Premiér

BlackBarron odpad!

On moderuje i sitcom, to snad není možný. Kulisy nelícují, jak místnosti to nevypadá (vypadá to jak kartonové krabice). Scénář je naprosto debilní, souvislý monolog J.S. je na zabití, postavy taktéž. Podtrženo sečteno, zřejmě jeden z nejhorších seriálů co nám v naší zemičce vzniknul. Ale nebudu lhát, budu koukat i na druhý díl. ()

zuzam odpad!

Bizár, jinak nemá cenu k tomu něco psát. Snad jen, že by Jára Soukupů měl už konečně navštívit psychiatra. ()

maxs odpad!

Tohle si nezaslouží ani známku "odpad". Tohle je bizardní přehlídka ztráty kontaktu s realitou přisolené přebujelým egem nejlepšího moderátora pod Sluncem. Příšerné.. ()

PowPow odpad!

Doteď jsem si myslel, že dno televizní tvorby je Ordinace a Ulice, ale tohle je ještě o řád níž. Soukup improvizuje, ale přitom to ani trochu neumí a mele náhodné sračky, které vůbec nedávají smysl. A celé to vypadá jako natočené z mobilu. ()

drbas odpad!

tohle je tak děsivě špatný, až to nesplňuje ani kouzlo bizáru.. ale tak zas je pěkné, že Soukup natáčí časosběrný dokument o sadě svých psychických poruch.. při jeho budoucí léčbě v Bohnicích to jeho psychiatrovi ušetří nějaká ta sezení, než zjistí, jako medikaci nasadit... nicméně spíš ho podezřívám, že si připravuje alibi ve formě "podívejte, co jsem za psycho", až ho začnou řešit soudy, kvůli jeho obřím dluhům a očekávané insolvenci vůči jeho věřitelům... ()

mp5991 odpad!

Je to neuvěřitelné, ohromující, nikdy bych nevěřil, že to Jaromír Soukup dokáže a nedokážu si ani představit jak obrovská oběť to pro něj musela být. Ale dokázal to, opravdu tento seriál uvedl bez svého jména v názvu! A teď vážně, První minuta ještě vypadala na jakýs takýs pokus o komedii, který byl i trochu úsměvný tím jak je to blbý, pak si tam Soukup už jen povídá buď sám se sebou nebo s nějakou ženskou, což je na přibližně přesně stejné úrovni jako byste natočili náhodného studenta u zkoušky. Je to celkem uvěřitelné, protože je to nejspíš improvizace téměř bez pokusu o herectví, ale to je tak všechno. A koukám, že během psaní komentáře to premiér dotáhl na první místo. Od konce, ale to se počítá, gratuluju :-) ()

Filip_ZL odpad!

Potom, co jsem slyšel, jaká neskutečná slátanina tento "seriál" je, jsem neodolal a musel jsem se na něj prostě podívat. Přestože jsem byl varován jednak okolím a jednak i svým telefonem, který se záhadně odpojil z wifi hned v momentě, kdy jsem se snažil to pustit, jsem se na to podívat musel (z čistě edukačních důvodů). V průběhu "seriálu" jsem si div nevyškrábal oči a nezacpal uši. Absolutně mi unikla pointa tohoto "veledíla" a o humoru se v tomto případě vůbec nedá mluvit (ačkoliv "diváci" v pozadí se smáli, jakoby vyhulili celou alej rostlinek s konopím). Chvilkami jsem měl dokonce pocit, že scénář byl vytvořen generátorem náhodných slov. Naštěstí má teda díl této Sodomy pouze 20 minut, protože kdyby to byl delší, musel bych se oběsit na kabelu od klávesnice. A jakkoliv nejsem příznivcem censury, doporučil bych celý TV kanál Barrandov zakázat za virtuální znásilňování... ()

Dobry_clovek odpad!

Ten clovek neni psychicky v poradku. Vubec bych se nedivil kdyby se na TV Barrandov zacalo poustet porno, protoze to by odpovidalo teto produkci. Zaroven pohrdam vsemi lidmi, kteri v dobe, kdy je snadne sehnat si jakoukoli jinou praci, pracuji pro takovou kreaturu, jako je Soukup. ()

mizz13 odpad!

Na tohle se fakt nekdo dobrovolne kouka? Myslela jsem si, ze nic horsiho, nez stavajici Soukupovy porady, v televizi bezet nemuze. Bohuzel se mu podarilo dosahnout noveho dna. Je to trapny zoufalec, ktery dela rozhovor sam se sebou. A nejhorsi na tom je, ze to mysli vazne. Nicmene jsem byla v pokuseni, dat tomu jednu hvezdicku. Uz dlouho jsem se totiz tak nenasmala, jako pri cteni hodnoceni tady. Takze aspon k necemu je ten porad dobrej :D ()