Ambiciózny detektív a zároveň hlavný inšpektor Lee (Jackie Chan) je pýchou hongkongskej polície. Je tvrdým a húževnatým policajtom, ktorý prejaví svoju  perfektnú znalosť bojových umení až v momente, keď jeho protivníka delí od stretu so zemou iba pár sekúnd. Vyniká dokonalým zmyslom pre disciplínu, vlastnosťou, ktorú na ňom nemôže vystáť jeho kolega,  detektív z Los Angeles James Carter (Chris Tucker). Napriek svojim nesporným profesionálnym kvalitám je Carter pre nadriadených nočnou morou. Takú kombináciu ľahkomyseľnosti a arogancie zatiaľ nedokázal vydržať žiaden z jeho partnerov. Na americkej ambasáde dochádza k explózii bomby a tá vezme so sebou do ničoty dvoch amerických agentov, vyšetrujúcich finančné machinácie. Všetko nasvedčuje tomu, že za celým atentátom stojí Ricky Tan (John Lone), elegantný a nemilosrdný šéf miestnych triád Fu-Cang-Long a naši hrdinovia  s ním budú mať  plné ruky práce... (TV Markíza)

Profík

Zhruba stejně zábavné jako jednička. Jackie skvělý a Tucker otravný. Za co proboha dostal víc peněz??? To prostě nepochopím. Holt svět je někdy nespravedlivej. Zkrátka Jackie za 5 a Tucker skoro za odpad,ale za tři to dát nechci, tak 4 hvězdy, taky za ty krásky a 70%. ()

soukyd33

Zábava? No jistě. 😀 Celé se to drží humoru prvního dílu. Tentokrát ale v Hongkongu. Pořád super hlášky a super scény. Dva hlavní hrdinové jsou pořád super, a jedou maximální tempo. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

ado7

Jackie je už teraz legenda. Chris Tucker sa snaží byť Eddym Murphym, ale nie a nie sa to podariť. No a Ziyi Zhang nepotrebuje komentár :o) ()

Gagin

Pokračování této úspěšné komedie se velice povedlo a je stejně kvalitní jako jednička, zrovna jdu koukat na trojku tak uvidíme jak se jim povedlo i třetí pokračování. Zábavná dvojice určitě nenudila, takže s chutí se podívám na další pokračování. ()

macherano

Nemozem si pomoct ale tato dvojka bola najlepsia a najvica sa mi lubila mohlo to mat aj vyssie hodnotenie pekne som sa pritom zabavil oddychol malo to stavu. ()

janececek

Jsem silně přesvědčen, že Rush Hour 2 je o hodně lepší než lehce nadprůměrná jednička. A proč? První díl obohacovala spousta akčních scén a parádně zábavných scének, to ano .. ale furt to nebylo tak skvělé. Druhý díl je ze všech stran dokonalý. Akčních scén snad i přibylo, smál jsem furt, a celkově mě přišel mnohem lépe zpracovaný scénář .. opravdu podařený film, i když poněkud prastěný .. každopádně mě jako diváka opravdu nadchl .. Zkažené klapky na konci to dokonale zabíjí . 90% ()