Rosalee Futchová (Kate Bosworthová), mladá žena z malého konzervatívneho vidieckeho mesta v Západnej Virgínii, pracuje ako predavačka v obchode s potravinami a je posadnutá hviezdnou slávou. A raz dostane obrovskú šancu - v súťaži vyhrá rande s hollywoodskym krásavcom Tadom Hamiltonom (Josh Duhamel). Súťaž v bulvárnom denníku vymysleli Hamiltonov agent Richard Levy (Nathan Lane) a jeho manažér s rovnakým menom Richard Levy (Sean Hayes). Ich cieľom bolo napraviť Tadovu zlú reputáciu, všatko však dopadne inak. Tad pri stretnutí s Rosalle zrazu zistí, aký je skutočný svet a život, ba dokonca sa rozhodne, že chce s jednoduchým dievčaťom žiť na vidieku v ústraní. Kým Rosalee si práve splnila svoj najväčší tajný sen, jej najlepšiemu priateľovi a kolegovi Petovi Monashovi (Topher Grace) sa rozpadol život. Pete ju totiž hlboko, beznádejne a tajne miluje. Je jasné, že Tadove plány na život s Rosalee musia byť zničené. Pracovať na tom začnú všetci traja chlapi v ohrození - nielen zamilovaný Pete, ale aj agent s manažérom slávneho herca. (TV JOJ)

nash.

Romantická jednohubka s jednou milou holčinou, dvěma zajímavými situacemi a několika vtípky... neurazilo, ale také nijak neoslnilo.. ()

klerik

Roztomilé klišé, ktoré je vo svojej detinskosti uveriteľnejšie, než na rovnakej schéme vystavané "drahšie" filmy ako napr. HĽADÁ SA IDEÁLNY MUŽ. Príjemne romantické a zábavné, s obsahom tých správnych scén vrátane finálneho behu.... ()

veru_needy

Tento snímek jsem viděla už dávno a nebylo to vůbec špatné. Tak trochu vesele moralizující příběh o tom, že někoho chtít a získat nemusí být vždy to pravé a že dívat se srdcem je daleko důležitější. Jinak naprosto standartní a běžný scénář, jakých je už miliarda, ale zkrátka a dobře to na mě i tak fungovalo více než příjemně. Skutečně ničím nepřekvapující, ale rozhodně moc milá oddychovka se sympatickým obsazením. Normálně takovým filmům dávám tři hvězdicky, ale vzhledem k tomu, že tento film mě v mém osobním životě pojí s něčím, na co nemohu zapomenout, hodnotím všemi hvězdami. ()

Kamca_

Vážně jsem čekala, že to bude slabota podle ukázek. Ale po shlídnutí mě to mile překvapilo. Herci se mi moc líbili. Já vím, že dějově film nepřináší nic nového, ale tahle tématika mi prostě sedí. Dávám 75%. ()

Hismael

Podívaná pro mladší holky s ne příliš zajímavým obsahem na který se podíváte a druhý den si už ani nevzpomenete na název. City, láska, zklamání, vše po Americku naivně servírované, navíc předvídatelné. Koukat se na to ale dá, což je u podobných filmů hlavní. ()

Dale

Celkom fajn, zábavný film, len tie debilné rozprávkové sladké konce mi už lezú krkom. Kedy už niekto natočí romantický film zodpovedajúci aspoň trochu realite? ()

mis-ko

Pete sa s Rosalee pozná už roky a rovnaku dlho ju aj miluje o čom ju však akosi ešte nestihol informovať. Potom príde filmová hviezda Ted, ktorý k nej takisto prechováva city a Pete sa rozhodne, že to tak nenechá. Jeho snaženie mi však prišlo príliš nevýrazné na to, aby mohol byť úspešný, ale stalo sa. Prečo v romantických komédiách bodujú vždy lúzri a tí úspešní vyjdú naprázdno? ()

E.. odpad!

To nemyslíte važně že ne? Přeslazeno, až se mi z toho vyklubala alergie na cukr. Dialogy jsou maximálně trapný, až se sami stydíte, co to vlastně melou (viz. "úsměv č.1 pro blbce, úsměv č. 2 pro idioty" apod.). Navíc herci úplně nesympatičtí (lepší by do takovýho propadáku stejně nesehnali) a tím myslím i hlavní protagonistku Kate Bosworth. Děj o ničem, kamera o ničem, hudba o ničem, scénář o ničem..a takhle bych mohla pokračovat..... No prostě absolutně hloupý film, který vůbec nestojí za zhlédnutí, takže pořádně zvažujte svůj drahocenný čas! ()

ivishka

Celkem dobré téma na romantickou komedii ale nelíbilo se mi obsazení především co se týče Kate Bosworth.Nepatří do mého seznamu "celebrit" které mi nejsou po chuti ale rozhodně patří do seznamu nebrat nebo pokud možno vidět co nejméně jejich filmů.Její výkon mě naprosto uzemnil a to v tom špatném slova smyslu.Díky ní jsem ze snímku cítila naprostou kýčovitost a tak trochu to na mě působilo jako telenovela prostě nic na co bych se dobrovolně dívala dvakrát.Rozhodně si nezaslouží uplné zavrhnutí, protože Josh Duhamel se ukázal v tom lepším světle ale to nemění nic na tom,že je to oddychová jednorázová romantická komedie co nikoho neurazí ale ani nějak extra nenadchne. ()

slunicko2

Tuctovou červenou knihovnu trochu zachraňuje 26letý Topher Grace (manažer v obchodě Pete)._____ Další zajímaví kluci: 32letý Josh Duhamel (Tad) a 34letý Sean Hayes (Tadův manažer, ten bez kníru). ()

FilmFan24

Je to možná hloupé, je to hodně kýčovité...a je to sladká limonáda, ale proč takhle hodnotím je to, že ústřední trojici Kate Bosworth, Topher Grace a Josh Duhamel to sakra sedne a ve svých rolích jakoby byly nad celým tímhle romantickým filmem. A nakonec proč si po škaredém dnu nepustit takovou romantiku...A vypnout a nepřemýšlet. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)