nylo

Au, tak tohle fakt nechceš. Opravdu nepříjemná dějová linka zabalená do drama,psycho, horor,msteriózního střívka. Každý díl narvaný nejednoznačnou gastro vizuální  orgií až do konce.  Herci mňamka. A jestli ty úhoře mlátil v dextrovkách, ale ne, za ten "užTiTořekli? konec, tomu prostě napálím plnou....UfUfUf ()

Davies182

Chvíli horor, chvíli zase napínavé drama, a takhle to skáče scénu od scény, díl od dílu. A je radost tenhle seriálový mindfuck sledovat, páč se nejen díky Shyamalanovi jedná o jeden z nejosobitějších nových seriálů. Jak se blíží nervydrásající finále, je už sice otázek pomalu víc než v předposlední sezóně Ztracených, ale já věřím, že nám to tůvrce Šestého smyslu ve druhé řadě vynahradí, a ke slovu se dostanou odpovědi. Možností kam se vydat je teď rozhodně dost. Zatím tedy veliká spokojenost a důkaz toho, že mysteriózní horory ještě mají co říct, když se vezmou za tu správnou pupeční šňůru. P.S. Novopečení rodičové si k hodnocení přidají deset miliard hvězdiček, a je tu minimálně jedna epizoda, kterou maminky fakt vidět nechtějí. ()

BoredSeal

Stylový seriál založený na nejasnostech a atmosféře s přiměřenou délkou epizod, kde po deseti dílech zjistíte, že se nic nevysvětlilo a že spousta vějiček hozených do kotle bylo jen tak pro efekt. Jestli neradi marníte čas seriály, které končí neuspokojivě a nevysvětleně, tak Servantem neztrácejte čas. Casting je fajn a zapamatujete si z něj zřejmě především nesnesitelnou vyšinutou matku nehodnou sympatií. Nejvíc se mi na seriálu vlastně líbilo, jak si dělá legraci z kontrastu jakési konzervativní dívky ze Středozápadu se znuděnými boháči z velkoměsta, kde se manžel věnuje až absurdní gastronomické úrovni a manželka věří v přirozený domácí porod a naslouchá klasické vypočítavé ezoterické léčitelce, aby pak totálně selhala jako matka a vše dobarvuje ironický Rupert Grint jako zhýralý bratr. ()

Makky

Veľmi atmosférická záležitosť, skvele vystavaná s mnohými nepríjemnými a nejednoznačnými okolnosťami. Herecké obsadenie výborne ťahá aj nudnejšie pasáže a stále sa je na čo pozerať. Je preto veľkou škodou, že fenomenálny pilot je tým najlepším, čo prvá séria tohto seriálu prináša. Postavy som si obľúbil a dusnú atmosféru užil, no ďalšiu sériu očakávam, že tvorcom narastú gule a pôjdu ešte ďalej... drsnejšie... intenzívnejšie. Finále slabé. ()

BROKEN_

Psychologické drama s prvky hororu, ale pořád spíše to drama s podmanivou atmosférou. Celý příběh mě neskutečně zaujal, a já měl od samého začátku, plnou hlavu myšlenek. Samotný Stehen King přiznal, že ho tahle show baví, a líbí se mu to tajemno kolem a kolem, plus ta psychologie mezi postavami. A i já byl nadšený. M. Night Shyamalan se na 1 sérii podílel jako producent a režisér dvou epizod - První epizoda Reborn, a předposlední Jericho. Tvůrce Tony Basgallop má zajímavý potenciál a bylo by fajn kdyby napsal scénář k nějakému drama-thrilleru a natočil to Shyamalan, to bych si nechal líbit, protože tihle dva k sobě pasují jak prdel na hrnec. Herecké výkony jsou perfektní a užíval jsem si každou chvíli s Rupert Grintem ( Ron z Harryho Pottera ), nebo Neill Tiger Free, na které celý děj stál. Ze začátku máte spoustu otázek, a během dalších dílů zjistíte co potřebujete, ale zároven si budete klepat na čelo a ptát se - Cože? Zkrátka je to dobře podmanivý se skvělými hereckými výkony a se zajímavou zápletkou. Plus musím zmínit soundtrack od Trevora Gureckise, ten je opravdu podařený, díky němu je seriál zajímavější. Chci 2 sérii! ()