Bender a Zoidberg cestují časem, aby zaútočili na robota Santu. (Disney+)

honajz2

A zase vykrádání starých epizod... Ne sice tak, jako v parodii na Dunu, ale vrací se staré předměty, odkazuje se na staré zápletky, v podstatě pořád a jediným zajímavým tak zůstává příběh Bendera a Zoidberga, kteří tu překvapivě spolupracují a navážou mezi sebou přátelský vztah. Jinak se toho zase hodně děje, všechno se rychle stane a rychle uzavře, pár vtipných scén se sice najde, ale sotva to drž pohromadě. Když Simpsonovi začali být takhle "nostalgičtí" a odkazovali na staré epizody, byl to ten moment, kdy šli definitivně do háje. A začíná mě děsit, že se to stále více začíná objevovat i tady a já tohle na sílu budované lore nemám rád. Zvlášť u seriálu, které to předtím nikdy nedělaly a teď najednou jo, protože to tak současné seriály mají. Modernizace za každou cenu, i když spíš bije do očí. Nebo aspoň mě. Slabé 3* ()

stitch7

/// Takový dost hrrr díl. Zase se toho děje zbytečně moc a nic se nestihne pořádně rozvinout. I to oblíbené cestování časem proběhne tak nějak mimochodem. Ale možná si tenhle díl s dabingem na čtyři hvězdičky užiju ()

• Tato epizoda je věnována rapperovi Cooliovi, který daboval postavu Kwanzaa bota. (DominatorCZ)
  • Pri cestovaní časom sa medzi výjavmi z histórie za oknom stroja času objaví na moment záber zo seriálu Rozčarování (od r. 2018), ktorého autorom je tiež Matt Groening. (javlapippi)