Baba a Edo vedou svá vojska do mohutné bitvy, která přerůstá ve vyostřený střet mezi bratry. (Apple TV+)

tomik99

Bitva se rozhodně povedla, byla nápaditá a dokázala vtáhnout. Tenhle díl měl opravdu filmový nádech a hrozně moc jsem si ho užil. Celkově druhou řadu hodnotím velice kladně, je pravda, že jsem čekal úplně něco jiného, ale dost to u mě nahoru tlačil Lord Harlem, který mi v mnohých věcech připomínal Malíčka. Na třetí řadu se těším, i když si teď upřímně nedokážu představit, o čem by mohla být. Přece jenom rozšiřování světa se v této řadě moc nekonalo, a tak je další sezóna velkou neznámou... ()

kenkaku

Nutno přiznat, že bitva byla velkolepá. Sice pár detailů nebylo úplně košer, ale kudla do zad je zase scénář. Takových idiotských zvratů (zcela laciných), to by jeden zase blil… omlouvám se za ta slova, ale otravná lesbo-scéna bylo to zdaleka nejméně pitomé (nosatice se ZASE jako jediná vrátí živá, ale stále má pocit, že je boží nápad se vracet). Gesto Babi jsem taky nepobral. Prostě cílem scénáře bylo na závěr předvést nějaký hukot za každou cenu, ať má jakože divá o čem přemýšlet do další řady. ()

Eliott

Dost možná ta nejepičtější bitva, jakou jsem kdy shlédl na televizní obrazovce. Epizoda v sobě skýtá prakticky vše, po čem divák tak lační a série je ukončena stejně tak kvalitně i emotivně. Dvířka si sice režie stále ponechá mírně pootevřená, ale pro mě za mě, by tohle klidně mohl být i konec a já bych byl maximálně spokojený. 99% ()

aR3Zz

Epické vyvrcholení! Bitva byla natočena impozantně, přitom proti sobě nemusely stát statisícové armády, jak jsme si už zvykli z jiných megalomanských seriálů a filmů. Propracovaný a promyšlený průběh, malé zvraty v miskách vah soupeřících stran, překvapivé momenty. Tím vším prostupuje syrová brutalita. Konec víceméně očekávatelný, ale i tak povedený. Jsem nadšený. Děkuji. ()

warrenur

Vizualne "lubive" hoci brutalne sceny bitky, par vychytaviek, avsak stale tie iste klise, otacania vyhod, vychytaviek, poslednych zachran. Aspon, ze ich nebolo viac.  Zda sa, ze kralovna nam svojim hlasom bude "sprijemnovat" chvile v tomto seriali do jeho uplneho konca. V zavere "paradox" chvile, ked ta, co spravodlivosti zabranila, tvrdo narazila a to nepomohol ani "zrak". Odchod Babu, mal byt zrejme len pre serialovy efektny zaver, lebo nedava moc zmysel. Zeby tretia seria bola zamerana na intrigy, zivot v meste s obcasnou rebeliou a samozrejme na majstrovske tahy otravnej a jedinej "chytrej" -> "sialenej"? :) Ono, posekanie sa surodencov v zasadnej veci a mozny rozkol ponuka odklon Kofun-a. Mozno z neho este bude zodpovedny tatino, ci dokonca manzel a hlavny antihrdina. :) 75% ()