Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

Slartibarkfast

Ač jsem u Sandlera zvyklý na nepříliš kvalitní snímky, které se vyznačují spíš potrhlostí a tupým humorem, tohle mi ukázalo zcela nový rozměr jeho tvorby a přidalo další dimenzi do výrazu “Sandlerovka”. Nechybí parta obvyklých podezřelých, kteří už jsou s Adamovou tvorbou dlouhodobě spjati. Na druhou stranu je tu i pár dobrých herců, které moc často v takových filmech nevídáme a kteří svolili k natáčení snad pod nátlakem, nebo kvůli vydírání, protože jinak si to neumím vysvětlit. Nebudu se o tomhle kousku s pohádkovým happyendem moc rozepisovat, ale hovadina to byla ukrutná. Nikdy víc! 15% ()

silentname

Posledné roky akosi Adam Sandler zase prichádza do filmov, v ktorých ma vie pobaviť. Mal obdobie, kedy som už Happy Madison filmy absolútne nemohol cítiť, no posledné roky to väčšinou zase funguje. Ak nepočítam "The Week Of", tak ma opäť začalo celkom baviť sledovať jeho filmy. Je mi jasné, že sú nerealistické, že postavy robia absolútne ujeté veci, ktoré v normálnom živote nikto nikdy nerobí, ale je to proste svet Happy Madison. A tak to vnímam aj v "Hubie Halloween". Adam Sandler tu hrá opäť totálneho idiota, no mne bol Hubie celkom sympatický. Jeho hlas vie byť miestami otravný, no dalo sa na to celkom rýchlo zvyknúť. Príbeh má miestami trošku moc postáv a väčšina tu dokopy fakt nemá skoro žiadnu rolu. Mohli by ste ich z filmu pokojne vytiahnuť a absolútne nič by sa tým nezmenilo. Na druhú stranu to necháva divákov hádať, kto je skutočným únoscom vo filme, no veľa postáv je v tomto filme len preto, aby tu boli. Čo sa humoru týka, tak je tu niekoľko skutočne trápnych momentov, no potom je tu aj celkom slušné množstvo gagov, na ktorých som sa celkom zasmial, alebo aj reálne zasmial. A ak má komédia pobaviť, tak tento film si vedel tie svoje miesta nájsť. Niektoré veci sú celkom nenápadné (ako napríklad nápisy na tričkách Hubieho mamy), niektoré celkom do očí bijúce. Ale nemôžem povedať, že by nefungovali. Love story je tu skutočne nefunkčná, ale čo už? Je to Happy Madison film. Nemôžete ho urobiť bez romantiky. Myslím si, že tento film ma dokázal natoľko uspokojiť, aby som mu dal svoj najnižší pozitívny rating. Nemôžem povedať, že je to vyslovene dobré, ale film splnil svoj účel. Takže pre mňa prevláda spokojnosť. A plus skutočne dobre navnadí atmosféru Halloweenu. To mu musím uznať. Hodnotenie: B- ()

Arsenal83

Neodporúča sa pozerať pri jedle, nakoľko ten debil Sandler tam začne grcať či prdieť hneď od začiatku. Idiotské scenáre si píše sám a robí zo seba dementa na úrovni blbý a blbší, lenže k tomu neprichádza niečo vtipné, ale len oplzlé alebo humusácke. Mnohokrát sa budete za neho cítiť trápne. Jednu hviezdu len za Julie Bowen, ktorá si bez problémov aj v päťdesiatke môže obliecť dievčenské šaty. ()

Marze

Sladka nostalgicka sezoni jednohubka. Nic tu neni originalniho, ale nikdo nemusi byt originalni , aby lidi rozesmal. Sandler v minulych letech udelal vitecnou dramatickou pracu. Skoda ze nyni spoleha na beckove komedie. Ale kdyz mu Netflix plati miliony, co ma delat. Film je to detinsky. S gagy a vtipy na telo pristane uplna na dno filmoveho kose. ()

BMW12

No tahle Sandlerovka se moc nepovedla. Tedy má to jisté kouzlo, Hubie je moc hodný a milý člověk, ale spousta scén ve filmu nemusela být (nebyla vtipná). Jinak ta základní kostra příběhu je fajn a líbila se mi. Ale jako celek to moc jako komedie nepůsobí a divák se u toho určitě nezasměje. Adam Sandler zde obsadil opět mnoho svých známých hereckých kolegů a ti to tam akorát kazí. ()

Ivoshek

Sandler hraje tak trochu retarda a jako crazy komedie to není špatný. Rozjezd je výborný, kadence vtipů rychlá a šlape to. Kolem prostředka to dost ztratí spád a humoru ubylo. Ke konci to zase je vtipný. Jako odddchovka v televizi je to naprosto v pohodě. ()

