Nečekaně přijede Leannin podivný strýc. Dorothy bojuje, aby její chůva zůstala. (Apple TV+)

Anderton

Po pilote pre mňa zatiaľ najlepšia epizóda. Ono dobrý strýček je potrebný v každej rodine, nielen tej ústrednej, a jeho príchod vždy dodá živote vo vašej rodine potrebnú šťavu. A navyše tento diel obsahuje zopár veľmi vtipných momentov, tu ale nechcem spoilerovať. ()

warrenur

Stryko je iny balik. Ale s neskutocne silnou osobnostou. Som zvedavy, kto za bosorku je tetka May, ktorou sa vyhrazal. Nakoniec ten barak lahne popolom kvoli nej. ;) Inak, co to bolo v predoslych castiach s tymi trieskami, ktore furt Sean vytahoval? Snad sa to dozvieme. Uz sme inak na 29tich minutach s titulkami. Tymto tempom bude mat posledna cast dlzku vecernicka. Tu creepy drevenu babku kuchara by som asi nechel mat v tej vyske nad vlastnym deckom. :) ()

Solverino

Divnej strejda co se moc nemeje nemůže být hlavní hvězdou, je divnej to jo, ale proboha jedna kapka horroru nemůže táhnout celej film. Dyk je to strašně natahovaný a na howno! Z toho by se zatím nedal sestříhat ani 90 min film u kterýho by půlka obecenstva neusnula! ()

BROKEN_

Díl, který zamíchal kartami. Leanne nevypadá na tu postavu, která by byla špatná. Inu jsem zvědav na tetu May, jelikož strýc byl velmi divný, a teta má být horší, no, to se budou dít věci. Už jen čtyry epizody a je konec, a já už mám nějakou představu jak to skončí, tak jsem zvědav jestli se trefím. :) ()