Anayka

2. řada je ještě větší nářez než ta první. Královna je neskutečně nesympatická mrcha, ale všechny ty intriky ženou děj kupředu a má to pořádný drive! ()

Brooks

Postapo telenovela, ideálna na relaxačné sledovanie. Výpravou veľkolepá, bojovou choreografiou na seriálovom poli úplná topka, so skvele padnúcim hudobným doprovodom. Aj intro vyzerá a znie lepšie než v prvej sérií. Vykreslením vzťahov medzi postavamy, ich motiváciami a charaktermi ale nie moc funkčná, niektorými zvratmi až sebaparodicky smiešna. A s nie úplne padnúcim castingom vo viacerých kľúčových úlohách. 3*. P.S. Obsadenie Bautistu bol skvelý ťah. Jeho pomstou hnaný generál vzbudzuje prirodzený rešpekt a ako jediný sa tu charizmou  vyrovná mäsiarovi so srdcom na dlani Momoovi. Inak sa nechytá nikto... no, možno ešte tichý vlk Camargo im šliape na päty. ()

Cermicek

Pěkně za čtyři! V podstatě kvalitou pokračuje tam, kde skončila jednička a neubírá na tempu. Naopak graduje a závěrečnej díl je moc fajn!👍 Více postav, ponoření se do post-apokalyptickýho světa a vykreslení jednotlivých vztahů, větší maso :). Na druhou stranu, logika si celkem často bere dovolenou a Jason musí mí pod tou kožešinou minimálně krunýř z Acquamana, páč jinak by byl tuhej už v prvnim díle! 😆. Ale jinak jako celek to nezklamalo a svůj účel splnilo! ()

vodkasesemte

No to je lahudka. Remember, your eyes betray you. Mužeš mi říct, proč si maže ksicht, když ho tam nikdo nemuže vidět? What you believe doestn actually matter. General is not like the most men. Trivantes eastern gate. Does he know you can see? Jak by to mohla vidět, když má helmu? Víc to nekomentuju. Our government isnt superstitious, but they are practical. Vision destroyed the world once. They will not allow it to happen again. Tak si ten svět užijte. Žijete v temnotě. Tvl, tudle pyču nesnáším. Stačí, jak promluví. To se nedá. Radši si tu helmu zpátky nasad. To sou tak nesympatický držky, že bych si radši sám vypíchl voči, než abych se na to dál díval. If you breathe in that heat, you will burn to death from the inside. Man wont last more than 30 heartbeats in that heat (1.10 + 1.20). Something funny? Dead men thinking they are getting paid. So strange hearing compassion in your voice. ()

cerdax2

Neni to zrak co znicil See, jsou to lidi. Mel jsem nachystane dve hvezdicky, ale za vyvrcholeni nezazivne bitvy, kde kladni i zaporni hrdinove jsou zasobovani potencialnimi mrtvolami, az do chvile nez prijde zvrat, jsem pridal treti, pak prisla vsudy pritomna LGBT vsuvka, ktera hvezdicku sezrala. Kralovna je jeste vic silena nez v prvni sezone, Kofun podstoupil druhou lobotomii a Baba podstoupil operaci slepaku, Margo dostane druhyho manzela a Zelemajel podlehne gilotinoze. Cele je to dlouhe, straslive hloupe, snesitelne jsou vicemene jen sceny s Babou, 45% ()

ESNYR

2 serie : No pokud někdo měl pocit že se první serie táhne jak med, tak ať druhou sleduje jen z velkou trpělivostí. Tam kde se ještě v první serii dalo předpokládat že 8 dílů může dost vysvětlit a celkem i dávalo smysl že se snaží představit jak svět tak postavy, tak ve druhé serii můžete klidně pár dílů vynechat. Působí to jako Hobbit, děj je na 3, 4 díly ale roztáhlý je to na 8 a ještě to nemá konec. Přišlo pár nových postav, děj se točí jen kolem rodiny (doslova telenovela) herci by chtěly hrát ale nemají co, děj se posouvá kupředu v řádech hodin - ne jako vážně, první serie pokryla dost dlouhý časový úsek, ve druhé budete mít pocit že uplynul tak týden - motá se tam několik linek které jsou čistě rodinné (láska, zrada, pomsta, zoufalství ......) a třeba takový Baba Voss je úplně odsunut stranou a je tu jen jako "táta" který vede moudré řeči. Líbí se mi postava Wren která se snad vrátí v další serii. Bohužel příběhu nejvíc ubližuje to kde a za jakých okolností se to celé odehrává. Když přihmouříte nebo zavřete oči (k tomuto seriálu ona věta sedí) můžete přijmout pravidla, zákony, logiku a smysl tohoto světa ale druhá serie už má tolik děr že to prostě nedává smysl. Jakýkoliv střet dvou skupin bez ohledu na to co jsou ty skupiny zač, se změní v boj o život - prostě se potkají skupinky lidí a chtějí se zabít a je úplně jednou kdo je kdo - dialogy už docela bolí (proslov před bojem co měla Maghra, fyzicky bolel) děj se nikam neposune, vnitří politika je na tak chatrných nohách že nechápu jak může fungovat jakákoliv společnost. Kdykoliv se na scéně oběvila královna (tedy už bývalá) tak jsem přetáčel protože to byla nejnudnější část a když už měly možnost se jí konečně zbavit tak zase ne protože .... scénář (navíc bez logiky) Obrátily se role Kofuna a Haniwi, kde ke konci první serie to byla Haniwa kdo jednal dost hloupě a Kofun byl ten přemýšlející, ve druhé se to otočí a Haniwa je ta která používá mozek a pocity, zatím co Kofun je totální dement a idiot. Pokud jsem první serii dal 3 hvězdy, druhé musím dát tak 2. ()

