Maghra jedná ve vleku proradné královny Kane. Kofun se dozvídá znepokojivé věci. Haniwa naposledy naléhá na Wren, aby byl zachován mír. (Apple TV+)

warrenur

Dianie na zaciatku epizdoy poskocilo vpred a vyzeralo to tak, ze k divackej spokojnosti. Kym nasa jasnovidka nezabranila spravodlivosti. Zaujimalo by ma, ci vie, kto je tatino. Snad sa este v poslednom dieli dozvieme, kamze sa vybrala s Toad-om. Zeby nejake eso v rukave? Kazdopadne celkom akcny diel s nejakym tem preslovom a pripravami pred bitkou, ako to uz v serialoch byva. :) Mierny nadpriemer. ()

kenkaku

Sorry ale ne. Zase další trapno-scéna? Jako fakt zase vteřinu před “setnutím sezóny”, zase nějaká obstrukce? Vážně vrchol trapnosti. To samé ta ultra tajná cesta Paris a drama střih…. Stejně se dozvíme v další epizodě, že jsou v pohodě. Scéna s vrahy sice potenciál měla, ale nasranej jsem už byl tolik, že mi to bylo celkem šumák. Včetně toho, co se dělo potom. ()

LachtanShows

Navzdory tomu, že jsem musel v předešlém díle udělit za celou dosavadní historii See průměr, hned vzápětí se kvalita seriálu zvedá až do nečekaných výšin a nejen v názvu avizovaná Královnina řeč dělá tuhle epizodu velmi poutavou. ()