Zástupca šerifa Joe „Deke“ Deacon (Denzel Washington) je vyslaný z Kern County v Kalifornii do Los Angeles na rutinnú prácu spojenú so zbieraním dôkazov. Namiesto toho sa spolu so svojím novým partnerom Jimom Baxterom (Rami Malek) priamo zapojí do pátrania po sériovom vrahovi, ktorý terorizuje celé mesto. Počas sledovania a vyšetrovania podozrivého Alberta Sparmu (Jared Leto) sa začnú odhaľovať znepokojujúce tajomstvá z Deaconovej minulosti, ktoré by mohli ohroziť nielen tento prípad. (TV Markíza)

vinducha

Tam kde pan Hancock relativně uspěl jako scenárista , naprosto propadl jako režisér . Ne to opravdu vážně míněno nebylo. Je to naopak. Takovýhle scénář by ze mě vypadl po lobotomii čelního laloku. Proč měl ten film jen 2 hodiny? Ptám se proč rovnou neměl hodin 7 ?  Střihače si taky zaplatit asi nemohli dovolit. No to jdu blejt velebnosti. Ale potenciál to mělo. ()

Tak.normal

Příběh o vědomí a svědomí. Je to pomalé, ale není to nudné. Všichni tři hlavňáci dostávají svůj prostor a velice hezky se toho chopí. Rami a jeho sevřené čelisti, Denzel a jeho neodolatelný úsměv a letní psycho oči. Pánové dostávají hodně prostoru, mnohem víc než oběti, což je vlastně poměrně osvěžující. Závěr ale až moc očekávatelný, chybí tam nějaký moment opravdového překvapení. Jo a během filmu bylo třeba přepnout do originálního znění s titulky, dabbing pro mě příšerný, přesto za celek sympatické 3 a půl * ()

mdf

Dost utahaná průměrná,zbytečně dlouhá krimi,na kterou jsem se těšil.Denzel pomalu se šourající,skoro bez jiskry ve vyšetřování seriového vraha a divný konec.Škoda.... ()

Pavlis.xxx

Denzel hraje jako vždy parádně a přesvědčivě, Leto super a je mi líto a nechápu,že ho víc nevyužili a Malik, ten se mi moc nelíbil. Nejen, že vypadá jak Fredy na fetu,ale jako detektiv mi přišel pěkný ocas, což asi nebylo úplně jeho vinou. Každopádně přes solidní začátek,který mě pěkně namlsal jsem se pomalu začínal nudit, protože film postrádá temnou atmosféru. Chybělo mi tam větší napětí a větší spojení s oběťmi, protože o nich se nic nedozvíte a vlastně vám jsou fuck. Vlastně mi byli všichni ve filmu fuck a to je špatné. Převážně v druhé třetině filmu, kde jsem čekal nějaké pořádné řádění vraha a víc akce se postavy začaly chovat nelogicky a už to šlo do kytek. Kopání děr to je no comment, to byla facka do xichtu a následný "zlom" mě sice překvapil, ale ve výsledku to bylo spíš zklamání. Závěr dával vůči filmu smysl, ale pro mě to podtrhlo můj dojem z filmu, že byl nekompletní, nedomyšlený v tom smyslu, že se pátralo a pátralo a nic se vlastně nevypátralo tečka. Problém se zalepil a konec, přitom to finále v podáni Leta a detektivů mohlo být daleko libovější nebo při nejmenším napínavější. V jistých aspektech podobné filmu Sedm, ale ani zdaleka ne tak kvalitní. Bohužel, těšil jsem se moc a jsem zklamán. S jiným koncem bych šel určitě na 4, velká škoda ()

jethrotull

Vcelku obstojne a zaujimavo urobene.Dal by som aj vacsie hodnotenie ale ta kravina ked elitny detektiv kope jamy ako idiot a vtedy asi nema mozog ma nasrala. ()

ArchAngel_

WOW ..... takové hvězdy, takového talentu od všech, co se na tom podíleli, takové práce .... a vznikne z toho neskutečně nudná, předvídatelná rádoby kriminálka ... jediné tajemství které divák musí luštit je, jak s takovým talentem a tolika penězi může vzniknout tak hrubě podprůměrný film. I v karanténě/pandemii se cítím okraden o těch 127 minut života. Lepší to věnovat sledování videí s kočkami na Youtube ... Hodnocení: 20% ()

