Skupina tínedžerov sa stretáva každý týždeň pri táboráku a rozpráva si strašidelné príbehy. Ich láska k desivým príbehom je vystavená skúške, pretože skutočný svet začína byť rovnako strašidelný ako ich príbehy. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa drkaldj k tomuto seriálu (2)

Carnival of Doom (2019) (S01)

Příběh s opravdu lehkými hororovými prvky (ale jo, jako dítě by mě tam pár věcí možná dokázalo mírně znepokojit. Vyděsit však ne). Škoda že postavy dělají opravdu okatě nelogické věci, právě proto aby se vůbec něco dělo. Poslední díl se hýbe opravdu hodně rychle kupředu a to mi trochu vadilo. Celkově je to vlastně jednoduchý, ničím výjimečný. Pokud však máte rádi krimi se směsicí (pro děti) mírně znepokojivých scének (třeba jako Scooby-doo), bude vám tento seriál připadat relativně stravitelné strávení času spolu s dětmi. ()

Curse of the Shadows (2021) (S02)

Je to lepší než první série. Pokud jde o mínusy, tak klasických "chyb ve filmu a seriálu" je to plné (například fotka která je koncipována jakože jí vyfotil jeden člověk, ale přitom ten člověk na fotce drží telefon, tudíž se nemohl vyfotit. Světlo když má být půlnoc a mnoho podobných). Herci taky někdy nepodávají přímo špičkový výkon a celkově logika příběhu není valná (spousta vysvětlení chybí, hrátky s časem nemají absolutně pravidla). Zjevné věci nikdo nevidí (že mu ubližuje světlo. Hlavně haló, co ten maják, na to jste došly vážně tak pozdě?). Mám jedno velké ale. Ale i přesto všechno mě to kupodivu bavilo. Pokud jde o vizuální filmařskou stránku a nějaké hororové pojetí, je to dost slušné. A příběh i když je nelogický a děravý jak cedník, je pořád dost zajímavý na to aby vyvážil nedostatky, plus pomáhá i to že se děj pořád hýbe dopředu. ()