Po tom, čo malým mestečkom Miles County otriasla séria vrážd, ktorú mal na vine klaun menom Art, sa komunita snaží zabudnúť na tohto vraha. S príchodom Halloweenu sa však hororoví nadšenci začínajú prezliekať do jeho kostýmov a on sa stane miestnou legendou. A to nie je všetko. Art začne čoskoro v mestečku opäť úradovať a obetí bude tento rok ešte viac. (Marceloo)

Mini_X

Lepší než jednička, ale furt není to mistrovské dílo. Terrifier 2 je velice krvavý a morbidní film, který se chce všem hororu ukázat, že on je tady pán ve zabíjení. Film má konečně, něco co první film neměl a to nějaký příběh a postavy. Film má dost v pohodě postavy, které jsou mnohem více zajímavé než v prvním filmů. Příběh je trochu nepořádek. Film nám totiž nevysvětlí hodně věcí a kvůli tomu trochu působí jako první film. Taky film ke konci má hodně momentu kde si říkáte, co to sakra je? Klaun Art je ve filmu děsivý a znepokujující a herec David Howard Thornton hraje ho bez chyby. Finále filmu, se zbytečně natahuje a je zdlouhavé, film má dvě hodiny a podle mně by mohl být film kratší. Musím říct, že se jedná o pokrok od prvního filmů, ale má to svý problémy. 5,5/10 ()

Zombiepod

Určite sa nenechajte odradiť pseudointelektuálnymi žvástami tunajších samozvaných *hororových expertov". Leone totiž stvoril hororovú ikonu moderného slasheru, na ktorú sa o 30 rokov bude s láskou spomínať, ako sa dnes spomína na Kruegera alebo Leatherfacea. Tam, kde jednotka bola "iba" béčkový (ale kvalitný) slasher za pár drobných, tam sa dvojka nebojí balansovať na hranici absurdity, a aj napriek prepálenej stopáži vie byť solídne zábavná a žánrovo netradičná. Art je super, 80's synťákový soundtrack detto, a gore je lepší, ako v hocijakom predraženom kino-horore. Už sa teším na trojku ! ()

Worry77

A nyní přivítejte Damiena Leoneho se svými velkolepými návraty. Krásný příklad toho, jak to vypadá, když tvůrcům nezáleží na ratingu a všechny ty zvrácenosti dělají z čirý lásky k žánru. I přesto ale musím říct, že příspěvky na Redditu a Twitteru o tom, jak diváci na západě zdrhají ze sálů byly značně přehnané. Terrifier 2 je na svůj budget až podezřele skvěle vypadajícím a stylisticky nadstandartním hororem s úžasnýma gore scénama. Ani si nedokážu vybavit, jestli jsem někdy za posledních deset let viděl něco podobnýho. Celkem zamrzí, že to nikdy nepůjde do český distribuce. Každopádně 138 minut je už trochu moc. Zkraťte to o 30 minut, dejte tam postavy, který nejsou otravný jako ty dva sourozenci a bude to o třídu výš. (60%) ()

ANTYCHRYST

Stejná sračka jako jednička..posrana hudba..rádoby uchylnej klaun a stopáž 7 let.. Jestli někoho baví nebo šokuje tohle amatérské sračka gore..tak fakt uz nevím..10% Mám rád klauny ale ..musí to mit nějakou úroveň ()

movemat

Na rozdiel od jednotky, ktorá bola vyslovene ultra primitívna subžánrová gore lahôdka, sa tvorcovia rozhodli dať dvojke aj nejaký ten príbeh a tak nejako ho "poštandardniť". A ono to spočiatku aj vyzeralo ako dobrý nápad, keby to s tou stopážou tak neprestrelili. Tých 100 minút by tomu bohate stačilo. Takto to bolo až príliš naťahované a miestami vyslovene nudné. Gore samozrejme ostal - v tom tvorcovia nesklamali - predsa len, na to sa asi diváci tešili najviac. SPOILER Záver, ktorý to vlastne celé hodil do fantasy žánru mne osobne nesadol. ()

