Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

Michelle75

To je tak ujeté, až mě to baví. Nečekejte nic smysluplného, právě naopak, šílenost a odvaz. Navíc na takovou pakárnu překvapivě skvělé obsazení a jde vidět, že si to všichni užívají......ale jinak moc pěkné městečko s Halloweenskou tradicí.:) ()

666Carnage

Průměrný Sandler se všema kámošema na place. Vykrádá retardovaného Nickyho satana jr. Párkrát jsem se zasmál a jako jednohubka na Netflixu to šlo ale tuhle Sandlerovku už znova vidět nepotřebuju. 45% ()

iXtr3m3

Veeeľmi slabučké tri hviezdy, ktoré dávam primárne kvôli zástupu známych tvárii, dokonca sa v jednom filme objavil nielen Sandler ale aj Stiller, čo je unikát asi. Na druhú stranu, kde sú tie skvelé časy, keď Sandler točil pecky ako Dospelákov a podobne. Ja by som si to dal. Buď nech točí krimi drámy, to mu ide, alebo nech sa vráti ku klasickým komédiám a skúsi prevetrať zažité značky. Dospelákov 3 by som si veru dal kedykoľvek. ()

klukluka odpad!

Vzdávám to po pětatřiceti minutách, to se nedá… A to, k čemu to zjevně spěje, je ještě horší, než to, co už jsem viděl. To už vidět rozhodně nechci. ()

Ledkodlaq

Asi nejhorší film se Sanderem, jaký jsem viděl, a to jsem viděl i Jack a Jill. Nejvíc mi vadila ta snaha o průnik parodie, romantické komedie a pokusu o hlubší sdělení, které tak vyznělo uboze. ()

Hanys_

Pár fórů fain, potěší samozřejmě to obsazení ve vedlejších rolích, ale celé to fakt působí dojmem, že se tady jelo na autopilota, hlavně aby se splnila kvóta pro netflix. Termoska boží. 5/10 ()

chaometic

ten film je podle mě nejhoršíé co Adam Sandler natočil, a navíc je to zbytečně nevtipný a nedomšený, možná je to tím Netflixem, mě se tam ty jejich film nelíbí. ()

Prochy38

3* ode mě asi akorát. Od této party jsem čekal sračku, kde se bude blít, kadit a onanovat. Ne vždycky to tak je, to nechci, aby tak vyznělo.... každopádně spokojen, bylo to těsně na hraně s nechutnou kravinou, ale vtipné, veselé, docela originální. ()

Untentrauer

Pro mě je to milé překvapení, komedie, která je o 20% lepší než Sandlerův předchozí počin (vražda na jachtě). Hned ze začátku mě mile překvapila účast Liotty a Buscemiho. V komedii je opravdu několik vtipných scén zejména jeho švýcarská vojenská termoska mě poslala do kolen, ale čeho je moc toho je moc - pak už se to tam s termoskou moc opakovalo...Ale upřímně jsem se hodněkrát zasmál. Je to velmi pohodový film pro zlepšení nálady. Mrzí mě, že Schneider nedostal víc prostoru i když na druhou stranu kdo by se teď na ten jeho oteklej xicht koukal......komedie mě pobavila a za Liottu, Buscemiho a Schneidra dávám o hvězdu navíc než si komedie zaslouží. ()

bobstock odpad!

Tady mám pocit, že covid už napadl kompletní sestavu penězorozdavačů Netflixu a současně Sandlerovu důvtipnost a sebejistotu napsat smysluplnou komedii o halloweenu, kde zaměstná i spoustu svých současně nezaměstnaných kamarádů z oboru. Jak jinak by mohlo tohle vzniknout než v zoufalé době plné neviditelného nepřítele a konspiračních teorií. Hrůzně předstíraný postižený, po kterém jde největší milf z ulice si může vzít kouzelnou termosku a strčit ji víte kam...15% ()

