italka63

Nečekala jsem toho od seriálu mnoho, spouštěčem mého zájmu byl samozřejmě Momoa a hle, byla jsem příjemně překvapená! Úžasná Sylvia Hoeks, ta manipulantka s neuvěřitelným hlasem, zarputilá, vyvolená královna  a Momoa, ten obr s krvavou minulostí, který do svého srdce vzal cizí ženu, i s jejími vidoucími potomky. Sbohem, slepý Babo Vossi, bylo to fajn. ()

EvilPhoEniX

Další velká etapa u konce. Můj oblíbený postapo seriál See končí a byť vrcholem zůstává pořád série číslo 2, i tak jsem spokojen. Osobně bych byl radši, kdyby mělo See aspoň 6 či 8 řad, rozhodně tu je potenciál pořád, co se týká rozšiřování světa, poznávání nových kmenů či království, ale tvůrci se rozhodli See uzavřít jako trilogii a tím trochu 3.série i trpí, protože se tu nic moc nerozšiřuje ani nepoznává, snaží se dořešit linky z minulosti, aby byly uzavřené a kolikrát jsem měl pocit, že se opakují věci, které už proběhly, ale až tak mi to nevadilo. Scénař nikdy nepatřil mezi nejsilnější stránky seriálu a my věrní fanoušci jej mám rádi za ty jiné hodnoty, které tu fungují bezvadně. Ještě jedna výtka k 3. sérii. Přišlo mi, že se nejvíce krotila po stránce Gore, je tu toho méně než v první a druhé sérii, čemuž moc nerozumím ( že by vyhodili borce přes make up effets?  ), ale pořád je to parádní zábava na binge watch jak se patří. Velkými kvalitami seriálu jsou postavy, kladné i záporné- všechny jsou vybrány naprosto perfektně a vždy potěší i nové postavy. ( Tady potěšil Ranger nový parťák Baby Vosse, nový záporák Tormada a nový witchfinder Lucien ( Irský ranař z Warriora, ten mě fakt potěšil). Královna Sibeth tu podala nejspíš životní herecký výkon a jeden z nejimpozantnějších ženských hereckých projevů, co jsem viděl- z té ženské se až svírá žaludek. Největším frajerem je bez debat opět Baba Voss ( Momoa během seriálu hodně herecky povýšil) a finále si opět krade pro sebe. Vidět Momou ve Stealth akci a absolutním Rage módu, který sám s katanou vtrhne mezi skupinu nepřátel a všechny je tam elegantně a syrově rozrube, to jsem řval nadšením a slastí. Vizuálně opět velmi slušné, byť občas až moc často ve tmě, akce je opět dostatek a je natočená parádně ( choreografie bojů je tu hodně vymazlená) a došlo i na odbočku s Kanibaly, což jsem uvítal. Finále mělo koule, pořádnou bitvu, filozofování i hutné emoce, takže jsem hodně spokojen a tvůrci se s tím poradili obstojně. 8/10. ()

Lachtaan

Rozloučení s (minimálně pro mě) nejlepší roli Jasona Momoy dopadlo důstojněji, než jsem upřímně čekal, už jen proto, jakou laťku nastavila druhá řada se svým finále. U See platí, jako u mnoha jiných projektů, že by se s prodloužením byť jen o jednu další sérii už plácali na místě, tady se ale skončilo přesně akorát a postavu Baby Vosse jsem si oblíbil natolik, že zdejší zakončení je pro mě jedním z nejemotivnějších v uplynulém roce. [viděno na Apple TV+] ()

*CARNIFEX*

Dlho odkladané, konečne odsledované, s odstupom času s akým som sa k poslednej sérii vrátil, je to hádam aj trestuhodné. Nemôže sa preto človek čudovať, že sa mu príbehová niť nakomplet stratila a tak nejak potreboval čas, aby si uvedomil o čo tu kráča. No a keď k tomu došlo, mal prakticky totožné pocity, ako pri sledovaní predchádzajúcich sérii, kedy určité pasáže bavili viac, iné zas absolútne, pričom najsilnejšou zbraňou zostal námet a akcia, ktorá občas postráda akúkoľvek logiku. Ale áno, kľudne možno "See" označiť za originálny, a hádam aj úspešný projekt, ktorý si svojich fanúšikov nájde. ()

kenkaku

Demence děje je příšerná. Celá série má tak jednu nadstandardní epizodu, zbytek je utrpení pro každého neprošel lobotomií. Co vše korunuje, je odpadávání oblíbených postav (jedna po druhé) a protivné svině přežijí i několik poprav a jedovatého hada až do poslední epizody. Dobré nápady byly asi tak dva. V kontrastu se závěrem minulé řady je to odpad. ()

• V epizodě zazní píseň „Welcome To The Jungle“ od Guns N' Roses. (Duoscop)