Mamlas

Nebýt toho gore, byl by to film pro děcka, něco jako Xena junior vs. Šáša. Nebýt těch děcek, byl by to film pro dospělé. Tak moc nevím, koho tím vlastně chtěli oslovit. Celkově drsnější gore, aspoň sem tam, kvalita průměrná, jinak teenageří kokotina propletená rodinnými a teenageřími vykecávačkami. Díky posledním 20 minutám naprostého trapného bordelu ještě snižuju hodnocení. (26%) ()

Oxyuranus

Fujky. V rámci mých experimentů jsem šel po tomto filmu. Vydržel jsem asi prvních 10 - 15 minut, protože jsem prostě posera a nemám na to žaludek. Pro hororové srdcaře a gore nadšence je to povinnost. Vzhled Arta je, i po vyprání se, topově děsivý, ale moc mi nesedí ten "lacině" osmdesátkový vzhled filmu. Věřím, že tohle si nadšence najde a právem, protože to je stará dobrá eskamotéřina. EDIT: Kousl jsem se a teda to je totálně přes čáru. Opravdu šokující. ()

adamix

Klaun Art sa neserie s ničím a s nikým. Jedným slovom - brutalita. O to intenzívnejšia keď herci hrajú tak, akoby skutočne pociťovali také útrapy, ktoré im sadistický klaun stvára a gore vyzerajú strašne realisticky. Leone svoj prvotný grindhouse povýšil o kúsok väčšiu prácu s postavami, ktorá síce nie je moc presvedčivá, ale aspoň sa vyhral so stopážou a ponúkol väčšie množstvo nepredstaviteľne násilnej a krutej brutality. Spočiatku mi vadilo, že sa Art snaží byť až moc komický a že zmäkol ale bola to len domnienka pretože približne v polovici filmu sa z neho vykľuje opäť to sadistické zviera. Pravda, je to dlhšie ako by to malo byť a celkovo nápad s tými halloweenskymi kostýmami, kvázi okrídlenej ,,superhrdinke" s ostrým mečom, ktorá má zlikvidovať vraždiaceho netvora, ktorého nejde zabiť, je trochu pritiahnutý za vlasy (alebo skôr skalp), ale dá sa to zniesť a všetky tie výživné gore a Artovo besnenie to vynahradia. Film, pri ktorom suché Halloween Ends pôsobí ako rozprávka pre deti. ()

petrik11

Táto sračka by si nič iné ako odpad nezaslúžila, bez nejakého deja, gore veľmi veľmi lacné, ale nádherný zadok  Lauren LaVera to dostal na dve hviezdičky. Inak absolútne nič. ()

Pitryx

Tak já se přiznám bez mučení že jedničku si skoro vůbec nepamatuji. Nebudu tedy raději srovnávat. Pouze dle hodnocení, jestliže jsem dal šedesát, tady to nebude ani padesát. Proč?  Efekty jsou prvotřídní, pravé, žádné počítačové nesmysly a když klaun řádí, je to opravdu o něčem. Za ty efekty a maskérům jednoznačně plný počet, tedy sto procent.  S dějem filmu je to o hodně horší. Nebál bych se napsat špatné. Naprosto zbytečné vykecávačky, a když konečně po dlouhém hovoru čekáte, že se něco dozvíte, tak baba řekne že nic, zapomeňte. Liskl bych ju po hubě, megeru. Bohužel v první hodině filmu je toho povícero a bylo by možno skočit na škopek, kdyby tam však nebyla chvilka těch úžasných triků. Asi se budu muset podívat znovu, takže zatím bych to viděl na slabších čtyřicet.  Pak se uvidí. Jo a pozor, je tu zase ten oblíbený švindl se závěrečnými titulky! Takže sledujte to až do úplného konce!! ()

Blazkowicz

Tentokrát už jsem se radši ani netěšil, takže se žádné zklamání nedostavilo. Dopadlo to stejně špatně jak jednička. Borec režisér si myslí, že když bude cákat všude krev, že to dělá dobře. Ani hovno. Takhle se to vůbec nemá dělat. Gore je tady fakt strašné. Vypadá levně a nepřirozeně, barvy krve jsou buď moc tmavé až do hněda nebo rovnou kečup. A zase tlačené na sílu. Má to být efektní, a ne že klaun rozřeže celou holku na kousky. To moc zábavné není. Zbytek taky strašný. Příběh o té rodince je blbost, délka přepálená. Snad půlhodina z toho je nějaká debilní párty, která mě umrtvila natolik (dneska doslova), že zbylou hodinu jsem jen rychle projel. Neefektní levný brak. 2-* ()

