Výjimečná právnička U Jong-u

• Južná Kórea Isanghan Byeonhosa Uyeongu (viac)

Geniální právnička U Jong-u právě nastoupila do špičkové právnické firmy, a i když má poruchu autistického spektra, nebojí se žádné výzvy v soudní síni ani v životě. (Netflix)

Recenzie používateľa loki5 k tomuto seriálu (2)

Výjimečná právnička U Jong-u (2022)

Jako narval mezi běluhami. A poslední co je třeba překonat jsou točité dveře. U tohohle nevím co napsat. Protože se mi lehce kritizuje, ale daleko hůře chválí. Eun-bin Park je v tomhle naprosto skvělá a to v průběhu celého seriálu. Ale tohle se dá říct i o všech ostatních. 18h uběhlo jak voda a v každém díle bych našel něco co mě vyrazilo dech nebo co si budu dlouho pamatovat. Tak místo recenze napíšu to. 1. Díl - tabulka s emociálními výrazy tváře otce. Drobný detail, ale skvělý úvod.  2. Díl - Wau a co jsem přišla :-D. 3. Díl - Pořád mě držíte za zadek - Zrovna jsem se věšela a Jun ho mě zachránil - nejsem pro obžalovaného přínosem. 5 minutová scéna která má vše.  4. Díl - Máte na to důkazy - jedna věta a vše je jinak 5. Díl - Dopis na stěně místo diplomu (dělat právníka asi není úplně jednoduché) 6. Díl - Rozsudek. A story o Velrybě a lovcích. 7-8. Díl - Setkání první a na konci 9. Díl - Děkuji 10. Díl - 57 sekund (ale bylo to míň) 11. Díl. - To by byl spoiler, ale docela mě mrazilo 12. Díl - Delfínovec doufám že nevyhyne (no zatím nevyhynul a zabránil jedné veké chybě) 13-14. Díl - Rozhovor s tatíkem. A vlastně vše :-D 15-16. Díl - Kwon statečný/hlupák. A i celý závěr. No asi si to tak za měsíc dám celé znovu. P.S. Některé případy v seriálu jsou přepis skutečných soudních sporů. 95% ()