Vtelenie zla

• Česko Zhoubné zlo (viac)

Nový film, v ktorom sa režisér James Wan vracia ku svojim tvorcovským koreňom! Hlavná hrdinka Madison je vo filme paralzyovaná šokujúcimi víziami hrozivých vrážd. Jej trápenie sa ešte zhorší, keď zistí, že jej sny sú v skutočnosti realitou. (Continental film)

kopy123

ČEKAL JSEM VÍC, ZA MĚ VELKÉ ZKLAMÁNÍ, OVŠEM ZJIŠTĚNÍ CO VOLDEMORT, TEDY GABRIEL VE SKUJTEČNOSTI JE, JSEM OPRAVDU NEČEKAL. ()

Zaks

Po dlhšej dobe tu máme ozaj kvalitný kúsok. Hneď od úvodu sa ide na vec a celý čas je to riadne zimomriavkové. Spolu s nádherným vizuálom, vynikajúcim technickým spracovaním, hudobným doprovodom, skvelou atmoškou a slušnou zápletkou je to skrátka kandidát na horor roka! ()

Charliesed

Tak tohle bylo něco. Hodně brutální, akce od samotného začátku, až do konce, kdy se z horroru stává doslova John Wick (a možná ho v tu chvíli i překonává). Skvělá kamera, která s vyhráním si a speciálními efekty vytváří zajímavé a atraktivní scény, které bych si i zpětně vyhledal a pustil rád znovu. Příběh je napínavý a má poutavou zápletku. Film na mě působil svěže a odpočinkově od běžného formátu filmu, očividně jsem cílová skupina. Po přečtení komentářů, mě napadne, že je pravda, že je scénář jednoduchý nebo slabší a vůbec, ale mně to nepřijde u tohohle snímku vůbec důležité – přijde mi, že právě kvůli zápletce, vizuálům, hezkým detailům (jako stará televize, na které se pouští nahrávky se zrněním obrazu nebo docela hustým vzhledem příšery atd.) a atmosférou snímku, mě ani nenapadlo se nějak soustředit víc na to, co ty postavy říkají – to je tedy můj pohled na to. FILM JEN TAK NEMŮŽU DOPORUČIT. POKUD VÁM NEVADÍ BRUTÁLNOSTI, A NEBO JE VYHLEDÁVÁTE A ZAJÍMALO BY VÁS VIDĚT NĚCO, NA CO BY JSTE NEMUSELI BÝT ZVYKLÝ NEBO JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI, TAK TO DOPORUČUJI. ()

SJS

SPOILER ALERT - Hmm..... nadějnej začátek, pak je to na usnutí, herecké výkony na vyližprdel - hlavní "hrdince" jsem tu depku a třesavku fakt nevěřil, když se pak objeví Kuato, tak to docela jde, ale to gore je tak nějak sterilní, repetetivní, takže takovej tříminutovej drsnější John Wick, no pak nějakej ten mindfuck na závěr a trapnej "happy end".... nic moc, zklamání ()

DyingAngel

Za mňa hororček tohto roka! Where is my mind? Malignant sa rozbieha ako mysteriózny krimi príbeh s tajuplnou atmosférou, ktorý napokon vyústi do krvavej gore šialenosti. A tých posledných 30 minút ma doslova prikovalo na stoličku. Brilantné. ()

Dalajlada

Výborný horror. Parádní atmosféra a naprosto skvělá atmosféra. Dojem jen kazí ty opětovné nesmysly, kterými si tvůrci pomohli k hladšímu průběhu. ()

Giovanni

Za mě geniální, ten dějový zvrat by skoro mohl skočit do scifi škatulky, a to já rád. Díky, Wane, zážitek! A to jsem od toho moc nečekal. Paráda. ()

TheLegend27

Už úvodní přehnaně dramatická scéna s přechodem do úvodních titulků mě nadchnula. Film stojí na velmi zábavném zvratu, který dostatečně netušícího diváka naláká i ke druhému zhlédnutí. Pak si člověk může vychutnat tu bizarní pointu v plné komičnosti. Konec už byl slabší, ale celkově vzato, dlouho jsem se tak nebavil. :) ()

