Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Kganbu (S01E06)

(epizóda)

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí. (Netflix)

jirikzaboj

Hodně silná epizoda, která do podrobnosti probírá psychologii zbylých postav a jejich (ne)splněných cílů. Rozhodně na té nejvyšší emoční rovině a neplýtvalo se i twisty, které byly naprostou udivující a překvapily. Když jsi s někým Kganbu, dělíš se s ním o všechno.. ()

unYso

I keď možno už zo začiatku vytušíte, aký bude zhruba priebeh epizódy a celkový záver hry, tak tá komplexná charakteristika postáv, vám to spraví o to ťažšie, dojemnejšie a emotívnejšie. Myslím, že viac som plakal už len pri smrti Ragnara vo Vikingoch. Podľa mňa, sa táto časť radí ako jedna z najemotívnejších epizód zo seriálov ever. ()

Aceboris

Tak páry, vytvorené ide sa hrať, niektorí v šoku iní sa potešili. Guličky sme hrali aj my keď sme boli malí, takže ma to vcelku potešilo. Na druhej strane sa až neskutočne emočne snažili pretlačiť smútok hráčov na diváka, určite to na veľa ľudí zabralo , hlavne naivné chovanie Pakistanca, či krajšia a sympatickejšia Kórejčanka, starý dedko a jeho nádor. Čo mne však vadilo, bolo, že niektoré prehraté zápasy boli otočené v prospech hlavných hrdinov, čo bolo na škodu. Za mňa 7/10 ()

Mylan_ek

Pointa dobrá až do konce se neví kdo vlastně postoupí a kdo ne. Konec je samozřejmě dojemný ,ale kromě smrti Aliho se už dopředu ví mdo z dvojic postoupí a kdo ne...Chybička je že je to až moc dlouhé a místy únavné, pár scén se mohlo klidně střihnout a seriálu by to vůbec neuškodilo. ()