F_Sanchez

Je to kecací oldschool thriller o malých věcech, které ale mají zásadní dopady. Stačí maličkost a vše se zesere, a to nejen u zločinců, ale i u policajtů. Jste zažraný do vyšetřování, nicméně po pár drobných, ale zásadních chybkách, i když jste skálopevně přesvědčen o tom, že jste dostal sériového vraha, stejně mu nic nemůžete dokázat, ať už legálními postupy nebo i těmi za hranou zákona. Navíc vrah to moc dobře ví a dělá si z vás prdel. A navíc je to kokot, který vypadá jak Jared Leto. A jste ještě neskutečně unavený po nočním sledování. Suma sumárum jste potom schopen udělat i takovou kravinu jako nastoupit do auta se sériovým vrahem, který vám slibuje, že vše vyklopí. Že je to nelogické? Nepochybně. Že to nemůže dopadnout dobře? Bez debat. Prostě v určité vypjaté situaci jednáš spíš podle citů a pudů a nikoli podle logiky. A pak za to samozřejmě neseš následky. Prostě pár malých věcí tě dokáže dostat do neskutečného průseru, ale někdy i z něj ven. To je pro mě poselství celého filmu. ()

majorzeman13

Průměrná krimi - detektivka s hvězdným obsazením. Nebýt jeho,tak jdu ještě níže s hodnocením.....No čekal jsem od snímku rozhodně více !! Snad příště,že? ()

BigJohn02

Hancock holt není Fincher. Příběh se pomalu vleče, Jared je správně slizskej, Denzel hraje to svý a Rami Malek si celou dobu soustředěně hlídá horní pysk, aby mu nebyly vidět tesáky, takže furt vypadá jak šklebící se žabák (to se mi jenom zdá, nebo mu ty zuby furt rostou? Možná by je měl obrušovat, jako to dělaj hlodavci!) . Nakonec se ukáže, že Joe nemá až tak čistý svědomí, takže se postará, aby si aspoň Jim mohl myslet, že on ho má. Dalo se to natočit líp. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Musíš to mít promyšleno do detailu." Detektivní pátrání po sériovém vrahovi mladých žen, které se mění v psychologickou studii posedlosti tímto případem u dvojice vyšetřovatelů. Denzel WashingtonRami Malek jako ta dvojice vyšetřovatelů a Jared Leto coby úchylný vrah, v ubíjejícím příběhu. Nejvíce akce si užijeme v úvodu. Po zbytek filmu je to pak spíše melodrama. Ani herci bohužel nedokážou zachránit tuhle rozvleklou nudu. - 50%. ()

Vdecnydivak

Jako psychologická sonda do života policistů je to průměrné. Bohužel je to průměrné i jako detektivka a navíc se všechno neuvěřitelně vleče. Chvílemi jsem si připadal jako na nádraží. Vlak už by tu měl dávno být, ale stále nejede a stále nejede. Pak se přivleče motoráček, pár lidiček nastoupí a zase pomalu odjede. A kvůli tomu tam stojíte dvě hodiny. ()

McGuffin

Malé Střípky, The Little Things, skládají vyšetřování sériových vražd mladých děvčat v Los Angeles dvojicí detektivů, kteří by sami potřebovali vyšetřit. Hlavního podezřelého si vytipují úplnou náhodou hned za rohem a umanutě a marně hledají důkazy, kterými by svou policejní intuici obhájili. Jak čekají, že to okolí čeká. Nakonec svou práci odvedou, stejně jako si mákne hlavní podezřelý, ale před soud se nedostane. Jestli jejich společný výkon sérii vražd mladých děvčat v Los Angeles ukončil, režírující a produkující scenárista John Lee Hancock publiku zatím neřek. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

Bratyslavcan

Celý film som pozeral bez nejakého väčšieho zanietenia. Možno posledných 15 minút ma upútalo. Príbeh obyčajný. Z konca som sklamaný. Postava Rami Maleka ma hnevala. Jared Leto odviedol dobrý výkon, len škoda, že to bolo jediné čo ma bavilo. Film nebol zlý, len nudný. ()

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (viac)