Boanka

EEEEHH. Vizualne a zvukovo prestimulovany plytky, uvrieskany patos. Zaciatok rozuzlenia ok, inak je cely film za nula. Za jednu hviezdu len vdaka tomu, ze tu boli citelne strasne prachy. Mocinky drsny kasovy trhak splnajuci jednu podmienku produkcie za druhou. Ocividne to funguje, ale nie na mna. Som smutnucka ()

pendrek200

Naprosto geniální pecka, která mě ohromila!!! V průběhu filmu jsem přemýšlel nad tím, v jakém spojení je vlastně hlavní postava a zabiják a o co tam vlastně sakra jde. Ale ta pointa?! Musím říci, že tohle jsem ani v nejmenším nečekal, koukal jsem na to s otevřenou pusou a v hlavě se mi honilo pouze jedno slovo - GENIÁLNÍ! Snažil jsem si vybavit nějaký horor ve kterém se tento nápad vyskytl, ale upřímně jsem si nemohl žádný vybavit. Lekačky a gore scény, kterých je ve filmu poměrně hodně byly třešničkou na dortu. Doporučuji jít na tento film do kina, protože je to opravdu velký zážitek. ()

soloMCFC

Zapomeňte na Insidious a V zajetí démonů ,James Wan tímhle snímkem letí strmě dolů ,asi tak od 40 minuty jsem se chtěl zabít ,pak to vypadalo že by to ve finále mohl být docela dobrej nápad?Omyl! Mlátit se do koulí by nejspíš bylo zábavnější než koukat na tenhle film. Ani nevím proč dávám dvě hvězdy,možná protože to zachránili aspoň slušný cakance krve. Ale doprdeleee ,co tohle bylo ?! ()

Johnyhlx

Do kina jsem šel na tento film, bez jakýchkoliv ideálů o kvalitním hororu. Musím říct, že nakonec jsem byl velice mile překvapen. "Zhoubné zlo" je sice horor, který se nedá definovat jako film plný tradičních lekacích scén (i ty tam však byly), nicméně jako velký fanoušek dobrých hororů jsem v tomto filmu našel všechny potřebné aspekty hororu, které by tento žánr měl mít. Násilí, spoustu krve, spoustu mrtvých, dost ponurá atmosféra, ale to nejdůležitější bylo, že jsem celý film nevěděl jak to dopadne. A jako třešnička na dortu byla pochopitelně Fantastická hudba. Za mě jasných 5 hvězd :-) ()

Kataka

Toto není váš typický starý dobrý slasher horror. Tohle je James Wan jak se baví jako mistr horroru a krvavosti. Přesto má tento film vše co by slasher horror měl. Pokud se James pokoušel otřít své odborné znalosti do tváře těch kteří před ním přišli s ikonickými nápady a kteří se snížili k prodávání levných plně frontálních scén s podivnými krvavými skvrnami, pak James uspěl. Tento film je další z dlouhé řady úžasných strašidelných filmů a James se nebál zkoušet nové věci. Ostrý vzhled, kontrastní barvy, krásné osvětlení a nové úhly kamery jsou úžasné. ()

Mykie

James Wan, you bastard, you did it again. Dalsi Wanuv horor, dalsi reimagimace zanru a dalsi naloz wtf twistu a kamerovych veletocu. Hororova murder mystery, nadech gialla, malinko vykradnuty specificky dil Akt X a to vsechno v provedeni, kdy jsem se musel pri scene v obyvaku usmivat jako blbecek. Wan presne vi, co si myslite, ze vite, serviruje informace s prehledem a s chirurgickou presnosti vam da ranu na solar jednim ze svych tradarkovych wtf momentu. Laskomina,.ktera se zareze do mozku a nepusti. ()

C.A.T.

Jako upřímně říkám, že natočit tohle někdo jiný než Wan,byl by to těžký odpad. Kolikrát se film potácel na hranici směšnosti,ale vždycky jsem naštěstí padla na tu správnou stranu a film si mě udržel tsm,kde chtěl a jak to mělo být. Ale bylo to svým způsobem opravdu šílené. ()

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly

19.11.2022

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (viac)