TheEvilTwin

V půlce vypínám. Na typickou Sandlerovku je to málo stupidní a na serioznější komedii je to málo vtipné, vlastně je to spíš taková infantilní pohádka pro desetileté. Určitě nejsem cílovka, takže nechám dvojku a jdu dále. ()

eraserhead666

Popravdě bych už ani nečekal, že si Sandler ještě někdy střihne nějakého troubu. V tomhle ohledu milé překvapení. Zpočátku to taky vypadalo, že to bude zase pěkně trhlá řachandfa, jako za starých dobrých Sandlerových časů. Ty se nakonec, pravda, již zřejmě nikdy nevrátí, ale alespoň ten halloweenský duch, pár povedených vtípků a zajímavé herecké obsazení zůstalo. Koukám, že se Sandler zhlédl v Appatovském obsazování celé své rodiny. Ale tak, jeho holky jsou docela šikovné a Jackie to v kostýmu Harley Quinn docela sekne (a já bych byl moc rád, kdyby ve filmech dostávala více prostoru). Skvadra kámošů tradičně super, Maya Rudolph opět zabíjí. Možná zbytečně nadsadím, ale po dlouhé době zábavná sandlerovka. 3.5* ()

claudel

Těšil jsem se na ideální film na dnešní odporné říjnové počasí. A rozhodně námět a potenciál výtečný, nicméně provedení hrůza a děs, to jsem si uvědomil po patnácti minutách. Nelze upřít strašidelnou atmosféru, u níž ale cítíme, že má všechno humorný podtext. Scénář se ale fakt bohužel nepovedl, trouba Hubie nemůže být srovnáván s postavami v dřívějších sandlerovák. Je to velká škoda, neboť Sandlerova herecká parta je stále přítomna a evidentně se s humornými nápady nevyčerpali, avšak chce to ubrat na nechutnosti a přidat na inteligentnosti a vytříbenosti děje. Tak třeba zase někdy příště. ()

ARI50

Adam je prostě dobrý herec a blázen a tady příběh je sice slabší ale dá se na něho dívat a sem tam pousmat. Halloween skvělý. ()

matestlust

Hubie Halloween by za všech okolností mohl být fajn komedií, má k tomu vlastně všechny předpoklady, od rozpočtu, přes herecké obsazení, až po nápad. Bohužel, tím to víceméně končí a až na pár celkem vtipných momentů je HH hodně trapná záležitost, která má k humoru daleko. ()

Earl_23

Totálně netuším za co dávám 3 hvězdy. První pokus trval asi pět minut, napodruhé viděno celé a možná je to halloweemskou náladou, možná skvělými gagy v pozadí a povedeným vizuálem, ale prostě nakonec proč ne... Ale chápu všechny, co to nevydrželi. ()

Lucasion

"Marco! - Weirdo! - Marco! - Asshole!" Film, který buď budete milovat a nebo nenávidět. Já se řadím určitě k té první a pokud se k Hubiemu ještě někdy vrátím, vím, že mu klidně s čistým svědomím dám i těch pět. Chápu, proč je pro mnohé skousnout tento film. Je hloupý, má primitivní humor a Adam Sandler je prosťáček k pohledání. Ale pak je fakt, že Sandler je tady jako Hubie naprosto k sežrání, humor mě bavil od začátku do konce a ano, film je to hloupý. Neskutečně nadsazený s ujetým až absurdním humorem. Důkazem byť Hubieho termoska, která je příruční světlo, vysavač, kotvička, dalekohled a mixer na polívku. Mě je vlastně líto, proč se takovýchto filmů alá Žhavé výstřely nedělá více. Sandlerovi filmy mám moc rád a tenhle se mi vlastně moc líbil. Mě jeho humor sedne. Za mě je Hubie Halloween perfektní guilty pleasure! (80 %) ()

Dale

Sandlera môžem len vo filmoch, kde jeho postava má IQ viac ako 50, tie jeho mentálne retardované postavy sú na zaplakanie. Už keď v 2. minúte filmu sa nám dostane tej cti zhliadnuť prúd zvratkov, tak je jasné, o aký film pôjde a presne vtedy som mal ten film vypnúť, lebo podobných vysoko inteligentných scénok sa nám počas celého filmu ujde až až. Jedna hviezda za atmosféru Halloweenu. ()

liquido26

Pohodová komedie, která se nebere moc vážně, což je dobře. I když některé scény byly trochu zbytečné a trapné. Jako celek, ale docela dobrý. Líbila se mi Halloweenská atmosféra Salemu i odkazy na různé hororové filmy a plno známých jmen ve vedlejších rolích. Termoska byla samozřejmě kapitola sama o sobě. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)