V budoucnosti zachvátí Zemi pandemie. (Disney+)

Llou

4* musím dát za to, jak moc jsem se u této epizody nasmál, což je po minulých epizodách této série velké zlepšení (jelikož tam jsem se zatím skoro nezasmál). Nesouhlasím, že by epizoda byla nějak příliš laciná - tato epizoda si ze současného dění utahuje docela "Futuramovsky" - poměrně inteligentně si dělá srandu jak z události, tak z obou stran politického "boje" (možná se některým recenzentům nelíbí, že je epizoda přece jen nakloněná proti "hysterické" reakci na covid?). Ano, nejspíš to stále není na úrovni původní Futuramy, ale to bych teď už spíš opravdu nečekal. ()

honajz2

To napsala AI? Já jen, že to byl festival naprosto nahodilých (a nejlacinějších) fórů na covidové období a ještě náhodnějších zvratů. Ale nebudu tu přehánět - hlavní problém je v tom, že se to všechno nedá vecpat do 25 minut. Chce to být trefné, chytré a nic nevynechat, ale místo toho je to jen šíleně urychlené a ve finále o všem a zároveň o ničem. Speciál South Parku je oproti tomu naprosto geniální, tady se na vše udělá jeden, maximálně dva vtipy a nazdar, protože by se to nevešlo do stopáže. 2* ()