Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Kganbu (S01E06)

(epizóda)

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí. (Netflix)

MickeyStuma

Komornější část, ale po emocionální stránce až neskutečně zdrcující. Další kolo jednoduché hry známé z dětství, ve které skrytě rozhoduje charakter člověka. Bez ohledu na to, jak se kdo před ostatními chová, jestli je chytrý, milý, bohatý či úspěšný, daná situace, ve které se všichni ocitnou, prozradí skutečnou povahu. Každý může být dobrý člověk, ale když jde o život, být dobrý nebo čestný nepřichází v úvahu. Do této chvíle jsme si většinu postav oblíbili a vlivem toho je nyní hodně těžké sledovat jejich ztrátu. V závěru se jedná zatím o největší emocionální situaci pro přeživší, jaká tu zatím nebyla. Po psychologické stránce naprosto úžasné dějství, které po divácké stránce prostě zasáhne. Koho se to hluboce nedotkne, seriál nesleduje pozorně. A nebo to o něm může i něco vypovídat. ()

Azurovydrak

Taková koncentrace emocí se jen tak nevidí.  Mistrnou kombinací rozboru lidské povahy, těžkých morálních voleb a na duši brnkající hudby vznik zatím nejsilnější díl. Nemohu jinak než maximálně. ()

tomik99

Tak tohle byla doposud nejlepší epizoda. Sice se jednalo o blbé kuličky, ale mělo to emoce a konečně (a vlastně i bohužel) zemřel někdo ze známých postav. Je zajímavé sledovat, jak se z hodných lidí postupem času vyklubou zákeřňáci, kteří vás jsou schopní potopit, podvést a lhát vám. Tento díl ale skvěle vystihl náš lidský charakter. ()

albionlady

Tak toto bolo traumatizujúce. Vynikajúce zobrazenie ľudskej (ne)morálky -- keď ide o krk, česť nezriedka vystrieda zrada. Od začiatku seriálu mi bolo jasné, že keď budú súťažiaci ubúdať, začnú zomierať aj hlavnejšie postavy, ale dosť ma zamrzelo, ktoré to v tejto epizóde schytali. Ach :-(. Aspoň dievčatá mohli nechať spolu, škoda, že nepocestujú na Čedžu :-(. A Ali s 001 budú chýbať. ()

Tellgas

Včera jsem si stěžoval kamarádovi, že mě dlouho neposadilo nic na prdel. Druhej den tady sleduju trochu relaxačně Squid Game a najednou TOHLE! Je to ždímačka emocí jak svině - skoro prvoplánová, vypočítavá a cílená. Ale funguje kurevsky dobře a světě div se, ale sedím na prdeli. ()

whysoserious

Tohle mě po emoční stránce hodně sebralo... A ne- jen tak něco mě nerozbrečí, ale u tohohle dílu to muselo ven. Díl s kuličkami si budu pamatovat ještě dlouho po dokoukání celé série. ()

Rayen1

Velice povedenej díl.. Každej kolem moralizuje (ne přímo tady, myslím na netu), ale ruku na srdce, určitě by se většina z vás zachovala jako "ty svině", když jde o kejhak a hlavně celkem slušný prachy.. Takže.. 🤷‍♂️ ()