andysek88

Tak jsem to po dvou měsících trápení dokoukala, šílená nuda. Seriál by se dal zkrátit na první dva díly a díl poslední a úplně by stačilo, zbytek dílů byl slusnej bullshit. Dlouhý, nudný a úplně o ničem. Bolest byla se dívat i na dva hlavní hrdiny - Nicole nemá ve tváři absolutně žádný vyraz, díky botoxu se nedokáže ani usmát, Hugh byl pro mě odpornej teda vždy, ale tady je ultra slizkej hnusak. ()

hrumsrt

Musel jsem to vědět! Jeden z největších televizních rutinérů, který se každým rokem upíše k dalšímu seriálovému scénáři, sice působí naprosto zaměnitelně, ale dokáže překvapit. A právě Mělas to vědět rozhodně za pozornost stojí.. Nebere telefony, v práci nepracuje a domů nepřijde, tak kam ten Hugh Grant šel? Napínavá lehce detektivní minisérie o jednom manželském vztahu, který si prochází jednou čím dál víc zamotanou krizí.. Když jsem viděl spojení hlavního hereckého dua - Nicole Kidman a Hugh Grant, okamžitě jsem si minisérii zkusil a jedním dlouhým nádech jsem si ji zkouknul. A že od obou bylo na co se dívat! Nicole jako neústupný udržovatel rodinného krbu anebo Hugh v naprosto jedinečné roli dokazující všem, že umí hrát daleko výstředně dramaticky, než by si ho divák představil, to vidět chceš.. Vynikající divácky návykový projekt, jenž svým neutuchajícím napětím a sérií dalších nových odhalení nedá spát.. Stala se vraždička a hlavní podezřelý - otec od rodiny, spořádaný onkolog Jonathan -  je od té doby k nenalezení. Policie rozplétající záhadu úmrtí, zatímco rodina Jonathana hrůzou neví, co dál. Je tatínek vinný nebo ne? A kde teda hergot je!.. Svazující dobře odvedené krimi drama, které vrcholí solidním soudním řízením a neučesaným leč důsledným závěrem.. I když zpětně se dá žadonit po kreativnějším tvůrčím přístupu, který by dokázal svými zvraty úplně rozebrat, stejně mě tohle drama dost bavilo. "Svá etická ega si můžeme hladit, až bude po všem." 75% ()

Sasulka3

Za mě vynikající po všech stránkách.... Výborně vymyšlené, tolik teorií jsem už dlouho u něčeho neměla :D. Žrala jsem to i hercům, skvěle zachycené výrazy, střihy, zápletky, možnosti ve vaši fantazii... Jsem unešena a doufám, že budou další série, a hlavně co nejdříve.... ()

shaacul

Jen dobrý seriál. Trpí klasickým problémem přibívajících zvratů a ubívající logiky. Kidman hraje typickou ženu, která neví co chce ale nakonec to dostane. Konec je bohužel asi nejslabší část. ()

Marcas

The Undoing měl našlápnuto fantasticky. Hvězdné obsazení, potvrzené parádními hereckými výkony. Poměrně zajímavá a relativně originální zápletka. Bohužel ale celkové ukončení bylo takové nemastné neslané. Očekával jsem trochu víc. Až na tenhle detail se ale jedná o povedenou minisérii, kterou určitě doporučuji shlédnout. ()

caMen

Měl jsem to vědět, že to bude zase jen další Hollywood. Kidman spolkla pravítko a Grant hrál zřejmě celou dobu se střevníma potížema. Překvapivě naleštěnej New York v každým záběru. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Netušila jsem, že je tohoto Hugh Grant schopen. Měla jsem ho jako herce ráda i předtím, ale tento jeho výkon...byl exkluzivní potvrzení pravdy, že muži (v tomto kontextu herci) stárnou do "krásy". ()

MP17

Taková sláva kolem a nakonec taková zoufalost. Příběh a zápletka o ničem, herecké výkony obou hlavních představitelů doslova tragické. Dokoukáno s velkým sebezapřením. ()

chr0ust

Po trech epizodach to vypada v pohode, trochu prekombinovane, ale da se to. Jsem ale jediny komu tam vyslovene vadi Nicole Kidman? Ty jeji ksichty jsou fakt dost otravne... asi tu pani nemam rad :-) ()

Bilky

Grant dozrel k vynikajúcemu herectvu, Sutherland ani nemusel - jeho pár scén bolo dokonalých. Kidman bola možno fajn, ale nemôžem to objektívne posúdiť lebo ma neskutočne rušil jej preplastikovaný fejs. Nepoznám predlohu ale scenár nemal nejaké wtf momenty. Veľmi dobrá aj réžia čiže za mňa spokojnosť: 77% ()

cunicekb

Vážně perfektní a napínavý psychologický seriál. Celý seriál balancujete na prosté otázce - byl to nebyl on - vesele si vystačíte, všechno je odkrýváno postupně, že až teprve na konci se dozvíte, jestli ano či ne. Nejdřív jsem se nechtěla podívat, nemám ráda Hugh Granta, ale na doporučení jsem to riskla a vyplatilo se. ()

fimler

Spoiler! První tři díly mě moc nechytily, poslední tři byly naopak perfektní. Už je to opravdu dlouhá doba, co u vyšetřovatelských thrillerů je viník nakonec ten, na kterého se po celou dobu ukazovalo nejvíce. A musím říct, že to bylo i překvapení. Až do poslední minuty jsem stále věřil, že to nebyl on, i když tomu vše nasvědčovalo. Skvěle si seriál hrál s diváckým očekáváním. Bylo by to i na 5*, ale něco mi tam chybělo. Taky mi dost vadil Hugh Grant v této roli, ty jeho úškleby jsou opravdu dobré pouze do komedií, vůbec jsem to jeho dramatické herectví nepochopil. ()