Ronkar

Tohle se moc nepovedlo. Výprava, triky, choreogrefie bojů, to vše pořád dobré. Začátek slibný, ale pak nuda, šeď, nelogičnosti, otravné romantické linky a na konci bitva, která to měla celé zachránit, což se stalo jen tak napůl. Charaktery nefungují tak dobře jako minule. Dvojčata jsou naprostí neherci bez charismatu. Momoa dobrý ale to nestačí. Plusem je Butista, který tu má nejzajímavější charakter. Doporučit mohu jen těm, kteří mají rádi ten svět, jinak dějově opravdu průměrná záležitost. A to je škoda. ()

Saxos

Závěrečná bitva je prostě ve všech směrech super, ale rozhodně stojí za to celá S02. Zápory: tedy nepočítal jsem, ale v bitvě muselo krutou smrtí padnout víc slepců. Závěr: doporučuji. ()

AdelleR

Druhá série je teda jízda. U první řady jsem psala, že to bylo takové pomalé, druhá to valí rapidním tempem už od začátku. Opět je tu přehlídka triků při grafickém násilí, a to jednak při bojových scénách, jednak při dost detailním mučení, takže ano, často jsem měla nachystanou ruku k zakrytí monitoru. Napětím to místy vyloženě jiskří. Spousta děje se také odehrává na pozadí, občas je třeba u toho dávat trochu větší pozor, ale tyhle nenápadné dějové linky mám dost ráda, takže za mě to je jedině plus. U první série jsem si vychvalovala, že se See tolik nesoustředí na milostné vztahy, ale spíš na ty rodinné - tady už do hry vstupují i ty první zmíněné a mají svou roli, byť jsem někdy měla nutkání si zacpat uši (řekněme, že nejen u těch bojových scén to diváci přirovnávají k atmosféře prvních sérií Hry o trůny). Líbilo se mi, jak se otevírala ta stále aktuální témata a jak se k nim přistupovalo. Ale samozřejmě ta rodina tu stále hraje prim, a to nejen co se týče hlavní čtyřčlenné rodinky, ale třeba i vztahu mezi Sibeth a Maghrou. Navzdory vážným tématům to taky dost srší vtipem a místy to je dost ostré, hlavně mě baví zdánlivě neslučitelná kombinace humoru s vážnějšími scénami (kdy na jednu stranu trnete u bitvy, na druhou se nemůžete přestat smát). Vývoj postav je skvělý a herecké výkony naprosto geniální. Konečně tu je taky úvodní znělka, kterou jsem taky při žádné z epizod nedovedla přeskočit. Konec byl asi trochu očekávatelný, vzhledem k tomu, že si tvůrci opět zadělali na další sérii, a po těch posledních scénách jsem vážně zvědavá, kam nás autoři zavedou příště. Užila jsem si to, bylo to přesně tak skvělé, jak jsem doufala, a pokud nad tím váháte, tak vážně vřele doporučuju. ()

Sopholojong

Remeselne (rozpoctove) zvysenie od minula, o celu triedu. Taka ta "hunger-gameovska" vyprava na snehu. Co ale z toho, ked sme stale konfrontovani s tymi nesympatickymi postavami (najma zenskymi), prkennym Momoom, ktory si asi odbehol z castingu na Planetu opic (beha ako dvakrat zhrbenejsi opiciak Cezar) a ked je naj-actorom "zlounsky" Bautista, tak to je v keli. Obrovske mnozstvo logickych lapsusov (skvele kontaktne bitky, ale vyzeraju akoby ich "pachali" vidiaci, nie slepci, oblecenie, jedlo vzdy po ruke... meeeeh!) zbytocne rozoberat. Je to vsak beckovo priamociarejsie a akcnejsie (skvela monumentalna bitka plna krvi z ranku Vikings v zavere, prelomenie zamrznuteho jazera, Momoa vs. Bautista) ako prva sezona. 6/10 ()