Gulde

Já mám občas rád takové ty jednoduché, odpočinkové filmy s prostou zápletkou, kde víte ještě před stisknutím tlačítka "Play" jak přesně to všechno dopadne. Ale Sandler to už přehání s těma rolema postiženejch blbečků, kteří se ukážou být příkladnými hrdiny. Občas vtipné situace jsou udusány jejich přehnaným ždímáním, nebo jsou zakončeny naprosto lacinou, rádoby vtipnou replikou, kterou bych možná bral ještě tak před 10 lety. Takhle bohužel. ()

Flopik

Čakal som nenáročnú priemernú Sandlerovku a presne to som aj dostal. Väčšinou je to trápne a nie vtipné ale nájde sa pár vtipných scén, ako starké v dvojzmyslových tričkách a tak isto to má pekný koniec. Príbeh je tak isto v pohode. Je to presne ten film ktorý si pozriete poobede nedeľu v telke , možno pri ňom zaspíte a rozhodne za hodinu zabudnete. Škoda mohlo to byť lepšie. ()

BOURQUE

Aktuálna spolupráca A. Sandlera s Netflixom v kategórii „komédia“ dopadla lepšia, ako minule. Síce základ príbehu nie je úplne v poriadku (a ešte som použil milé slová), ale cítiť z neho aspoň nejakú snahu zo strany tvorcov upozorniť na niektoré veci (napr. ako by sme sa nemali chovať jednotlivým ľudom, aké sú hranice „vtipnosti“, atď.). Film má „nefalšovaný“ Halloweensky feeling a prostredie, kde sa film odohráva, je dostatočne vyzdobený Halloweenskymi kúskami. Pán Sandler šikovne zaangažoval svojich priateľov a dlhoročných kolegov (duo S. Buscemi / R. Schneider by zaslúžili väčší časový priestor), ktorí so svojimi menšími scénami zachraňujú film (prítomnosť Shaquille O’Neala však považujem za neopodstatnenú), čo pán Sandler so svojimi nie vždy vydarenými pointami miestami kazí. Paradoxne, najlepšie Sandlerove scény sú tie, kde hrá so svojim univerzálnym termostatom (taký by som chcel aj ja). Keď to zhrniem, jedná sa o nenáročnú komédiu, kde takmer nič nie je možné brať vážne, a ktorá len chce vyčariť úsmev na tvári diváka. V porovnaní s ostatnými podobnými kúskami Netflixu však je to jeden z tých mierne lepšie vydarených kúskov. Takže z mojej strany veľmi slabučká „trojka“. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Rathalos

No na pomery Adama Sandlera slabsia komedia,nie je to vyslovene zle,ale ani nic extra,taky priemer s vybornym hereckym obsadenim,ale na zabitie nudy to postaci...:-) ()

ElStupido

Po třetím zkouknutí měním na pět (ano nemám nic lepšího na práci a i kdybych měl, tak by to stálo za to!). Protože je tu Hubííí a s ním pět hodin úžasné, strašidelné halloweenské zábavy pro děti nad 13 let. Hubího hraje Adam Sandler, jako kdyby nestačilo, že postava sama o sobě je k popukání! Hubímu je něco kolem padesáti let (odhad, nevím to přesně), ale na svůj věk se chová zvláštně. Vtip s termoskou neomrzel ani napotřicáté! Hubí je vlastně Ježíš, a to nepřeháním a to mluví za vše. Víc vědět netřeba tak hybaj hybaj na Netflix! ()

ještěžiju odpad!

Happy Madison je stále na dně... nestojí to za to. A ty odkazy na jiný filmy to fakt nezachrání. Film mě ani tak neurazil, ale ta absolutní nulová snaha se snažit aspoň o trochu víc je ubíjející. Netflix by měl mít nad těmito projekty trochu dozor. Sandler už dávno není zábavný. :-( Když si to dáte později dohromady, tak je to jen obrovská vykrádačka jeho dřívějších filmů. Ani ň navíc. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)