn9y snimok, ktory absolutne neurazi. Tempo odsypa tak ako ma hl.postavy niesu blbe a stopaz je akurat. Prepadavanie, zapletka su kupodivu autenticke co pridava na realnosti celeho snimku. Od zaciatku som tymto sympatakom z francie fandil... ()

notozjano

Ze začátku jsem měl pocit, že je tam nějak moc postav a trochu jsem se ztrácel. Až po chvíli jsem se nějak zorientoval, kdo je kdo a jakou roli hraje. Děj je jednoduchý, akce přiměřená, nějaké ty zvraty "překvapivé" taky nechyběly, z herců vyzařuje i charisma a celkově se mi to líbilo, správně drsný film. Jen jsem se nemohl zbavit pocitu, že je to takové rychlo natočené. Jakoby si tvůrci řekly: dobře, pojďme to natočit, ale hned, protože nemáme čas. Možná mohla být delší stopáž, kterou bych asi vyplnil vztahem mezi postavama nebo úhlem pohledů ze strany policistů. I tak ale můžu s klidem doporučit. Hezký filmek. ()

Saxos

Žádná novinka. Dvě bandy, plné multikulturních obohacovačů francouzské historie, se snaží o vzájemné vyvraždění. ()

Goumen

Celkem slušná akční jednohubka z francouzské produkce. Druhý film, ve kterém vidím Bouajila a musím uznat, že ten chlap má fakt dobrý ksicht na záporný role, ani si ho v jiné představit neumím. Příběhově to asi moc nepřekvapí, ale vykreslení drsného podstvětí a celé tě špinavý hry působí dost uvěřitelně a surově a stejně tak i film končí. Díky krátké stopáži to celkem rychle uteče a neztrácí tempo. ()

Mukade

v jednej veci to nemalo žiaaadnu logiku - prečo by zabíjali tamtú ženu keď nechceli zabiť tú kaderníčku, sestru a spočiatku ani matku. bulšit. A vlastne plno ďalších podobných iracionálností tam je... ()

Poga

Jednoducho, ale zato efektne naskriptované akčné béčko s uveriteľným hlavným hrdinom, zasadané do bad-ass parížskej súčasnosti. Hodne prisťahovalcov a černochov, celkovo sa to tu zlými chlapcami len hemží. Svižne natočené, na nič sa to nehrá. Áno, logika príbehu tu nedosahuje priveľa bodov, ale zato je podriadená tomu, aby to na krátkej a o to účinnejšej stopáži riadne šlapalo. Dobrý akčný film. ()

Matrix44

"Príjemný" pohľad do multikultúrne "obohatenej" Európy, kde nám režisér priblížil ako sa uplatnili v praxi všetci tí milí a vzdelaní raketový inžinieri, lekári, vedci a myslitelia ktorí k nám prichádzajú. Máme sa naozaj na čo tešiť :) ()

Herrydos

Pro mě určitě milé překvapení. Byť vím že Frantíkům ty kriminálky jdou (až na pár omylů). Bylo to překvapivě sirové a surové vyprávění o tom že s chamtivostí nejdřív pojdeš a vemeš sebou do kopru i své blízké. Film je skvěle natočenej a roztřesená dynamická kamera ještě více filmu dodává na dynamice a vtahuje diváka do napětí. Pro mě příjemná jednohubka na podzimní podvečer kterou se nebojím doporučit na 4*. ()

Mirek.Soukup

Od začátku do konce nudný film, který je dobrý pouze v jedné jediné věci a tou je to, že je příšerně neoriginálni. Zklamalo mne tam úplně vše a k dokoukání mne donutila jen a jen zvědavost jak to dopadne a to je hodně málo! ()

mdf

Slušná,nic extra francouzská krimi,i když už si ani nevybavuji,o čem to bylo.Aha,přepadení pancéřového vozu a pak další,nějaké problémy,přestřelka,toť vše. ()