Mossad zoufale potřebuje agenta v Sýrii, a tak naverbuje egyptského rodáka Eliho a vyškolí ho v rámci rychlokurzu pro špióny. (Netflix)

Necrotongue

Úvodní epizodu beru jako tradičně seznamovací záležitost, a jako taková rozhodně fungovala. Protože jsem vůbec netušil, do čeho jdu, uvítal jsem, že mě tvůrci rychle dostali do těch správných mantinelů, ukázali mi, kdo je kdo a pěkně mě vrátili v čase. ()

tomik99

Slušný začátek, který nám představil hlavní postavy a ukázal trénink agentů. Druhá polovina byla daleko záživnější. Stále to ale beru jako povinný úvod něčeho lepšího a to pravé a ořechové se teprve rozjede. ()

mira007

První díl špionážní pecky od Netflixu inspirovaný skutečným osudem Eli Cohena, jednoho z největších izraelských špiónů, který se pod krytím arabského obchodníka vypracoval v Sýrii na poradce Ministerstva obrany tamní vlády, která byla vysoce nepřátelská vůči Izraeli. Výpravné retro, řemeslně perfektní a obsazené zajímavě - Borat umí zahrát i tohle, klobouk dolů. tato epizoda by se dala nazvat Jak se stal Eli špionem Mosadu. Tenhle seriál je přesně moje krevní skupina. ()

klukluka

Agent má tu smůlu, že jsem právě dokoukal absolutně dokonalýho Mindhuntera. A udržet tuhle laťku, to by se rovnalo malýmu zázraku. Prvním dílem se to rozhodně nepovedlo. Věřím nicméně, že mě to lepší v případě tohoto seriálu teprve čeká. Bohužel největší slabinou je pro mě zatím Sascha. Svaly sice nabral, hereckej rejstřík ale od dob Borata nerozšířil. Já mu to prostě nevěřím. Furt tam cítím toho čertíka, co by chtěl zlobit i tehdy, když se od něj vyžaduje jiná grimasa. ()