Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Drž se týmu (S01E04)

(epizóda)
  • Južná Kórea 쫄려도 편먹기 (viac)

Hráči mezi sebou vytváří spojenectví a když zhasnou světla, není v bezpeční vůbec nikdo. Třetí kolo vyžaduje, aby Ki-hunův tým začal přemýšlet strategicky. (Netflix)

Rayen1

Ubikace a závěrečnej cliffhanger jsou zatím top, každopádně pokud není člověk úplně blbej, asi mu dojde, že vyhraje tým s největším počtem hlavních postav a ne nějakej random tým s úplně neznámejma postavama... memy s Olihní jedou po netu celkem slušně, takže spoilery jsou jasný :D ()

javlapippi

Hráči zistia, že peniaze sa pripočítavajú aj po smrti spoluhráča nielen počas hier a vymenia spánok za vzájomný nočný masaker kombinovaný s pokusom vyvolať v divákovi epileptický záchvat. Potom ide aj o to, kto koho pretiahne na záchode aj na lane. Dôchodca je v tejto disciplíne šampión a vymyslí stratégiu. Infiltrovanec tápe a divím sa, že ho ešte neodhalili. Jeden zo súťažiacich je spolčený so strážcami a kupčia s orgánmi. Občasné logické kiksy (napríklad moták vo vnútri uvareného vajca) mi zatiaľ zábavu nekazia. ()

Danken07

Vypadá to, že jednému z hráčov pomáhajú strážcovia. Zaujímalo by ma, ako si tato organizácia vyberá zamestnancov (strážcov). Nepreverujú si ich? A nikto si nevšimne, že im jeden hráč chýba? Ani vnútri tej cely? Nebude to divne, keď sa jeden hráč vráti neskoro než ostatní? Nikto si to nevšimne? Vďaka tomu, že ich púšťajú na WC sa tvorcovia ani nemusia zamýšľať nad tým ako ho dostať z cely. Nemajú nejaký časový limit na to koľko môže byť niekto na záchode? Prečo sa tam dostal ako hráč a nie ako strážca? Podľa toho, ako ľahko sa tam náš policajt dostal by to mohlo byť strašne ľahké, a mohli by mu pritom pomôcť aj ďalší strážcovia. Konečne sa začali zaoberať s vzťahmi medzi hráčmi. Napätie v tejto epizóde bolo lepšie než v predchádzajúcej epizóde, kde pri hre použili divný soundtrack, ktorý kompletne pokazil napätie scény. Náš policajt si vymenil masku len tak? Ako je možné, že im do izieb kamery dajú, ale nedajú ich do každej miestnosti? A prečo je kamera v ich izbe namierená z boku, takto sa môžu otočiť nabok a robiť čo chcú. To si nikto nevšimne? Jeden zamestnanec so štvorcom by mal chýbať. Jeho pozícia by mala chýbať  v ich systéme (číslo 29, kruh), zatiaľ čo nosí tu ďalšiu masku. To nemajú nastavený harmonogram? Náš policajt sa dostal so štvorcovou maskou do výťahu plného jeho podriadených (trojuholníky). Mal by v tom výťahu byť nadriadený? Ak hej, prečo tam neprišiel iný nadriadený? Číslo mŕtveho strážcu by už nemalo byť v systéme, prečo na to nikto nereaguje? Od koho dostávajú rozkazy? Vypadá to, že každý si môže robiť čo chce. Stále nechápem, prečo ich neskenujú alebo prečo nemajú kódy, ktoré by poznali len sami strážcovia. Kód by sa samozrejme menil každú chvíľu, ale bolo by to aspoň logickejšie. Zaujímalo by ma, ako to skenovanie masiek vôbec funguje. Môžu skenovať spredu aj zozadu? A prečo skenujú práve masky? Slabé 3 hviezdy (5/10). ()

Mylan_ek

Líbí se mi budovaní mezilidských vztahů uvnitř. Všichni musí spolupracovat aby přežili ,vše dokonale pasuje já jsem z tohoto dílu spokojen. Ale to s tim lanem nebylo pořádně promyšlené když jeden tým spadne ten druhý by logicky měl taky a hned ne až potom když rozsekne lano gilotina. ()