DonBraso

Dlouhá bída, která má svěží gore na kterém si každý fans pochutná. Taková ta italská škola.To je tak všechno. Casting vážně neba, ten klučina toho by člověk rozmasakroval hned od první minuty. Snaží se to mít nějaký děj, který je tak rozkouskovaný jen proto, aby tam Art prostě mohl přijít. Je pravda, že soundtrack tam má dva pěkný elektro tracky a hned z kraje to začne, ale pak čekáte klidně 45 minut aby se začalo řádit na někom. Je to rozhodně jiné a možná paradoxně spíš vítězí nad teďka v kině s Michaelem Myersem, který se hrabe někde v kanálech v Hallowen Ends. 50% ()

Charvy.666

Slušné gore ale slušně odbitý příběh... Tvůrci se tentokrát okolo klauna vytvořit jakousi legendu ale jejich záměr jaksi nevyšel. Ale pro ty kteří mají horor spojený s hektolitry krve a jiných tělesných tekutin, zklamáni nebudou. 3 a půl hvězdy ()

wowylgu313

Nedávno jsem úplně náhodou narazil na Terrifier 1 , to jsem ještě netušil že za nějaký čas poté vyjde druhý díl ... Jedničku jsem hodnotil 50% jako takový tuctový slasher s klaunem. Dvojka "mile" překvapila. Jen tentokrát slovo slasher musime brát opravdu vážně. Hektolitry krve, řezné rány na všech možných místech těla a vysmátý klaun, který svým úsměvem rozesměje ve správnou chvíli i vás. Konec s mečem nemusel ani být, přišli mi to celé jako nějaké zbytečně sci-fi. A úplný závěr po titulkach jsem vlastně moc ani nepochopil ale zřejmě to mělo znamenat něco ve smyslu, brzy bude třetí díl. Oproti jedničce je dvojka rychlejší, krvavější, "nápaditější". Proto dávám 65% ()

Facerr

Masakrální záležitost. Takhle to má vypadat. Někde jsem slyšel, že lidi při Terrifier 2 zdrhali z kina. No, je fakt, že to chvílema není nic pro slabý nátury, ale kdo máte rádi pořádný gore scény, ideál. Navíc nádech a to nejen hudební osmdesátek zkombinovaný se současností, dokonalost sama. Schoval se pod to vkusně i nižší rozpočet. ()

kacir

Nelogické (ako existencia Psychora) veci nebudem ani spomínať, a tiež že hercom som toho veľa neveril, no podstatne lepšie oproti jednotke. Film má predsa baviť. Mňa zabavil, Art ma bavil a párkrát aj rozosmial. Takže kto sa chce kúsok pobaviť s vypnutým mozgom, nech ide na to. ()

xxmurphyxx

Čtjbe :D Tak to toto bol kurva úlet :D OMFG :D Do absolútneho extrému vybičovaná brutalita, ktorá je tak extrémna, že ju ani ten najväčší puritán nemôže brať vážne a tým pádom sa nemusí cítiť previnilo a divne, že sa na nej baví. Celý ten extrémny gore je zabalený do lahodnej 80kovej atmosféry a korunu tomu nasadzujú dva aspekty. Masakrálny Art the Clown v podaní D. H. Thorntona a hlavne absolútne úžasná, prirodzená, sexi Lauren LaVera, ktorá spôsobila celkom slušné zemetrasenie naprieč celým kráľovstvom nerdov. Na tej babe jednoducho niečo je a osobne si myslím, že ešte spraví riadnu dieru do sveta filmu. Jediné, čo by som filmu vytkol je na daný žáner prepálená stopáž. No na druhej strane o to viac si človek mohol vychutnať Artove úlety a sexi tváričku LaVerny. Toto je poctivé Béčko, ktoré sa nepotrebuje na nič viac hrať a jediné čo chce je baviť a to sa mu aj darí. Miestami dokonca dôjde aj na parádnu a nápaditú estetiku a človek dostane pocit, že niečo zaujímavé v tom Leonem drieme. Možno to na nás na plno rozbalí v trojke, na ktoré sa teším. ()