Zástupca šerifa Joe „Deke“ Deacon (Denzel Washington) je vyslaný z Kern County v Kalifornii do Los Angeles na rutinnú prácu spojenú so zbieraním dôkazov. Namiesto toho sa spolu so svojím novým partnerom Jimom Baxterom (Rami Malek) priamo zapojí do pátrania po sériovom vrahovi, ktorý terorizuje celé mesto. Počas sledovania a vyšetrovania podozrivého Alberta Sparmu (Jared Leto) sa začnú odhaľovať znepokojujúce tajomstvá z Deaconovej minulosti, ktoré by mohli ohroziť nielen tento prípad. (TV Markíza)

andrewXx

Jared Leto je pán herec a to je všetko, čo si z tohto filmu môžete odniesť. Celkovo sa tam v hlavných úlohách stretlo pekné trio, ale to je asi tak všetko, čo je obrovská škoda. Ak máte chuť na túto žánrovku v oveľa lepšej kvalite, tak Seven zostáva neprekonané. ()

halberdier

Na The Little Things jsem se celkem dost těšil. Prvotřídní herecké obsazení a zajímavý náměť mohlo dát vzpomenout na legendární Sedm nebo přinejmenším na nabušené krimi. Výsledkem je však lehce nadprůměrný thriller, který se spíš než na vyštřování samostatných vražd soustředí na postavy. To by nemuselo být vyloženě špatně, kdyby postavy byly lépe prokresleny. Dvojice Washington - Malek předvádí svůj standart, Jared Leto dokázal i na malém prostoru vytvořit hodně zajímavou postavu. Samotný závěr pak může spoustu diváků zklamat, ale dá se říct že je celkem neotřelý. Snímek má i slušný retro feeling začátku 90. let. Celkově jsou Střípky nikterak objevné krimi, které trochu klame tělem tím, že se prezentuje jako film o pátrání po masovém vrahovi. Jako krimi jednohubka je fajn, mezi žánrovou klasiku se však řadit určitě nemůže (7/10) ()

Heywood

50% nelze, tak dvě hvězdy. Sice dobře natočené, zdánlivě z reality, ale dva policajti se de facto ze svého případu málem pominou. To ale až tak normální není a Malek se v závěru choval jako puberták a nikoliv. jako detektiv. Navíc důkazů pomálu a vrah kde asi tak? V záběru stíhané běžící dívky vidíme jiný vůz a dívku zřejmě už dlouho sledoval, jak věděl, kdy chodí běhat? Náhoda? Opět? Možná..Kritika kariéry přes katolictví byla zajímavá, arabští migranti, co kašlali na práci ještě zajímavější. Přesto nudné, táhlé a bez vyvrcholení.. ()

stanyko

Nevadilo mi ani pomale tempo a ani mi nechybala akcia. Ale Rami Malek ma neskutocne desny vyraz tvare - celu dobu ma to iritovalo - jednoznacne zly vyber. A nepomohol tomu ani Denzel, ktory sa tvaril ako keby tyzden nekakal. Ale to sa dalo prezit. Film vsak najviac znicil velmi slaby zaver. 3* a stale mam pocit, ze viac nez 2* si to nezasluzi. ()

Kushina

V celku pohodová detektivka, kde stále kvalitní Denzel Washington předvádí skvělé herectví. Vrah se zdá být jasný, ale důkazy nejsou nikde, a tak zafunguje takový ten "selský rozum" a problém se musí vyřešit jinak, i když to v plánu nebylo. 60% ()

notozjano

V první řadě bych chtěl ocenit hudbu v tomhle díle. Naprosto dokonale podkresluje děj a zároveň jako by tam ani nebyla. Prostě paráda. Samotný film přináší taky spoustu důvodu ho opětkovat. V první řadě samotné napětí, To jako nemělo chybu, jak struna jsem byl, hlavně, jak vykouklo léto, prostě borec. A Denzel, jakože on si sem tam dal ty svoje polohy, které už hrát nemusí, to on už je. Ale ty oči, druhá perfektně zahraná a natočená věc. A v maličkostech, ve kterých bych mohl pokračovat, se skláda celek. Bohužel včetně toho jsou i nedostatky, jako poněkud ochuzen scénář na úkor ticha a pár záběrů, jejíchž rozpočet bych dal do kulis. ()

DJMaroko

Film se příjemně rozjíždí a už už si říkáte jak to asi dopadne? Dopadne to tak, že to konec totálně zabije. Malek bude už navždy Freddie Mercury a tady mi vůbec neseděl. ()

RMN88

Nic moc snímek než se objevil Jared Leto, po jeho příchodu se film stal zajímavějším, šíleným, napínavým a zábavným. ()

bonovox

Pomyly plynúci príbeh plynúci k zaujímavému finále pri ktorom som ochotný odpustiť nezmyselné chovanie jednej z hlavných postáv. Po hereckej stránke výborné, Jared je pôsobivo démonický a Denzel zase čím starší tým lepší. 70% ()

yxaj

Ještě před pár lety bych nadával, jakže to teda jako bylo ? A dnes ? Dnes jen vrním blahem. Dokonalý závěr, kdy se z Fredeieho stane Raskolnikov a z Morgana člověk. Fakt super. ()

Ironhead

Vcelku povedený krimi thriller s hutnou atmosférou a jako vždy výborným Denzelem, který sráží až doslova debilní scénář s finální zápletkou, kdy se jeden z detektivů zachová opravdu velmi prapodivně a velmi těžko uvěřitelně. Škoda, protože herecký potenciál tu byl určitě větší. ()

veverysiak

Furt sa to na dačo podobalo, čo by zas až tak nevadilo, ale ten záver, ktorým totálne zhovadili pomerne inteligentného a šikovného detektíva, znížil nešťastne tento kúsok do podpriemeru, a treba povedať, že už aj Denzel nie je tým, čím býval, takže 35%. ()

brasek

Rami Malek spravil dieru do sveta a odvtedy mu ponúkajú filmové úlohy všade a kade tade. Tento film je lacný thriller bez patričného napätia, atmosféra poslabšia. Príbeh sérioveho vraha vôbec nie je príťažlivý. Denzel Washington... bez komentára! ()

Mukade

všetko išlo dobre, za 4-5** až kým sa nezačali kopiť iracionality (síce účelové, ale to to nemôže ospravedlniť) jedna za druhou, čo je v kriminálke o ťažko polapiteľnom šikovnom vrahovi a 2 nadpriemerných detektívoch problém. A nakoniec to vyvrcholilo veľmi biednym spôsobom, ktorý vo mne zanechal akurát tak frustráciu a nespokojnosť. ()

Bogrant

Krimi, ktoré dopláca na to, že Hancock je lepší režisér než scenárista. Dusivú atmosféru podchytáva veľmi dobre, sústreďuje sa na maličkosti, budovanie napätia a ústredné postavy, avšak dejovo je to len krycia mozaika toho, že záverečná peripetia vyústi do šera. Posledná polhodina je vzhľadom k vývoju nepríjemná stupidita. Je to síce celé vťahujúce, najmä vďaka Denzelovi, Letovej kreatúre a (pre ostatných) atypickej Newmanovej hudbe, ktorá mi ale delikátne sadla, avšak nakoniec to nijakú jazvu do tela nevryje. A pritom to k nej malo solídne nakročené. ()

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (viac)