Rosalee Futchová (Kate Bosworthová), mladá žena z malého konzervatívneho vidieckeho mesta v Západnej Virgínii, pracuje ako predavačka v obchode s potravinami a je posadnutá hviezdnou slávou. A raz dostane obrovskú šancu - v súťaži vyhrá rande s hollywoodskym krásavcom Tadom Hamiltonom (Josh Duhamel). Súťaž v bulvárnom denníku vymysleli Hamiltonov agent Richard Levy (Nathan Lane) a jeho manažér s rovnakým menom Richard Levy (Sean Hayes). Ich cieľom bolo napraviť Tadovu zlú reputáciu, všatko však dopadne inak. Tad pri stretnutí s Rosalle zrazu zistí, aký je skutočný svet a život, ba dokonca sa rozhodne, že chce s jednoduchým dievčaťom žiť na vidieku v ústraní. Kým Rosalee si práve splnila svoj najväčší tajný sen, jej najlepšiemu priateľovi a kolegovi Petovi Monashovi (Topher Grace) sa rozpadol život. Pete ju totiž hlboko, beznádejne a tajne miluje. Je jasné, že Tadove plány na život s Rosalee musia byť zničené. Pracovať na tom začnú všetci traja chlapi v ohrození - nielen zamilovaný Pete, ale aj agent s manažérom slávneho herca. (TV JOJ)

elleyne

Pokud bych byla náctiletá, pak bych asi z filmu jásala. Je tam spousta hezkých tvářiček, spousta obrovských klišé a nepřekvapilo mě tam vůbec nic. I přesto to považuji za koukatelné. ()

zuzzuli

Tomuto filmu dávám slabší 4 hvězdy, ale příběh je velmi milý, ale konec velmi očekávaný. Jinak klasická romantická komedie s průměrnou zápletkou.Vy, kteří máte rádi romantické komedie určitě nebudete moc zklamaní. ()

Lenii

U tohohle filmu jsem se celkem hodně bavila. Ale, když se na to podívám zpětně, tak je to dost velká blbost, ale co? :-) Zajímavý nápad, nadsázka ... můj oblíbený herec Josh, a pak na konci přece jen zvítězí zdravý rozum. Taková oddechovka. 60% ()

Jana8458

Upřímně jsem si myslela, že to bude blbost, ale film mě opravdu velmi překvapil. Strašně se mi líbil, snad skoro všechno. Obsazení, opravdu vtipné chvíle (opravdu nejednou jsem se zasmála po dlouhé době) a nádherná romantika. Je to takových horších 5 hvězdiček 85% ()

Lumíka

Že bych začala psát scénáře??? Nebo to bylo fakt tak průhledné, že jsem už od upoutávek v televizi věděla jak to dopadne?? ()

SZYslak

No jo, Katka Bosworthová a její vybělené zuby, kdo by odolal? Kolik celebrit si našlo partnera mezi prodavači sekce ovoce-zelenina nebo snad maso-uzeniny? V Americe jde vše a ještě o tom natočí film. ()

unclejack

Ajajaj. Romantická komédia. To je vždy veľmi ťažké komentovať, pretože v mojom prípade často padajú slová ako klišé, nuda, naivnosť, predvídateľnosť a sympatie/nesympatie. Ked Harry stretol Sally som pozeral cez Vianoce a aj tak doposiaľ túto komédiu ešte nič nestihlo prekonať a na úvod skonštatujem, že Luketicov film ju neprekoná určite. Zápletka naivná, to sedí. Spracovanie viac-menej rutinné. Herecké výkony sú zrjem najväčším plusom filmu, hoci si myslím, že Duhamel a Boswortová mierne zaostávajú za Topherom Grace a Ginnifer Goodwin. Z môjho hľadiska ide teda o absolútne priemernú záležitosť. ()

zigy

Filmeček je to úplně jednoduchý a prostoduchý, ale tak milý a jemný, že prostě musím dát 4 hvězdy, navíc hlavní hrdinka je milá skoro nejvíc, tzn. že je až na druhém místě za mojí milou:) Hlavnímu outsiderovi musím držet palce hrozně moc celý film, a pak mám velkou radost, když to vyjde. Vypněte mozek a užijte si! Lepší než Pravá blondýnka! ()

sin34 odpad!

Ac mam tento zanr rad, tak tohle je neuveritelny blabol a nuda. Nazyvat to komedii mi prijde take trosku zcestne. Cely film je naivni a naprosto nerealisticky. U romantickych komedii jsem zvykly, ze casto vybocuji z normalu, ale to aby se celebrita vyznala, ze podvadela pri ziskavani divky a jeste aby vychvalila sveho soka...to uz je opravdu moc. Davam odpad a me hodnoceni je 0/25 ()

Vital

Už na začátku zjistíte,jak to dopadne,a pokud vás podobné romantické a naivné filmy baví,tak jste zvolili správně :-) ()

A.Dufresne

Docela dobrý film, od kterýho jsem to nečekal. Ale abych se přiznal, viděl jsem ho od poloviny a ta byla slušná, takže nemůžu hodnotit první polovinu:( Dobře to ale všechno dopadlo, to je hlavní... ()

Verilla

Tahle komedie měla vtip, hlavně ze začátku, až jsem se začala těšit, jestli se film nerozjede a nějakým způsobem mě příjemně nepřekvapí. Nepřekvapil. Bohužel opět upadl do klasické hollywoodské šablony a zbyl z toho jen nudný konec. ()

Lenakf

a zase tu máme jednu pastvu pro oči v podobě Joshe Duhamela, a že je na co koukat! (taky bych potřebovala posekat pár polínek na zatápění :)) ale jak to tak bývá, zase to končí americkým happy-endem - i když, jak se to vezme, u mě by zvítězil jedině Josh :P a to by ani nemusel znát počet mých úsměvů... ()

Ondra.T

Pohodový romantický film s příjemnými herci a nenáročným námětem. Jediné, co mu trochu ubírá je příliš předvídatelný děj. ()

milous11

Moc krásná romantická komedie, kde se opravdu ukázalo že v životě není důležité jaké kdo má postavení a peněz, ale spíše to, jaké kdo má srdce. Z toho by si většina lidí mělo vzít příklad, protože dnes se to spíše bere podle toho prvního prípadu. Opravdu touha po někom s kým nám bude dobře, tady opět zvítězila a tak to platí i v životě. U mě jednoznačně hodnocení za 5hvězdiček :-) ()

sebii53

Buran z Beverly Hills se díky své PR propagandě seznámí s prodavačkou ze supermarketu, zjistí, že je jiná než lidi co doposud poznal, letí přes USA, aby byl sní, koupí ranč, aniž by o farmaření věděl víc, než co zná ze svých rolí, zamiluje se, ale ona mu zlomí srdce, protože chce být se svým kamarádem, který jí šéfuje v supermarketu a celý život jí tajně miluje. Joshe Duhamela mám rád, ale tenhle film mi nesedl. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)