Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

destiny.plit

Poté, co Uncut Gems nebylo nominováno v žádné kategorii na Oscary, Adam Sandler přísahal, že jeho příští film bude ta nejhorší komedie vůbec. And boy did he deliver. Tento „horor“ má snad každé klišé, které existuje. Podivínskou hlavní postavu, kukuřičné bludiště, jednu středoškolačku, která se zabouchne do prváka jen proto, že je hodný, trapné pokusy o vtipy pro ulehčení atmosféry a ohrané jumpscary. K tomu přidejte legendárního Steva Buscemiho, který je jednoduše v jakékoli roli nepřekonatelný. Ben Stiller, který se jen tak mimochodem objeví, Maya Rudolph, Rob Schneider a Shaquielle O´Neal jako… no… bez spoilerů. Dokonalé obsazení, dokonale předvídatelný příběh (až na hlavního záporáka, to pro mě bylo docela vítaným překvapením), klišé dovedené k dokonalosti. Ve zkratce stupidně dokonalý film. Adam Sandler, klaním se tvému géniovi. ()

majorzeman13

Podprůměrná Sandlerovka ! Jednorázová,nenáročná záležitost. Plus filmu je také obsazení Shaquilla o Neala (bývalá basketbalová hvězda). PS: Univerzální termoska Hubieho je fakt cool ! ()

Tunator odpad!

Největší sračka ever. Natočené jen kvůli kontraktu, co má Sandler s Netflixem. Sračka jako jeho jiné filmy na Netflixu. Total ztráta času. Možná až přejdu na tvrdé drogy, tak se budu 5 minut smát. Víc nepomůžou ani ty tvrdé drogy. ()

BDups

No tohle je asi zdaleka nejhorší Sandlerovka co jsem viděl. U pár momentů se člověk debilně pousměje a to je všechno. Co se hereckýho obsazení týká tak je vidět, že většina lidí jsou Sandlerovi kámoši a z toho důvodu to taky vzali, 2 hvězdy jen za Shaqa a za to, že už mám Halloween mood. ()

Aceboris odpad!

Hubie alias Adam Sandler ( napadne sa podobá na Doofyho zo Scary Movie 1), magor z ktorého si robí prdel snáď celé mesto Salem. Netflix tak ako vedia vyprodukovať dobre filmy toto je presný opak , film asi len do počtu aby mohli povedať , že niečo produkujú. Aj keď Tvorcovia použili mestečko Salem známe a preslávené čarodejnicami nič to nemení na tom , že tento film je absolútne trápny , nepozeratelný, hlúposťou snáď prekvitá, nepomôže tomu ani útek nebezpečného blázna z priľahlého sanatoria. Po dlhej dobe dávam odpad, keby toto čudo nevzniklo nikomu by nechýbalo ,pozrete len preto , ze to bola novinka na Netflixe. To si radšej pozriem 6 hlavného žraloka po sebe dva krát ako túto blbosť , čo i len raz. ()

vonBahnhof

Teno film sa nedá hodnotiť hviezdami. Aj keby sa hodnotil dyňami dal by som jednu. "Odpad" nedám, lebo som sa párkrát zasmiel, ale to je práve to. Pár lepších vtipov dokazuje, že Sandlerovi stačí do každého kúska z mozgu len troška uždibnúť. Má istotu, že to predá. Aj vztýčený prostredník by som dal len jeden ... Ale kto vie, možno z tých peňazí robí radosť deťom s leukémiou... Tak taká je táto komédia. Od všetkého po jednom. ()

howwolf

Asi takhle, pokud někde nemá rád Sandlerovky, asi by na ně neměl koukat a hodnotit je. Je to prostě jen pro někoho! Takže třeba i pro mě. A.Sandler si vytvořil svou vlastní kategorii filmů a to je dobře. Čím dál tím víc je potřeba zkouknout něco "jednoduchého" , co udělá radost, než se tvářit jako velký intelektuál a rozplývat se nad "náročnými" filmovými díly. Mimochodem i ty mám rád, jen pro život nejsou úplně poplatná jako obyčejná radost a smích. Za mě velmi dobré 3* ()

Vlad

Napriek nesnesitelnosti Adama Sandlera a tupom moralizovani sa jedna o sledovatelnu zabavu pre celu rodinu. Zasmiali sme sa a to nie len raz, cize 3* zasluzene. ()

Ejvi

To je přesně tak hloupá magořina, jak od Adama Sandlera čekáte. Kdo nemá smysl pro (trapno) humor, ať to ani nepouští. Jo ta jeho termoska, na ni by se Horst Fuchs opeřil.. :) ()

aneta105

Popravdě na to že je toto od Netflixu tak bych čekala více. Prostě další nudná komediální zrůdnost a hlavní role je no nevím jak to popsat.... jsem ještě moc hodná když dávám 40%. ()

MisaP3

Klasicka Sandlerovka, kde jde o přehnaný humor hnaný do extrému, ale tady mě to nejak nezaujalo a to mám jeho komedie normálně ráda. ()

StandikK

Konina na entou završená olizováním televize hlavních představitelů. Co se musí na filmu ocenit, je že ukázali, že helouvin je naprostá cypovina. ()

Widowmaker

Jako nejhorší Sandlerovo film považuju Jack a Jill, tohle mělo skvělý momenty, jako trička paní Dobois, nebo Rob Schneider a Buscemi, ale asi se k tomu fskt už nevrátím. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)