Eli upevňuje svoji krycí identitu v Buenos Aires a šťastnou náhodou naváže důležitý kontakt. Svojí horlivostí ale ohrozí celou misi. (Netflix)

Necrotongue

Už po prvním dílu jsem byl nucen gůglit, protože jsem o špiónovi Eliáši Kohnovi vůbec nic nevěděl. Teď, když už vím, oceňuji snahu tvůrců o to, aby se pokud možno přiblížili skutečným událostem, a myslím, že akční scéna byla celkem zbytečná. Já bych se bez ní tedy obešel. ()

tomik99

Seriál se snaží zachytit až moc věrně, jaké to je operovat v cizí zemi. Na druhou stranu je to seriál a možná větší napětí by tomu neuškodilo. Takhle zatím nevím, co si o celé mini-sérii myslet, ale rozhodně tomu šanci dám. ()

mira007

Eli se pod krycím jménem Kámil přesunul do Buenos Aires vytvořené filmaři z Budapešti a infiltroval se do arabské komunity. Likvidace pronásledovatele byla asi umělecká fikce, ale budiž.. ()

klukluka

Tohle by se podle mě Elimu nelíbilo. Špatných hereckých výkonů je tu tolik, že to jednoznačně přičítám špatnému režijnímu vedení. Příkladně první scéna s argentinskou spojkou na mě působila jako absolutní fraška. To, jak chytá holka metr padesát bidlo Cohena pod krkem, to už ani nepůsobilo komicky, to už byla čirá tragédie. V prvním díle ho učili rozpoznat sledovačku v davu. Tady ho sleduje jedno auto na liduprázdné ulici a ničeho si nevšimne. Děs běs, fakt. ()